"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 224 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 тамыздағы N 271 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 12 қыркүйекте N 10-5-164 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 01 наурыздағы N 41 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2012.03.01 N 41 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы  "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШЕДІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 224 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 10-5-154 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2011 жылғы 26 қаңтардағы N 9-10 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"5 162 190" деген сандар "5 192 307" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 356 885" деген сандар "4 387 002" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"5 280 461" деген сандар "5 408 578" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-166 962" деген сандар "-264 962" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"166 962" деген сандар "264 962" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 4-1 тармағындағы:
"529" деген сандар "2 646" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 5-1 тармағындағы:
"24 500" деген сандар "122 500" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 000" деген сандар "35 000" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен тыс
41 сессиясының төрағасы                        Ә. Байбарақов
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы                           М. Ерманов
Қармақшы аудандық мәслихатының
2011 жылғы "25" тамыздағы
кезектен тыс 41-сессиясының
N 271 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2010 жылғы "22" желтоқсандағы
кезекті 34 сессиясының
N 224 шешіміне 1-қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 августа 2011 года N 271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 сентября 2011 года за N 10-5-164. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 01 марта 2012 года N 41)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 01.03.2012 N 41)
В соответсвии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 224 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-5-154, опубликовано в газете "Кармакшы таны" от 26 января 2011 года N 9-10) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 162 190" заменить цифрами "5 192 307";
цифры "4 356 885" заменить цифрами "4 387 002";
в подпункте 2):
цифры "5 280 461" заменить цифрами "5 408 578";
в подпункте 5):
цифры "-166 962" заменить цифрами "-264 962";
в подпункте 6):
цифры "166 962" заменить цифрами "264 962";
в пункте 4-1 указанного решения:
цифры "529" заменить цифрами "2 646";
в пункте 5-1 указанного решения:
цифры "24 500" заменить цифрами "122 500";
цифры "7 000" заменить цифрами "35 000";
приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
41 сессии Кармакшинского
районного маслихата                          А. Байбараков
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата                          М. Ерманов
Приложение 1
к решению внеочередной 41 сессии сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "25" августа 2011 года N 271
Приложение 1
к решению очередной 34 сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "22" декабря 2010 года N 224
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование