"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 378 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 30 желтоқсандағы N 10-8-165 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қаңтардағы N 03-11/14 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2013.01.29 N 03-11/14 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне" және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШЕМІЗ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 854 803 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 164 294 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 529 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 082 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 673 898 мың теңге;
2) шығындар – 5 310 346 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу" – 96 655 мың теңге", оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" - 101 934 мың теңге;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" - 5 279 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 21 794 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 21 794 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 573 992 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 573 992 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012.01.11 N 383 (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.02.12 N 18 (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.03.20 N 23 (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.04.24 N 43 (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.05.03 N 52 (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.06.27 N 55(2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); 2012.08.13 N 67(2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі);  2012.09.03 N 70(2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі);  2012.11.21 N 81(2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі);  2012.11.29 N 92(2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі)Шешімдерімен.

О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 20 декабря 2011 года N 378. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2011 года за N 10-8-165. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 29 января 2013 года N 03-11/14)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 29.01.2013 N 03-11/14).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 854 803 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 164 294 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 9 529 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 082 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 673 898 тысяч тенге;
2) расходы – 5 310 346 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 96 655 тысяч тенге", в том числе:
"бюджетные кредиты" - 101 934 тысячи тенге;
"погашение бюджетных кредитов" - 5 279 тысяч тенге;
4) сальдо от операций с финансовыми активами – 21 794 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 21 794 тысячи тенге;
поступления от продажи государственных активов - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 573 992 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 573 992 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 11.01.2012 N 383 (вводится в действие с 01.01.2012); от 15.02.2012 N 18 (вводится в действие с 01.01.2012); от 20.03.2012 N 23 (вводится в действие с 01.01.2012); от 24.04.2012 N 43 (вводится в действие с 01.01.2012); от 03.05.2012 N 52 (вводится в действие с 01.01.2012); от 27.06.2012 N 55 (вводится в действие с 01.01.2012); от 13.08.2012 N 67(вводится в действие с 01.01.2012); от 03.09.2012 N 70(вводится в действие с 01.01.2012); от 21.11.2012 N 81(вводится в действие с 01.01.2012); от 29.11.2012 N 92(вводится в действие с 01.01.2012).

2. Облыстық бюджетке кірістерді бөлудің нормативтері төмендегідей болып белгіленсін:
жеке табыс салығы - 0 пайыз;
әлеуметтік салық - 10 пайыз.
3. 2012 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін
субвенциясы 1 834 489,0 мың теңге көлемінде ескерілсін.
4. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне және мемлекеттік денсаулық сақтау секторы ұйымдарының медицина және фармацевтика қызметкерлеріне отын сатып алу үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес, берілетін біржолғы әлеуметтік көмек 4 (төрт) айлық есептік көрсеткіш көлемінде белгіленсін.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органдарының 2012 жылға арналған резерві 6 901,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2012 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде
секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
4-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Определить нормативы распределения доходов в областной бюджет:
индивидуальный подоходный налог – 0 процентов;
социальный налог – 10 процентов.
3. Учесть объемы субвенций, передаваемой из областного бюджета в бюджет района на 2012 год в сумме 1 834 489,0 тысяч тенге.
4. Установить, предоставление единовременной социальной помощи на приобретение топлива, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам государственных организации социального обеспечения, культуры и спорта и работающим в сельской местности педагогическим работникам образования, медицинским и фармацевтическим работникам организаций государственного сектора здравоохранения в соответствии с законодательством Республики Казахстан в размере 4-х (четырех) месячных расчетных показателей.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 6 901,0 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2012 год, согласно приложения-4.

7. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
XXXXIV сессиясының төрағасы                   Д. Ералиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы                  А. Атақаев
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
кезекті ХХХХІV сессиясының N 378 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012.11.29 N 92 (2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
очередной ХХХХІV сессий
районного маслихата                     Д. Ералиев
Секретарь
районного маслихата                     А. Атақаев
приложение 1
к решению очередной ХХХХIV сессии
районного маслихата
от 20 декабря 2011 года N 378
Районный бюджет на 2012 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 29.11.2012 N 92 (вводится в действие с 01.01.2012).
тыс.тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

3000
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
47
5
Құмар ойын бизнеске салық
13
02
Тіркелген салық
13
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасаған үшін және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдардың немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
1631
1
Мемлекеттік баж
1631
02
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (төлнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
373
03
Мемлекеттік нотариалдық кеңселер нотариустарының нотариалдық іс-әрекет жасағаны үшін алынатын мемлекеттік баж
04
Азаматтық халық актілерін тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлуі туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
850
05
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
3
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
12
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
292
09
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
6
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұнғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
11
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
32
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
52
2
Салықтық емес түсімдер

3000
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
47
5
Налог на игорный бизнес
13
02
Фиксированный налог
13
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1631
1
Государственная пошлина
1631
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
373
03
Государственная пошлина, взимаемая за совершение нотариальных действий
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
850
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
3
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
12
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
292
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
6
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
11
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
32
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
52
2
Неналоговые поступления

1724
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта бiлiм беру
2152778
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1895
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1895
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
2150883
003
Жалпы білім беру
2011931
006
Балаларға қосымша білім беру
108720
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1014
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
29218
9
Білім саласындағы өзге де қызметтер
197667
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
122930
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19527
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу - әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
18928
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1013
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6578
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
5215
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
4500
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
67169
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
74737
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
74737
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
74737
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
283693
2
Әлеуметтiк көмек
247240
451
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
247240
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
85184
100
Қоғамдық жұмыстар
49666
101
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
102
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
103
Республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындар және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту

1724
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2152778
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1895
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1895
464
Отдел образования района (города областного значения)
2150883
003
Общеобразовательное обучение
2011931
006
Дополнительное образование для детей
108720
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1014
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
29218
9
Прочие услуги в области образования
197667
464
Отдел образования района (города областного значения)
122930
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19527
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18928
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1013
012
Капитальные расходы государственного органа
6578
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
5215
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
4500
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
67169
467
Отдел строительства района (города областного значения)
74737
037
Строительство и реконструкция объектов образования
74737
015
За счет средств местного бюджета
74737
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
283693
2
Социальная помощь
247240
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
247240
002
Программа занятости
85184
100
Общественные работы
49666
101
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
102
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения
103
Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета

1660
3
Өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс жеріне және ауыл шаруашылығына арналмаған өзге де жерге салынатын жер салығы
32
5
Су қорының жерлеріне салынатын жер салығы
5
7
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
48
8
Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
1600
4
Көлік құралдарына салынатын салық
16500
1
Заңды тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салық
2500
2
Жеке тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салық
14000
5
1
Бірыңғай жер салығы
700
5
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтер көрсетуге салынатын iшкi салықтар
23213
2
Акциздер
628
96
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек сауда бағасымен өткізілетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдалынатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
600
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек сауда бағасымен өткізілетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдалынатын дизель отыны
28
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
20000
3
Жер бетіне жақын көздердегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем
4
Орманды пайдаланғаны үшін төленетін төлем
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
20000
16
Қоршаған ортаны ластағаны үшін төленетін төлем
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
2585
1
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алымдар
200
2
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алынатын лицензиялық алым
430
3
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені үшін және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені үшін алынатын алым
80
4
Аукциондардан түсірілетін алым
5
Жылжымайтын мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасы үшін алынатын алым
20
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені үшін алым
25
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
1800
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
30
5
Құмар ойын бизнеске салық
0
2
Тіркелген салық
8
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасаған үшін және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдардың немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
1440
1
Мемлекеттік баж
1440
2
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (төлнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

1660
3
Земельный налог на земли промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения
32
5
Земельный налог на земли водного фонда
5
7
Земельный налог с юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли сельскохозяйственного назначения
48
8
Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов
1600
4
Hалог на транспортные средства
16500
1
Hалог на транспортные средства с юридических лиц
2500
2
Hалог на транспортные средства с физических лиц
14000
5
1
Единый земельный налог
700
5
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
23213
2
Акцизы
628
96
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
600
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
28
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
20000
3
Плата за пользование водными ресурсами поверхностных источников
4
Плата за лесные пользования
15
Плата за пользование земельными участками
20000
16
Плата за эмиссии в окружающую среду
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
2585
1
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
200
2
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
430
3
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
80
4
Сбор с аукционов
5
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
20
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
25
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
1800
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
30
5
Налог на игорный бизнес
0
2
Фиксированный налог
8
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1440
1
Государственная пошлина
1440
2
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям