"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 қарашадағы N 48-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 23 қарашада N 10-6-198 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 мамырдағы N 117 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2012.05.14 N 117 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 261 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2011 жылғы 31 қазандағы N 325 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 4279 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 10-6-175 болып тіркелген, "Жалағаш жаршысы" газетінің 2011 жылғы 15 қаңтардағы N 4-5, 2011 жылғы 19 қаңтардағы N 6-7, 2011 жылғы 22 қаңтардағы N 8, 2011 жылғы 26 қаңтардағы N 9, 2011 жылғы 15 ақпандағы N 15-16 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"4 421 785" деген сандар "4 449 655" деген сандармен ауыстырылсын;
"883 654" деген сандар "876 327" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 531 033" деген сандар "3 566 230" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "4 516 408" деген сандар "4 544 278" деген сандармен ауыстырылсын;
1-8-тармақтағы:
"9 619" деген сандар "16 946" деген сандармен ауыстырылсын;
3-1 тармақтағы:
"20 541" деген сандар "22 161" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 935" деген сандар "9 592" деген сандармен ауыстырылсын;
"28 969" деген сандар "65 103" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 194" деген сандар "8 140" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 082" деген сандар "10 628" деген сандармен ауыстырылсын;
3-7 тармақтағы:
"11 038" деген сандар "5 972" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 1-101-11 және 1-12 тармақтармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14 ноября 2011 года N 48-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 ноября 2011 года за N 10-6-198. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14 мая 2012 года N 117)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 14.05.2012 N 117).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кызылординского областного маслихата от 31 октяря 2011 года N 325 "О внесении изменений в решение Кызылординского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 261 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 4279) Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-6-175, опубликовано в газете "Жалагаш жаршысы" от 15 января 2011 года N 4-5, от 19 января 2011 года N 6-7, от 22 января 2011 года N 8, от 26 января 2011 года N 9, 15 февраля 2011 года N 15-16) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 421 785" заменить цифрами "4 449 655";
цифры "883 654" заменить цифрами "876 327";
цифры "3 531 033" заменить цифрами "3 566 230";
в подпункте 2) цифры "4 516 408" заменить цифрами "4 544 278";
в пункте 1-8:
цифры "9 619" заменить цифрами "16 946";
в пункте 3-1:
цифры "20 541" заменить цифрами "22 161";
цифры "4 935" заменить цифрами "9 592";
цифры "28 969" заменить цифрами "65 103";
цифры "8 194" заменить цифрами "8 140";
цифры "11 082" заменить цифрами "10 628";
в пункте 3-7:
цифры "11 038" заменить цифрами "5 972";
дополнить пунктами 1-10, 1-11 и 1-12 следующего содержания:

"1-10. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің бюджеттік бағдарламаларынан қысқартылған қаржылары 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін."
көрсетілген шешім осы шешімге 4-қосымшаға сәйкес 8-қосымшаментолықтырылсын.
1-11. 2011 жылға арналған аудан бюджетінің бюджеттік бағдарламаларына көбейтуге бағытталған шығындары 9-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
көрсетілген шешім осы шешімге 5-қосымшаға сәйкес 9-қосымшаментолықтырылсын.
1-12. "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы ХХХVІІ сессиясының N 37-1 шешімін іске асыру туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 10 қаңтардағы N 39 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 қыркүйектегі N 302 қаулысымен келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілгені ескерілсін:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламадан 1 164 мың теңге қысқартылғаны;
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі" деген бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
"Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" деген бюджеттік бағдарламаға 1 164 мың теңге бағытталғаны.";
"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 37-1 шешімінің 1-қосымшасы4-қосымшасы5-қосымшасы осы шешімге 123-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жалағаш аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (Б.Мұқашев) осы шешімнің Әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында, интернет-ресурстарды қоса алғанда ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

"1-10. Утвердить расходы, сокращенные с бюджетных программ бюджета района на 2011 год, согласно приложению 8".
дополнить приложением 8 указонного решения, согласно приложению 4 данного решения
1-11. Утвердить расходы, направленные на увеличение средств в бюджетные программы бюджета района на 2011 год, согласно приложению 9".
дополнить приложением 9 указонного решения, согласно приложению 5 данного решения.
1-12. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 22 сентября 2011 года N 302 "О внесении изменений и дополнений постановление акимата Жалагашского района от 10 января 2011 года N 39 "О реализации решения XХXVІІ сессии Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы" произведены следующие изменения и дополнения:
По администратору бюджетных программ "Аппарат маслихата района (города областного значения)":
с бюджетной программы "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)" сокращено 1 164 тысяч тенге;
По администратору бюджетных программ "Отдел финансов района (города областного значения)":
в бюджетную программу "Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий" направлено 1 164 тысяч тенге.";
приложение 1, приложение 4, приложение 5 решения Жалагашского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 37-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы" изложить в новых редакциях согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Главному специалисту аппарата Жалагашского районного маслихата (Б.Мукашев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах Юстиции и его дальнейшее официальное опубликование в средствах массовой информаций, включая интернет-ресурсы.

004
Ауылдық жерлердегі денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10000
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
11382
006
Тұрғын үй көмегi
12572
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
13464
009
1999 жылдын 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерiмен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
207
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1851
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33557
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
68834
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
23407
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8317
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22356
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
646
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
200
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
939056
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
32300
022
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
14000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
14792
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
692496
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
17939
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
10807
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
11965
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
18037
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
126720
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік

004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10000
005
Государственная адресная социальная помощь
11382
006
Жилищная помощь
12572
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по реше-ниям местных представительных органов
13464
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
207
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающих-ся на дому
1851
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33557
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
68834
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средс-твами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуаль-ными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23407
023
Обеспечение деятельности центров занятости
8317
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22356
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
646
021
Капитальные расходы государственных органов
200
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
939056
467
Отдел строительства района (города областного значения)
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
32300
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
14000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
14792
467
Отдел строительства района (города областного значения)
006
Развитие системы водоснабжения
692496
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
17939
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
10807
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
11965
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и авто-мобильных дорог района (города областного значения)
015
Освещение улиц населенных пунктов
18037
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
126720
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

888
13
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
112
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
770
14
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
400
15
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
370
Басқалар
120
16
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
120

888
13
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
112
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
770
14
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
400
15
Развитие объектов сельского хозяйства
370
Прочие
120
16
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
120