2011 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 25 ақпандағы N 56 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаменті Жалағаш аудандық әділет басқармасында 2011 жылы 17 наурызда N 10-6-180 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы N 26 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2012.01.31 N 26 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 700 адам санында қоғамдық жұмыстарға арналған сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. Қоғамдық жұмыстарды жүргізетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары және қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері республикалық бюджетте белгіленген жалақының ең төменгі мөлшерінде бекітілсін.
4. "Жалағаш аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыс берушілермен қоғамдық жұмысты орындауға арналған шарт жасасын.
5. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен басталсын және 2011 жылғы 30 желтоқсанына аяқталсын.
6. "2010 жылы аудан көлемінде қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 26 қаңтардағы N 9 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 2 ақпанда N 10-6-138 тіркелген, 2010 жылы 10 ақпандағы N 11 (8568) "Жалағаш жаршысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Алиеваға жүктелсін.
8. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі                       Қ. Бекенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жалағаш аудандық сотының төрағасы
_______________ Қ.Темірбаев
"__" ақпан 2011 жыл.
"Мемлекеттік зейнетақы төлеу
орталығы" республикалық
мемлекеттік кәсіпорны Жалағаш
аудандық филиалының директоры
______________С.Аманжолұлы
"__" ақпан 2011 жыл.
"Жалағаш аудандық мұрағаты"
мемлекеттік мекемесінің директоры
______________ Ж.Ибраев
"__" ақпан 2011 жыл.
"Қызылорда облысының Халыққа
қызмет көрсету орталығы"
мемлекеттік мекемесінің Жалағаш
аудандық филиалының жетекшісі
______________ М.Аралбаев
"__" ақпан 2011 жыл.
2011 жылғы 25 ақпандағы
N 56 Жалағаш ауданы әкімдігінің
қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстарды жүргізетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары және қаржыландыру көздері
Ұйымдардың тізбесі Қоғамдық жұмыстардың түрлері Көлемі мен нақты жағдайлары Адам саны Қаржыландыру көзі

Об организации общественных работ на 2011 год
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 25 февраля 2011 года N 56. Зарегистрировано Управлением юстиции Жалагашского района Кызылординской области 17 марта 2011 года N 10-6-180. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 31 января 2012 года N 26
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского  района Кызылординской области от 31.01.2012 N 26.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложения на общественные работы в количестве 700 человек.
2. Утвердить перечень организаций, которые будут проводить общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ и источники их финансирования согласно приложению.
3. Установить оплату труда участвующих общественных работ в размере минимальный размер заработной платы установленной республиканским бюджетом.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Жалагашского района" заключить с работодателями договор на выполнение общественных работ.
5. Организация общественных работ начинается со дня первого официального опубликования настоящего постановления и заканчивается 30 декабря 2011 года.
6. Признать утратившим силу постановление акимата Жалагашского района от 26 января 2010 года N 9 "Об организации общественных работ на 2010 в районном масштабе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 2 февраля 2010 года N 10-6-138, опубликовано в газете "Жалағаш жаршысы" N 11 (8568) 10 февраля 2010 года).
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Р.Алиеву.
8. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района                          К. Бекенов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жалагашского
районного суда
___________________К.Темирбаев
"___" февраля 2011 года
Директор Жалагашского районного
филиала Республиканского
государственного предприятия
"Государственный центр по
выплате пенсии и пособий"
__________________С.Аманжолулы
"___" февраля 2011 года
Директор государственного учреждения
"Жалагашский районный архив"
______________________Ж.Ибраев
"___" февраля 2011 года
Заведующий Жалагашский район
филиалом государственного учреждения
"Центр обслуживания населения
Кызылординской области"
____________________М.Аралбаев
"___" февраля 2011 года
Приложение
к постановлению акимата Жалагашского
района от "25" февраля 2011 года N 56
Перечень организаций, которые будут проводить общественные работы виды, объемы и конкретные условия общественных работ и источники их финансирования
N Перечень организации Виды общественных работ Объемы и конкретныеусловия Количес-тво человек Источник финанси-рования

4 га 35 мың дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
Атаулы әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі қызметте жәрдемдесу
90 құжат
Қоғамдық науқандарды өткізуге, қоғамдық пікір сауалын жүргізуге көмек көрсету
800 құжат
Азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеу, әскери қызметке шақыруды ұйымдастыруда техникалық көмек көрсету
300 құжат
3
"Аққұм ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
700 құжат
15
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1,0 га 1000 ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
4
"Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
700 құжат
10
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
1000 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
5
"Аламесек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
800 құжат
20
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
3 га 1500 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
6
"Жаңадария ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
700 құжат
20
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
0,70 га 1000 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
7
"Бұқарбай батыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
800 құжат
10
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
947 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
8
"Таң ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
700 құжат
15
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
3 га 1000 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
9
"Мәдениет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
700 құжат
10
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
4 га 1500 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
10
"Мырзабай ахун ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
700 құжат
15
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар

