Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы ХХVIII сессиясының "2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/290 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 қарашадағы N 40/381 шешімі. Қарағанды облысы Шет ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 желтоқсанда N 8-17-127 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы ХХVIII сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/290 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-17-110 болып тіркелген, "Шет Шұғыласы" газетінің 2011 жылғы 27 қаңтардағы N 04 (10.312) санында жарияланған), аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 18 наурыздағы XXX сессиясының "Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII cессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы " N 28/290 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 30/315 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-17-118 болып тіркелген, "Шет Шұғыласы" газетінің 2011 жылғы 12 мамырдағы N 19 (10.328) санында жарияланған), аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 3 маусымдағы ХХХІІ сессиясының "Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы ХХVІІІ сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/290 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" N 32/330 шешімімен өзгеріс енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-17-122 болып тіркелген, "Шет Шұғыласы" газетінің 2011 жылғы 14 шілдедегі N 28 (10.237) санында жарияланған), аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 тамыздағы ХХХIV сессиясының "Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы ХХVІІІ сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/290 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 34/346 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-17-123 болып тіркелген, "Шет Шұғыласы" газетінің 2011 жылғы 15 қыркүйектегі N 37 (10.346) санында жарияланған), аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 10 қарашадағы ХХХІХ сессиясының "Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы ХХVІІІ сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 28/290 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 39/369 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-17-125 болып тіркелген, "Шет Шұғыласы" газетінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы N 49 (10.358) санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение XXVIII cессии районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/290 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2011 года N 40/381. Зарегистрировано Управлением юстиции Шетского района Карагандинской области 22 декабря 2011 года N 8-17-127
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХVIII сессии районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/290 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-17-110, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 27 января 2011 года N 04 (10.312)), внесены изменения решением ХХХ сессии районного маслихата от 18 марта 2011 года N 30/315 "О внесении изменений в решение XXVIII cессии районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/290 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-17-118, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 12 мая 2011 года N 19 (10.328)), внесено изменение решением ХХХІІ сессии районного маслихата от 3 июня 2011 года N 32/330 "О внесении изменения в решение ХХVІІІ сессии районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/290 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-17-122, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 14 июля 2011 года N 28 (10.237)), внесены изменения решением ХХХIV сессии районного маслихата от 12 августа 2011 года N 34/346 "О внесении изменений в решение XXVIII cессии районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/290 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-17-123, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 15 сентября 2011 года N 37 (10.346)), внесены изменения решением ХХХІХ сессии районного маслихата от 10 ноября 2011 года N 39/369 "О внесении изменений в решение ХХVІІІ сессии районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/290 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-17-125, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 8 декабря 2011 года N 49 (10.358)), следующие изменения: