Жалағаш кентінің жаңа көшесіне атау беру туралы
Қызылорда облысы Жалағаш кенті әкімінің 2011 жылғы 04 тамыздағы N 102 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Жалағаш аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 12 тамызда N 10-6-191 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 3-тармағына және 2011 жылғы 18 шілдедегі азаматтардың конференцияларының N 2 хаттамасының негізінде ШЕШЕМІН:
1. Қосымшадағы карта-сызбаға сәйкес Жалағаш кентіндегі Т.Қыстаубаев және Өмірбай шешен көшелері аралығындағы жаңа көше Әбшекен Әбжаппаровтың есімімен аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кент әкімі                                   Қ.Құлмахан

О присвоение наименования новой улице поселка Жалагаш
Решение акима поселка Жалагаш Кызылординской области от 04 августа 2011 года N 102. Зарегистрировано Управлением юстиции Жалагашского района Кызылординской области 12 августа 2011 года за N 10-6-191
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и протокола конференции граждан N 2 от 18 июля 2011 года РЕШИЛ:
1. Согласно прилагаемой карте-схеме присвоить наименование новой.улице поселка Жалагаш между улицами Т.Кыстаубаева и Омирбай шешен имя Абшекена Абжаппарова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким поселка                                 К.Кулмахан