Қызылорда қаласы бойынша әлеуметтік қорғауға мұқтаж азаматтарды жұмысқа қабылдау үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 03 тамыздағы N 1715 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 15 тамызда N 10-1-184 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 25 маусымдағы N 3804 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қаласы әкімдігінің 2012.06.25 N 3804 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабына, "Мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31-бабына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда қаласының жұмыс берушілеріне мүгедек азаматтар үшін жұмыс орындарының үш процент мөлшерінде квотасы белгіленсін.
2. Қызылорда қаласының жұмыс берушілеріне жұмыс орындарының жалпы санының бір процент мөлшерінде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квотасы белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Н. Жәлиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ҚАЛА ӘКІМІ                              М. ЖАЙЫМБЕТОВ

Об установлении квоты рабочих мест в целях трудоустройства лиц, нуждающихся в социальной защите по городу Кызылорда
Постановление Кызылординского городского акимата от 03 августа 2011 года N 1715. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 августа 2011 года за N 10-1-184. Утратило силу - Постановлением Кызылординского городского акимата от 25 июня 2012 года N 3804
Сноска. Утратило силу - Постановлением Кызылординского городского акимата от 25.06.2012 N 3804.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов" акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Работодателям города Кызылорда установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Установить работодателям города Кызылорда квоту рабочих мест для людей, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кызылорда Н. Жалиева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
АКИМ ГОРОДА                              М. ЖАЙЫМБЕТОВ