"2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыру кезеңдегі іс-шаралардың ұйымдастырылуын қамтамасыз ету туралы" 2011 жылғы 28 наурыздағы N 94 Сырдария ауданы әкімдігінің қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 02 қарашадағы N 440 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 10 қарашада N 10-8-155 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 06 ақпандағы N 23 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2012.02.06 N 23 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі N 74-ІІІ "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 03 наурыздағы "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді қызметке шақыру туралы" N 1163 Жарлығына сәйкес Сырдария ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сырдария ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 наурыздағы N 94 "2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыру кезеңдегі іс-шаралардың ұйымдастырылуын қамтамасыз ету туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылдың 5 сәуірінде N 10-8-145 тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газетінің 2011 жылғы 13 сәуірдегі N 31 шығарылымында жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Көрсетілген қаулының 5-тармағында (М. Бисембаев келісім бойынша) сөздер (А.Досымов келісім бойынша) деген сөздермен ауыстырылсын.
2) Көрсетілген қаулының 1-қосымшасымен құрылған аудандық шақыру комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Кенжебаев Бекзат Хамзаұлы - "Қызылорда облысы Сырдария аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары, комиссия төрағасы (келісім бойынша);
Жақып Еркебұлан Төлепбергенұлы - Аудан әкімі аппаратының бас маманы, комиссия төрағасының орынбасары;
Даярова Салима Файзуллақызы - "Қызылорда облысы денсаулық сақтау басқармасының Сырдария аудандық кеңес беру диагностикалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының терапевт дәрігері, медициналық комиссиясының төрайымы (келісім бойынша).
көрсетілген аудандық шақыру комиссиясының құрамынан М. Сулейменов, Е. Әжікенов, С. Ерімбет шығарылсын.

О внесении изменений в постановление акимата Сырдарьинского района от 28 марта 2011 года N 94 "Об организации и обеспечении проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года"
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 02 ноября 2011 года N 440. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 ноября 2011 года N 10-8-155. Утратило силу постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 06 февраля 2012 года N 23
Сноска. Утратило силу постановлением Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 06.02.2012 N 23.
"В соответствии с нормативными положениями Законов Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 8 июля 2005 года N 74-ІІІ "О воинской обязанности и воинской службе", Указа Президента Республики Казахстан от 03 марта 2011 года N 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную службу в апреле - июне и октябре - декабре 2011 года" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в постановления акимата Сырьдаринского района от 28 марта 2011 года N 94 "Об организаций и обеспечений проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" (зарегистировано в государственном реестре нормативно правовых актов 05 апреля 2011 года N 10-8-145, опубликован в районной газете "Тіршілік тынысы" 13 апреля 2011 года N 31) следующие изменения:
1) В пункте 5 данного постановления слова (М.Бисембаев по
согласованию) заменить словами (А.Досымов по согласованию);
2) ввести в состав районной призывной комиссии, указанной
приложением 1 указанным постановлением:
Кенжебаев Бекзат Хамзаұлы - Заместитель начальника государственного учреждения "Отдел по делам обороны Сырдарьинского района Кызылординской области" председатель призывной комиссии (по согласованию);
Жакып Еркебулан Толепбергенұлы - главный специалист аппарата акима заместителем председателя призывной комиссии;
Даярова Салима Файзуллакызы - Врач терапевт государственное коммунального казенного предприятие "Сырдарьинская районная консультативно-диагностическая поликлиника", председатель медицинской комиссии (по согласованию).
Вывести из состава районной призывной комиссии М. Сулейменов, С. Еримбет, Е. Ажикенов.

2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Е. Әжікеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             С. Тауипбаев

2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Е. Ажикенова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                         С. Тауипбаев