Посадка на 4 га 35 тысяч штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
Оказание помощи в работе по назначению и выплате адресной социальной помощи
90 документов
Оказание помощи в работе по проведению общественных компаний, общественного опроса
800 документов
Оказание технической помощи при организаций приписки к призывным участкам и призыву граждан на воинскую службу
300 документов
3
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Аккум"
Технические работы по обработке различной документации
700 документов
15
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка на 1,0 га 1000 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
4
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Енбек"
Технические работы по обработке различной документации
700 документов
10
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 1000 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
5
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Аламесек"
Технические работы по обработке различной документации
800 документов
20
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка на 3 га 1500 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
6
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Жанадария"
Технические работы по обработе различной документации
700 документов
20
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка на 0,70 га 1000 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
7
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Бухарбай батыр"
Технические работы по обработке различной документации
800 документов
10
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 947 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
8
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Тан"
Технические работы по обработке различной документации
700 документов
15
Бюджет района
Работы по озеленению и санитаной очистке
Посадка 3 га 2000 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
9
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Мадениет"
Технические работы по обработке различной документации
700 документов
10
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка на 4 га 1500 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
10
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Мырзабай ахун"
Технические работы по обработке различной документации
700 документов
15
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке

3 га 1200 дана ағаш (қаламша) егу, ағаш-тарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
11
"Мақпалкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
700 құжат
15
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
0,470 га 2100 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
12
"Жаңаталап ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
800 құжат
15
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
0,2 га 1300 дана ағаш (қаламша) егу, ағаш- тарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
13
"Аққыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
800 құжат
25
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
851 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
14
"Шәменов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
800 құжат
15
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
500 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
15
"Қаракеткен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
700 құжат
15
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
0,7 га 800 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
16
"Ақсу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
700 құжат
20
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
5 га 1500 дана ағаш (қаламша) егу, ағаш-тарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
17
"N 123 Т.Жүргенов атындағы дарынды балалар мектебі" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
300 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту
4
Аудан бюджеті
18
"Жалағаш аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
1000 құжат
10
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
250 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту
19
"Мәдени сауықтыру кешені" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
500 құжат
6
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
50 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
20
"Жалағаш аудандық мәдениет үйлері мен клубтар" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
500 құжат
10
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
688 м2 гүл, ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
21
"Жалағаш аудандық орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
500 құжат
3
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
50 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту қоқыс шығару
22
"Жалағаш ауыз су" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
200 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
10
Аудан бюджеті
Су ағатын колонкалардың айналасын тазарту жұмыстары
144 су ағатын колонкалардың айналасын тазарту жұмыстары.
23
"Жалағаш аудандық N1 балалар әуез мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
200 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
5
Аудан бюджеті
24
"Жалағаш аудандық оқушылар үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар

Посадка на 3 га 1200 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
11
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Макпалколь"
Технические работы по обработке различной документации
700 документов
15
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 0,470 га 2100 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
12
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Жанаталап"
Технические работы по обработке различной документации
800 документов
15
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 0,2 га 1300 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
13
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Аккыр"
Технические работы по обработке различной документации
800 документов
25
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 851 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
14
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа М.Шаменова"
Технические работы по обработке различной документации
800 документов
15
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 500 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
15
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Каракеткен"
Технические работы по обработке различной документации
700 документов
15
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка на 0,7 га 800 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
16
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Аксу"
Технические работы по обработке различной документации
700 документов
20
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка на 5 га 1500 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
17
Государственное учреждение "Средняя школа N 123 имени Т.Жургенова для одаренных детей"
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 300 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход
4
Бюджет района
18
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Жалагашского района"
Технические работы по обработке различной документации
1000 документов
10
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 250 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход
19
Коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-оздоровительный комплекс Жалагашского района"
Технические работы по обработке различной документации
500 документов
6
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 50 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
20
Жалагашское коммунальное государственное казенное предприятие "Дома культуры и клубы"
Технические работы по обработке различной документации
500 документов
10
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 688 кв/м цветов, деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
21
Государственное учреждение "Централизованная библиотечная система Жалагашкого района"
Технические работы по обработке различной документации
500 документов
3
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 50 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
22
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жалагаш ауыз су"
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 200 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
10
Бюджет района
Очистка территории водоразборных колонок
Очистка территории 144 водоразборных колонок
23
Государственное коммуналь-ное предприятие "Жалагашская районная музыкальная школа N 1"
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 200 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
5
Бюджет района
24
Государственное коммунальное предприятие "Жалагашский районный Дом школьников"
Работы по озеленению и санитарной очистке

100 дана ағаш (қаламша) егу, 10 гүлзарға гүл егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
5
Аудан бюджеті
25
"Жалағаш аудандық мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
500 құжат
7
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
40 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
26
"Мемлекеттік зейнетақы төлеу орталығы" республикалық кәсіпорны Жалағаш аудандық филиалы
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
500 құжат
6
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
80 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
27
"Жалағаш аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
500 құжат
5
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
2000 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
28
"Арай" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
120 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
3
Аудан бюджеті
29
"Жауқазын" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
20 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
2
Аудан бюджеті
30
"Күн шуақ" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
30 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
4
Аудан бюджеті
31
"Ақмаржан" ясли-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
80 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
4
Аудан бюджеті
32
"N 19 санаториялық ясли-балабақша" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
350 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
3
Аудан бюджеті
33
"Жалағаш аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
700 құжат
2
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
30 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
34
"N 246 Ш.Ермаганбетова атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
300 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
5
Аудан бюджеті
35
"N 201 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
200 дана ағаш егу, ағаштарды әктеу, таза- лау, күту, қоқыс шығару
4
Аудан бюджеті
36
"N 31 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
200 дана қаламша егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
5
Аудан бюджеті
37
"Жалағаш аудандық ауыл шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
500 құжат
5
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
100 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
38
"Жалағаш аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
800 құжат
2
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
60 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
39
"Жалағаш аудандық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
800 құжат
2
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
60 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
40
"Жалағаш аудандық сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
500 құжат
2
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
100 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
41
"Жалағаш аудандық құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
500 құжат
4
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
200 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
42
"Жалағаш аудандық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
500 құжат
2
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
400 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
43
"Жалағаш аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
500 құжат
3
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
50 м2 ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
44
"Жалағаш аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
500 құжат
2
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар

Посадка 100 штук деревьев (саженцев), посадка цветов 10 цветочных клумб, побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
5
Бюджет района
25
Государственное учреждение "Жалагашский районный архив"
Технические работы по обработке различной документации
500 документов
7
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 40 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
26
Жалагашский районный филиал республиканского государственного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий и пособий"
Технические работы по обработке различной документации
500 документов
6
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 80 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
27
Государствение "Отдел физической культуры и спорта Жалагашского района"
Технические работы по обработке различной документации
500 документов
5
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 2000 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
28
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Арай"
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 120 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
3
Бюджет района
29
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Жауказын"
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 20 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
2
Бюджет района
30
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад "Кун Шуак"
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 30 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
4
Бюджет района
31
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли сад "Акмаржан"
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 80 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
4
Бюджет района
32
Государственное учреждение "N 19 санаторный ясли-сад"
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 350 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
3
Бюджет района
33
Государственное учреждение "Отдел образования Жалагашского района"
Технические работы по обработке различной документации
700 документов
2
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 30 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
34
Государственное учреждение "Средняя школа N 246 имени Ш.Ермаганбетовой"
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 300 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
5
Бюджет района
35
Государственное учреждение "Средняя школа N 201"
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 200 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
4
Бюджет района
36
Государственное учреждение "Средняя школа N 31"
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 200 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
5
Бюджет района
37
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Жалагашского района
Технические работы по обработке различной документации
500 документов
5
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 100 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
38
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Жалагашского района"
Технические работы по обработке различной документации
800 документов
2
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 60 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
39
Государственное учреждение "Отдел финансов Жалагашского района"
Технические работы по обработке различной документации
800 документов
2
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 60 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
40
Государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства Жалагашского района"
Технические работы по обработке различной документации
500 документов
2
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистка
Посадка 100 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
41
Государственное учреждение "Отдел строительства Жалагашского района"
Технические работы по обработке различной документации
500 документов
4
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 200 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
42
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики Жалагашского района"
Технические работы по обработке различной документации
500 документов
2
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 400 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
43
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства Жалагашского района"
Технические работы по обработке различной документации
500 документов
3
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка в 50 кв/м деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
44
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Жалагашского района"
Технические работы по обработке различной документации
500 документов
2
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке

0,1 га 100 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
45
"Жалағаш аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
500 құжат
2
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
500 дана ағаш (қаламша) егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту, қоқыс шығару
46
"Жалағаш аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
500 құжат
5
Аудан бюджеті
Көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
288 м2 гүл егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту
47
"Жалағаш аудандық соты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
800 құжат
2
Аудан бюджеті
48
"Қызылорда облысы Халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Жалағаш филиалы
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
1500 құжат
3
Аудан бюджеті
Барлығы:

Посадка на 0,1 га 100 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
45
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммуналь- ного хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жалагашского района"
Технические работы по обработке различной документации
500 документов
2
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка 500 штук деревьев (саженцев), побелка деревьев, очистка, уход, вывоз мусора
46
Государственное учреждение "Отдел и развития языков Жалагашского района"
Технические работы по обработке различной документации
500 документов
5
Бюджет района
Работы по озеленению и санитарной очистке
Посадка в 288 кв/м цветов, побелка деревьев, очистка, уход
47
Государственное учреждение "Жалагашский районный суд"
Технические работы по обработке различной документации
800 документов
2
Бюджет района
48
Государственное учреждение Жалагашский филиал "Центр обслуживания населения Кызылординской области"
Технические работы по обработке различной документации
1500 документов
3
Бюджет района
Всего: