Сауда қызметінің субъектілеріне көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 28 қарашадағы N 2380 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 23 желтоқсанда N 10-1-199 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 06 қыркүйектегі N 4310 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қаласы әкімдігінің 2012.09.06 N 4310 Қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 38 бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 шілдедегі "Қазақстан Республикасының ішкі нарығын жеміс-көкөніс өнімінен молықтыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес, сондай-ақ Қызылорда қаласының аумағында сауда қызметін реттеу мақсатында Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сауда қызметінің субъектілеріне көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар N 1 және 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Қалалық кәсіпкерлік бөлімі" (Қ.А. Ілиясов), "Қалалық ауыл
шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемелері (Қ.А. Ахметов) маусымдық,
сипаттағы азық-түлік өнімдерін сату үшін тиісті шаралар қолданып,
сатушылардың арасында жеміс-көкөніс өнімдерін жергілікті базарларға және сауда орындарына жеткізуді ұлғайтуға және қол жетімділікті кеңейтуге ықпал ететін қажетті түсіндіру жұмыстарын ұйымдастырсын.

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли субъектам торговой деятельности
Постановление Кызылординского городского акимата от 28 ноября 2011 года N 2380. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 декабря 2011 года за N 10-1-199. Утратило силу - Постановлением Кызылординского городского акимата от 06 сентября 2012 года N 4310
Сноска. Утратило силу - Постановлением Кызылординского городского акимата от 06.09.2012 N 4310.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьями 38 Закона "О регулировании торговой деятельности" от 12 апреля 2004 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2007 года "О мерах по насыщению внутреннего рынка Республики Казахстан плодоовощной продукцией", а также в целях упорядочения торговой деятельности на территории города Кызылорды, акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли субъектам торговой деятельности согласно приложениям N 1 и 2.
2. Государственным учреждениям "Городской отдел предпринимательства" (Илиясов К.А.), "Городской отдел сельского хозяйства" (Ахметов К.А.) принять необходимые меры для реализации продовольственной продукции сезонного характера, организовать необходимую разъяснительную работу среди предпринимателей, способствующую увеличению поставок и расширению доступа плодоовощной продукции на местные рынки и торговые площадки.

3. "Қызылорда қаласы бойынша санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (А.Б. Бейсенбаев, келісім бойынша) белгіленген сауда орындарының санитарлық норма талаптарына сәйкестігін бақылау ұсынылсын.
4. "Қалалық сәулет және қала құрылысы бөлімі" (Ғ.Ә. Еркебай), "Қалалық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемелері (П.С. Шамуратов) белгіленген тәртіпте сауда орындарының өлшемі мен шегін белгілесін.

3. Государственному учреждению "Управление санитарно-
эпидемиологического надзора по городу Кызылорда" (Бейсенбаев А.Б.,
по согласованию) предложить контроль по соответствию определенных
временных торговых точек, площадей (площадок) требованиям санитарных
норм.
4. Государственным учреждениям "Городской отдел архитектуры и
градостроительства" (Еркебай Г.А.), "Городской отдел земельных отношений" (Шамуратов П.С.) в установленном законодательством порядке определить размеры и границы мест, определенных для торговли.

5. "Қалалық тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (М.Р. Молдабаев) белгіленген сауда орындарының тазалығын қамтамасыз етсін.
6. Қызылорда қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 25 қазандағы N 2145 "Қызылорда қаласының аумағында уақытша сауда нүктелерін, алаңдардың (алаңқай) орнын белгілеу туралы" қаулысы жойылсын.
7. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары А. Ақжігітовке жүктелсін.

5. Государственному учреждению "Городской отдел жилищно-
комунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" (Молдабаев М.Р.) обеспечить чистоту определенных торговых мест.
6. Отменить постановление акимата города Кызылорды от 25 октября 2011 года N 2145 "Об определении мест временных торговых точек, площадей (площадок) на территории города Кызылорда"
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города А. Акжигитова.

8. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ҚАЛА ӘКІМІ                             М. ЖАЙЫМБЕТОВ
2011 жылғы 28 қарашадағы
Қызылорда қаласы әкімдігінің
N 2380 қаулысына 1-қосымша
Сауда қызметінің субъектілеріне көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
N р/с Арнайы бөлінген орындар Арнайы бөлінген орындар түрі Орындар саны
1
Шұғыла мөлтек ауданы, Ғ. Мұратбаев және Қожахмет Яссауи көшелерінің қиылысы (N 1 маршрутының соңғы аялдамасының маңы)
Автодүкендерде және (немесе) шатырларда
1
2
"Универсам" сауда үйінің маңы (бұрынғы Айбек базарына қарама-қарсы)
Автодүкендерде және (немесе) шатырларда
1
3
"Сырдария" мөлтек ауданы (N 34 маршруттың соңғы аялдамасы Рахмет дүкенінің сол жағы)
Автодүкендерде және (немесе) шатырларда
1
4
"Ескі жағажай" (Әбілхайырхан көшесінің бойы)
Автодүкендерде және (немесе) шатырларда
1
5
"Титов" қыстағы (Қашаубаев көшесі бойындағы Бірлік дүкенінің алды)
Автодүкендерде және (немесе) шатырларда
1
6
"Әль-фараби" мөлтек ауданы (Сағымбаев көшесінің аяғы, Қызылжарма каналының маңы)
Автодүкендерде және (немесе) шатырларда
1
7
Қорқыт-ата көшесі мен Қожа Ахмет Яссауи көшелерінің қиылысы (Тесік көпір маңы)
Автодүкендерде және (немесе) шатырларда
1
8
Гагарин мөлтек ауданы (Тоғанас Батыр көшесі мен Хон Бен До көшесінің қиылысы)
Автодүкендерде және (немесе) шатырларда
1
9
Жахаев көшесі мен Айтбаев көшесінің қиылысындағы алаңқай
Автодүкендерде және (немесе) шатырларда
1
10
Шаңқай мөлтек ауданы (Құлтекенов көшесі мен Жанқожа Батыр көшесінің қиылысы)
Автодүкендерде және (немесе) шатырларда
1
Барлығы: 10 /он/
2011 жылғы 28 қарашадағы
Қызылорда қаласы әкімдігінің
N 2380 қаулысына 2-қосымша
Сауда қызметінің субъектілеріне көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар

8. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого его официального опубликования.
АКИМ ГОРОДА                             М. ЖАЙЫМБЕТОВ
Приложение 1
к постановлению акимата
города Кызылорда
от 28 ноября 2011 года N 2380
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли субъектам торговой деятельности
N п/п Специально отведенные места Виды специально отведенных мест Количество мест
1
Микрорайон Шугла, пересечении по улице Г. Муратбаева и Кожахмет Яссауи (территория конечной остановки маршрута N 1)
В автолавках и (или) палатках
1
2
Территория торгового дома "Универсам" (напротив бывшего рынка Айбек)
В автолавках и (или) палатках
1
3
Микрорайон "Сырдария" (Левая сторона магазина Рахмет конечняя остановка маршрута N 34)
В автолавках и (или) палатках
1
4
"Старый берег" (по улице Абилхайырхан)
В автолавках и (или) палатках
1
5
Поселок "Титов" (Перед магазином Бирлик по улице Кашаубаева)
В автолавках и (или) палатках
1
6
Микрорайон "Аль-фараби" (территория канала Кызылжарма, в конце улицы Сагымбаева)
В автолавках и (или) палатках
1
7
Пересечении по улице Коркыт-ата и Кожа Ахмет Яссауи (в территории моста)
В автолавках и (или) палатках
1
8
Микрорайон "Гагарин" (пересечении по улице Тоганас Батыр и Хон Бен До)
В автолавках и (или) палатках
1
9
в пересечении по улице Жахаева и Айтбаева
В автолавках и (или) палатках
1
10
Микрорайон "Шанхай" (в пересечении по улице Култекенова и Жанкожа Батыр)
В автолавках и (или) палатках
1
Всего: 10 /десять/
Приложение 2
к постановлению акимата
города Кызылорда
от 28 ноября 2011 года N 2380
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли субъектам торговой деятельности

Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қаласы әкімдігінің 2012.05.10 N 3594 Қаулысымен.

Сноска. Утратило силу - постановлением Кызылординского городского акимата от 10.05.2012 N 3594.