Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 10 наурыздағы N 1360 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 31 наурызда N 10-9-198 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 14 қыркүйектегі N 2050 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2012.09.14 N 2050 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы", Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуiрдегi "Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" Заңдарына сәйкес аудан әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Шиелі ауданындағы жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарының квотасы белгiленсiн.
2. "Шиелі аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi квотаға сәйкес жұмысқа орналасу үшiн мүгедектердi жұмыс орындарына жiберудi қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКIМI                          Н. НӘЛІБАЕВ

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 10 марта 2011 года N 1360. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 31 марта 2011 года за N 10-9-198. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 14 сентября 2012 года N 2050
Сноска. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 14.09.2012 N 2050.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Начальнику государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ акимата Шиелийского района" обеспечить направление инвалидов для трудоустройства на рабочие места в соответствии с квотой.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА                           Н. НАЛИБАЕВ