"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасын және "Жұмыспен қамту 2020" жол картасын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 26 мамырдағы № 172 Қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 маусымда № 2099 тіркелді
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы әкімдігінің 22.04.2015 № 116(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына, «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасын бекіту туралы» 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 301 және «Жұмыспен қамту 2020» жол картасын бекіту туралы» 2015 жылғы 31 наурыздағы № 162 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулыларына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы әкімдігінің 22.04.2015 № 116(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасын және «Жұмыспен қамту 2020» жол картасын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы әкімдігінің 22.04.2015 № 116(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Маңғыстау облысының қаржы басқармасы (М.Б. Әлібекова) кадрлар даярлауға көзделген қаржыландыру жоспары шегiнде бағдарламаның әкiмшiсi – Маңғыстау облысының бiлiм басқармасын қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Маңғыстау облысының білім басқармасы «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасын және «Жұмыспен қамту 2020» жол картасын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсін.»
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы әкімдігінің 22.04.2015 № 116(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2011-2012 учебный год в рамках реализации Программы «Дорожная карта бизнеса 2020» и Дорожной карты занятости 2020
Постановление акимата Мангистауской области от 26 мая 2011 года № 172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 июня 2011 года № 2099
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Мангистауской области от 22.04.2015 № 116(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании», постановлениями Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 301 «Об утверждении Программы «Дорожная карта бизнеса 2020» и от 31 марта 2015 года № 162 «Об утверждении Дорожной карты занятости 2020» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Мангистауской области от 22.04.2015 № 116(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным  образованием на 2011-2012 учебный год в рамках реализации Программы «Дорожная карта бизнеса 2020» и  Дорожной карты занятости 2020.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Мангистауской области от 22.04.2015 № 116(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
2. Управлению финансов Мангистауской области (Альбекова М.Б.) обеспечить финансирование Управления образования Мангистауской области – администратора программ в пределах плана финансирования, предусмотренного на подготовку кадров.
3. Управлению образования Мангистауской области обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и професссиональным образованием на 2011-2012 учебный год в рамках реализации Программы «Дорожная карта бизнеса 2020» и  Дорожной карты занятости 2020.
Сноска. Пункт 3 - в редакции постановления акимата Мангистауской области от 22.04.2015 № 116(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Жумашева К.Б.

5. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмiнің
міндетін атқарушы                       А. Айтқұлов
«КЕЛІСІЛДІ»
Маңғыстау облысы білім
басқармасының бастығы
Е.Қ. Қасымбеков
26 мамыр 2011 жыл
Маңғыстау облысы жұмыспен қамтуды
үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасының бастығы
Г.М. Қалмұратова
26 мамыр 2011 ж.
Маңғыстау облысы кәсіпкерлік және
өнеркәсіп басқармасының бастығы
Л.О. Олжабаева
26 мамыр 2011 ж.
Маңғыстау облысы қаржы
басқармасының бастығы
М.Б. Әлібекова
26 мамыр 2011 ж.
Маңғыстау облысы экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы
Х.Х. Нұрғалиева
26 мамыр 2011 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2011 жылғы 26 мамырдағы
№ 172 қаулысымен
бекітілген
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасын және «Жұмыспен қамту 2020» жол картасын іске асыру шеңберінде техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы»
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы әкімдігінің 22.04.2015 № 116(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Кәсіп пен мамандықтың коды мен атауы
Оқушылар
саны
Базалық білімі
Оқыту тілі
Оқу
мерзімі
1. «Маңғыстау энергетикалық колледжі» МКҚК
0816000 Химиялық технология және өндіріс (түрлері бойынша):
081604 3 Техник-технолог
25
11 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
1014000 Машина құрылысының технологиясы (түрлері бойынша):
101402 3 Техник-механик
25
11 сынып
орысша
2 жыл 6 ай
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша):
130202 3 Электромеханик
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
75
2. «Маңғыстау политехникалық колледжі» МКҚК
1114000 Пісіру ісі (түрлері бойынша):
111406 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
1304073 Техник-электроник
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1517000 Төтенше жағайда қорғану (бейін бойынша):
151703 3 Техник
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
75
3. «Оразмағанбет Тұрмағанбетұлы атындағы Жаңаөзен мұнай және газ колледжі» МКҚК
0809000 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану
(бейін бойынша):
080922 3 Техник-технолог
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
0911000 Электромеханикалық құралдарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу электр
(түрлері бойынша):
091101 3 Электромеханик
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
0819000 Мұнай және газды қайта өңдеу технологиясы:
081907 3 Техник-технолог
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша):
130203 3 Электромеханик
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области                           А. Айткулов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник управления координации
занятости и социальных программ
Мангистауской области
Калмуратова Г.М.
26 мая 2011 г.
Начальник управления образования
Мангистауской области
Касымбеков Е.К.
26 мая 2011 г.
Начальник управления
предпринимательства
и промышленности
Мангистауской области
Ульжабаева Л.У.
26 мая 2011 г.
Начальник управления финансов
Мангистауской области
Альбекова М.Б.
26 мая 2011 г
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области
Нургалиева Х.Х.
26 мая 2011 г.
Утверждено
постановлением акимата
Мангистауской области
от 26 мая 2011 года № 172
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2011-2012 учебный год в рамках реализации  Программы «Дорожная карта бизнеса 2020» и Дорожной карты занятости 2020
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Мангистауской области от 22.04.2015 № 116(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Код и название профессий и специальностей
Количествоучащихся
Базовоеобразо-вание
Язык обучения
Срок обуче-
ния
1. ГККП «Мангистауский энергетический колледж»
0816000 Химическая технология и производство (по видам):
081604 3 Техник-технолог
25
11 классов
русский
2 года 10 мес.
1014000 Технология машиностроения (по видам):
101402 3 Техник-механик
25
11 классов
русский
2 года 6 мес.
1302000 Автоматизация и управление (по профилю):
130202 3 Электромеханик
25
9 классов
русский
3 года 10 мес.
Итого:
75
2. ГККП «Мангистауский политехнический колледж»
1114000 Сварочное дело (по видам):
111406 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130407 3 Техник-электроник
25
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
1517000 Защита в чрезвычайных ситуациях (по профилю):
151703 3 Техник
25
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого:
75
3. ГККП «Жанаозенский колледж нефти и газа имени Оразмаганбета Турмаганбетулы»
0809000 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений (по профилю):
080922 3 Техник-технолог
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
0911000 Техническая эксплуатация, обслуживание и ремонт электрического и электромеханического оборудования (по видам):
091101 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
0819000 Технология переработки нефти и газа
081907 3 Техник-технолог
25
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
1302000 Автоматизация и управление (по профилю):
130202 3 Электромеханик
25
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого:

