Сайлау алдындағы іс-шараларды өткізуге және үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 01 наурыздағы N 72 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаменті Қазалы аудандық әділет басқармасында 2011 жылы 14 наурызда N 10-4-142 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 25 сәуірдегі N 134 Қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2011.04.25 N 134 Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына, "Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 4 ақпандағы N 1149 Жарлығына сәйкес және аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлескен мәжілістің қорытындысы бойынша Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын өткізу кезінде кандидаттардың сайлау алдындағы іс-шараларын өткізетін орындары 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Үгiт материалдарын ескерткiштерге, ескерткіш тұғырларға, тарихи, мәдени немесе сәулеттiк құндылығы бар үйлер мен ғимараттарға, сондай-ақ дауыс беруге арналған үй-жайларға iліп қоюға тыйым салынады.
4. Әйтеке би кенті, Қазалы қаласы және ауылдық округ әкімдері тиiстi сайлау комиссияларымен бiрлесiп үгіттiк баспа материалдарын орналастыруға белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазалы ауданы әкімінің орынбасары С.Амановқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
АУДАН ӘКІМІ                                 А.КӨШЕРБАЙ
"КЕЛІСІЛГЕН"
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
Ж.Жалғасбай _________________
Қазалы ауданы әкімдігінің
2011 жылғы "1" наурыздағы
N 72 қаулысына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын өткізу кезінде кандидаттардың сайлау алдындағы іс-шараларын өткізетін орындары
N Өткізілетін орын Орналасқан жері
1
Кенттік клуб
Әйтеке би кенті, Әйтеке би көшесі N52 үй
2
Қалалық мәдениет Үйі
Қазалы қаласы, Ү.Түктібаев көшесі N43 үй
3
Ауылдық клуб
Майлыбас ауылдық округі, Ақсуат ауылы
4
Ауылдық клуб
Өркендеу ауылдық округі, Өркендеу ауылы
5
Ауылдық клуб
Сарыкөл ауылдық округі, Абай ауылы
6
Ауылдық мәдениет Үйі
Арықбалық ауылдық округі, Жанқожа батыр ауылы
7
Ауылдық мәдениет Үйі
Аранды ауылдық округі, Қожабақы ауылы
8
Ауылдық клуб
Аранды ауылдық округі, Аранды ауылы
9
Ауылдық мәдениет Үйі
Майдакөл ауылдық округі, Бекарыстан би ауылы
10
Ауылдық мәдениет Үйі
Бозкөл ауылдық округі, Бозкөл ауылы
11
Ауылдық клуб
Қарашеңгел ауылдық округі, Жалаңтөс батыр ауылы
12
Ауылдық клуб
Алға ауылдық округі, Ү.Түктібаев ауылы
13
Ауылдық клуб
Көларық ауылдық округі, Ақтан батыр ауылы
14
Ауылдық клуб
Басықара ауылдық округі, Басықара ауылы
15
Ауылдық клуб
Құмжиек ауылдық округі, Қ.Пірімов ауылы
16
Ауылдық клуб
Қызылқұм ауылдық округі, Кәукей ауылы
17
Ауылдық мәдениет Үйі
Ғ.Мұратбаев ауылдық округі, Ғ.Мұратбаев ауылы
18
Ауылдық клуб
Ақжона ауылдық округі, Майдакөл ауылы
19
Ауылдық клуб
Бірлік ауылдық округі, Бірлік ауылы
20
Ауылдық клуб
Шәкен ауылдық округі, Шәкен ауылы
21
Ауылдық клуб
Сарбұлақ ауылдық округі, Сарбұлақ ауылы
22
Ауылдық клуб
Тасарық ауылдық округі, Тасарық ауылы
23
Ауылдық клуб
Тасарық ауылдық округі, Лақалы ауылы
Қазалы ауданы әкімдігінің
2011 жылғы "1" наурыздағы
N 72 қаулысына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
N Елді мекеннің атауы Орналасқан жері
1
Әйтеке би кенті
Әйтеке би көшесі мен Төле би көшесі қиылысындағы, Әйтеке би көшесі мен Пірімов көшесі қиылысындағы және Әйтеке би кенттік клубының алдындағы стенд немесе тақта
2
Қазалы қаласы
Қалалық мәдениет Үйінің алдындағы және Жанқожа батыр көшесі мен Ү.Түктібаев көшесінің қиылысындағы стенд немесе тақта
3
Майлыбас ауылдық округі, Ақсуат ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
4
Майлыбас ауылдық округі, Байқожа ауылы
Ауылдық мектеп жанындағы стенд немесе тақта
5
Майлыбас ауылдық округі, Майлыбас ауылы
Ауылдық мектеп жанындағы стенд немесе тақта
6
Өркендеу ауылдық округі, Өркендеу ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
7
Сарыкөл ауылдық округі, Абай ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
8
Арықбалық ауылдық округі, Жанқожа батыр ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
9
Аранды ауылдық округі, Қожабақы ауылы
Ауылдық мәдениет Үйі жанындағы стенд немесе тақта
10
Аранды ауылдық округі, Аранды ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
11
Майдакөл ауылдық округі, Бекарыстан би ауылы
Орталық алаң жанындағы стенд немесе тақта
12
Бозкөл ауылдық округі, Бозкөл ауылы
Өтепбергенов көшесі бойындағы аялдама жанындағы стенд немесе тақта
13
Қарашеңгел ауылдық округі, Жалаңтөс батыр ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
14
Алға ауылдық округі, Ү.Түктібаев ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
15
Көларық ауылдық округі, Ақтан батыр ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
16
Басықара ауылдық округі, Басықара ауылы
Бейбітшілік көшесі бойындағы сауда орталығы жанындағы стенд немесе тақта
17
Құмжиек ауылдық округі, Қ.Пірімов ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
18
Құмжиек ауылдық округі, Тапа ауылы
Ауыл орталығындағы стенд немесе тақта
19
Қызылқұм ауылдық округі, Кәукей ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
20
Қызылқұм ауылдық округі, Ажар ауылы
Ауылдық мектеп жанындағы стенд немесе тақта
21
Ғ.Мұратбаев ауылдық округі, Ғ.Мұратбаев ауылы
Орталық алаң жанындағы стенд немесе тақта
22
Ақжона ауылдық округі, Майдакөл ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
23
Бірлік ауылдық округі, Бірлік ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
24
Шәкен ауылдық округі, Шәкен ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
25
Сарбұлақ ауылдық округі, Сарбұлақ ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
26
Тасарық ауылдық округі, Тасарық ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта
27
Тасарық ауылдық округі, Лақалы ауылы
Ауылдық клуб жанындағы стенд немесе тақта

Об определении мест для проведения предвыборных мероприятий и размещения агитационных печатных материалов
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 01 марта 2011 года N 72. Зарегистрировано Управление юстиции Казалинского района Кызылординской области 14 марта 2011 года за N 10-4-142. Утратило силу постановлением Казалинского районного акимата Кызылординской области от 25 апреля 2011 года N 134.
Сноска. Утратило силу постановлением Казалинского районного акимата Кызылординской области от 25.04.2011 года N 134.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Указа Президента Республики Казахстан от 4 февраля 2011 года N 1149 "О назначении внеочередных выборов Президента Республики Казахстан" и по итогам совместного заседания районной территориальной избирательной комиссией акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места предвыборных мероприятии кандидатов во время проведения внеочередных выборов в Президенты Республики Казахстан согласно приложению 1.
2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан согласно приложению 2.
3. Запрещается вывешивание агитационных материалов на памятниках, обелисках, зданиях и сооружениях, имеющих историческую, культурную или архитектурную ценность, а также в помещении для голосования.
4. Акимы поселка Айтеке би, города Казалинск и аульных округов совместно с соответстующими избирательными комиссиями оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Казалинского района Аманову С.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА                                 А.КУШЕРБАЙ
"СОГЛАСОВАН"
Председатель районный
территориальной избирательной
комиссии Ж.Жалгасбай__________
Приложение 1
к постановлению акимата
Казалинского района
от "1" марта 2011 года N 72
Места проведения предвыборных мероприятий кандидатов в Президенты Республики Казахстан
N Место встречи Место расположения
1
Поселковый клуб
поселок Айтеке би, улица Айтеке би, дом N 52
2
Городской Дом культуры
Город Казалинск, улица У.Туктибаева, дом N 43
3
Аульный клуб
Майлыбасский аульный округ, аул Аксуат
4
Аульный клуб
Уркендеуский аульный округ, аул Уркендеу
5
Аульный клуб
Сарыкольский аульный округ, аул Абая
6
Аульный Дом культуры
Арыкбалыкский аульный округ, аул Жанкожа батыра
7
Аульный Дом культуры
Арандинский аульный округ, аул Кожабакы
8
Аульный клуб
Арандинский аульный округ, аул Аранды
9
Аульный Дом культуры
Майдакольский аульный округ, аул Бекарыстан би
10
Аульный Дом культуры
Бозкольский аульный округ, аул Бозколь
11
Аульный клуб
Карашенгельский аульный округ, аул Жалантос батыра
12
Аульный клуб
Алгинский аульный округ, аул У.Туктибаева
13
Аульный клуб
Коларыкский аульный округ, аул Актан батыра
14
Аульный клуб
Басыкаринский аульный округ, аул Басыкара
15
Аульный клуб
Кумжиекский аульный округ, аул К.Примова
16
Аульный Дом культуры
Кызылкумский аульный округ, аул Каукей
17
Аульный Дом культуры
Г.Муратбаевский аульный округ, аул Г.Муратбаева
18
Аульный клуб
Акжонинский аульный округ, аул Майдаколь
19
Аульный клуб
Бирликский аульный округ, аул Бирлик
20
Аульный клуб
Шакенский аульный округ, аул Шакен
21
Аульный клуб
Сарбулакский аульный округ, аул Сарбулак
22
Аульный клуб
Тасарыкский аульный округ, аул Тасарык
23
Аульный клуб
Тасарыкский аульный округ, аул Лахалы
Приложение 2
к постановлению акимата
Казалинского района
от "1" марта 2011 года N 72
Места размещения агитатционных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан
N Название населенных пунктов Место расположения
1
Поселок Айтеке би
Стенд или щит на пересечении улиц Айтеке би и Толе би, на пересечении улиц Айтеке би и Примова и перед клубом поселка Айтеке би
2
Город Казалинск
Стенд или щит перед городским Домом культуры и пересечении улиц Жанкожа батыра и У.Туктибаева
3
Майлыбасский аульный округ, аул Аксуат
Стенд или щит возле аульного клуба
4
Майлыбасский аульный округ, аул Байхожа
Стенд или щит возле аульного школа
5
Майлыбасский аульный округ, аул Майлыбас
Стенд или щит возле аульного школа
6
Уркендеуский аульный округ, аул Уркендеу
Стенд или щит возле аульного клуба
7
Сарыкольский аульный округ, аул Абая
Стенд или щит возле аульного клуба
8
Арыкбалыкский аульный округ, аул Жанкожа батыра
Стенд или щит возле аульного клуба
9
Арандинский аульный округ, аул Кожабакы
Стенд или щит возле аульного Дома культуры
10
Арандинский сельский округ, аул Аранды
Стенд или щит возле аульного клуба
11
Майдакольский аульный округ, аул Бекарыстан би
Стенд или щит возле центральной площади
12
Бозкольский аульный округ, аул Бозколь
Стенд или щит возле остановки по улице Утепбергенова
13
Карашенгельский аульный округ, аул Жалантос батыра
Стенд или щит возле аульного клуба
14
Алгинский аульный округ, аул У.Туктибаева
Стенд или щит возле аульного клуба
15
Коларыкский аульный округ, аул Актан батыра
Стенд или щит возле аульного клуба
16
Басыкаринский аульный округ, аул Басыкара
Стенд или щит возле торгового центра по улице Мира
17
Кумжиекский аульный округ, аул К.Примова
Стенд или щит возле аульного клуба
18
Кумжиекский аульный округ, аул Тапа
Стенд или щит в аульного центра
19
Кызылкумский аульный округ, аул Каукей
Стенд или щит возле аульного клуба
20
Кызылкумский аульный округ, аул Ажар
Стенд или щит возле аульного школа
21
Г.Муратбаевский аульный округ, аул Г.Муратбаева
Стенд или щит возле центральной площади
22
Акжонинский аульный округ, аул Майдаколь
Стенд или щит возле аульного клуба
23
Бирликский аульный округ, аул Бирлик
Стенд или щит возле аульного клуба
24
Шакенский аульный округ, аул Шакен
Стенд или щит возле аульного клуба
25
Сарбулакский аульный округ, аул Сарбулак
Стенд или щит возле аульного клуба
26
Тасарыкский аульный округ, аул Тасарык
Стенд или щит возле аульного клуба
27
Тасарыкский аульный округ, аул Лахалы
Стенд или щит возле аульного клуба