100
4. «Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің колледжі» РМҚК
0802000 Мұнай-газ құбырлары мен қоймаларын салу және пайдалану:
080204 3 Техник-механик
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
1304073 Техник-электроник
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 6 ай
Жиыны:
75
5. «Маңғыстау туризм колледжі» МКҚК
0512000 Аудармашы ісі
(түрлері бойынша):
051202 3 Гид-аудармашы
25
11 сынып
орысша
1 жыл 10 ай
Жиыны:
25
6. «Маңғыстау гуманитарлық колледжі» МКҚК
0101000 Мектепке дейінгі білім беру және тәрбиелеу:
010101 3 Мектепке дейінгі ұжымдардың тәрбиешісі
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0105000 Бастауыш білім беру:
010503 3 Шетел тілінен бастауыш білім беру мұғалімі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
50
Мемлекеттік колледждер бойынша жиыны:
400
7. «Жаңаөзен политехникалық колледжі» ЖШС
0501000 Әлеуметтік жұмыс:
050101 3 Әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
120112 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу:
121108 3
Модельер – конструктор
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
1305000 Ақпараттық жүйелер (қолдану саласы бойынша):
130502 3 Техник-
бағдарламашы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
100
8. «Қазақстандық қазіргі заман «Болашақ» академиясының колледжі» мекемесі
1107000 Көтергіш көлік, құрылыс жол машиналары мен жабдықтарын техникалық пайдалану (салалар бойынша):
110704 3 Техник-механик
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 6 ай
1204000 Cу көлікті пайдалану
(бейін бойынша):
120410 3 Кеме жүргізуші -техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
Жиыны:
75
9. «М.Тынышбаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясының Ақтау көлік колледжі» ЖШС
1108000 Темір жол жылжымалы құрамдарын жөндеу және техникалық күту (түрлері бойынша):
110821 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1202000 Жолаушылар мен жүкті тасымалдауды ұйымдастыру (салалар бойынша):
120206 3 Техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1204000 Cу көлікті пайдалану
(бейін бойынша):
120410 3 Кеме жүргізуші -техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
1409000 Темір жол құрылысы, жол және жол шаруашылығы:

100
4. РГКП «Колледж Каспийского государственного университета технологий и инжиниринга им. Ш. Есенова»
0802000 Сооружение и эксплуатация газонефтепроводов и газонефтехранилищ:
080204 3 Техник-механик
25
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130407 3 Техник-электроник
25
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
11 классов
казахский
2 года 6 мес.
Итого:
75
5. ГККП «Мангистауский колледж туризма»
0512000 Переводческое дело
(по видам):
051202 3 Гид-переводчик
25
11 классов
русский
1 года 10 мес.
Итого:
25
6. ГККП «Мангистауский гуманитарный колледж»
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
11 классов
казахский
2 года 10 мес.
0105000 Начальное образование:
010503 3 Учитель иностранного языка начального образования
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
Итого:
50
Итого по государственным колледжам:
400
7. ТОО «Жанаозенский политехнический колледж»
0501000 Социальная работа:
050101 3 Специалист по социальной работе
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
1211000 Швейное производство и моделирование одежды:
121108 3 Модельер – конструктор
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
1305000 Информационные системы (по областям применения):
130502 3 Техник-програм-
мист
25
9 классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого:
100
8. Учреждение «Колледж Казахстанской современной академии «Болашак»
1107000 Техническая эксплуатация подъемно-
транспортных, строительных, дорожных машин и оборудования (по отраслям):
110704 3 Техник-механик
25
11 классов
казахский
2 года 6 мес.
1204000 Эксплуатация водного транспорта (по профилю):
120410 3 Техник-
судоводитель
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
Итого:
75
9. ТОО «Актауский транспортный колледж Казахской академии транспорта и коммуникаций им. М. Тынышпаева»
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам):
110821 3 Электромеханик
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
1202000
Организация перевозок и управление движением на транспорте (по отраслям):
120206 3 Техник
25
9 классов
казахский
3 года 10 мес.
1204000 Эксплуатация водного транспорта ( по профилю):
120410 3 Техник-
судоводитель
25
9 классов
казахский
3 года 6 мес.
1409000 Строительство железных дорог, путь и путевое хозяйство: