Техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2011 - 2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 26 мамырдағы № 173 Қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 маусымда № 2100 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін - өзін басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Бiлiм туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, облыс әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2011 - 2012 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы бекiтiлсiн.
2. Маңғыстау облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы (Х.Х. Нұрғалиева) 2011 - 2012 оқу жылында техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарына қабылдаудың ұлғаюына сәйкес қаржыландыруды ұлғайтуды көздестірсін.
3. Маңғыстау облысының қаржы басқармасы (М.Б. Әлібекова) кадрлар даярлауға көзделген қаржыландыру жоспары шегiнде бағдарламаның әкiмшiсi – Маңғыстау облысының бiлiм басқармасын қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
4. Маңғыстау облысының бiлiм басқармасы (Е.Қ. Қасымбеков) техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсiн.
5. Осы қаулының орындалауын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Қ.Б. Жұмашевқа жүктелсiн.
6. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкiмiнің
міндетін атқарушы                       А. Айтқұлов
«КЕЛІСІЛДІ»
Маңғыстау облысы білім
басқармасының бастығы
Е.Қ. Қасымбеков
26 мая 2011 жыл
Маңғыстау облысы жұмыспен қамтуды
үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасының бастығы
Г.М. Қалмұратова
26 мая 2011 ж.
Маңғыстау облысы кәсіпкерлік және
өнеркәсіп басқармасының бастығы
Л.О. Олжабаева
26 мая 2011 ж.
Маңғыстау облысы қаржы
басқармасының бастығы
М.Б. Әлібекова
26 мая 2011 ж.
Маңғыстау облысы экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы
Х.Х. Нұрғалиева
26 мая 2011 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2011 жылғы 26 мамыр
№ 173 қаулысымен
бекітілген
Техникалық және кәсiптiк білімі бар мамандарды даярлауға 2011 - 2012 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Ескерту. қосымшаға өзгерту енгізілді - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2011.09.12 № 277 (жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)Қаулысы.
Кәсіп пен мамандықтың коды мен атауы Оқушыларсаны Базалық білімі Оқыту тілі Оқу
мерзімі

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2011-2012 учебный год
Постановление акимата Мангистауской области от 26 мая 2011 года № 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 июня 2011 года № 2100
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2011 - 2012 учебный год согласно приложению.
2. Управлению экономики и бюджетного планирования Мангистауской области (Нургалиева Х.Х.) предусмотреть увеличение финансирования в соответствии с увеличением приема в учебных заведениях технического и профессионального образования в 2011 - 2012 учебном году.
3. Управлению финансов Мангистауской области (Альбекова М.Б.) обеспечить финансирование Управления образования Мангистауской области – администратора программ в пределах плана финансирования, предусмотренного на подготовку кадров.
4. Управлению образования Мангистауской области (Касымбеков Е.К.) обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2011 - 2012 учебный год.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Жумашева К.Б.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области                           А. Айткулов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник управления координации
занятости и социальных программ
Мангистауской области
Калмуратова Г.М.
26 мая 2011 г.
Начальник управления образования
Мангистауской области
Касымбеков Е.К.
26 мая 2011 г.
Начальник управления
предпринимательства
и промышленности
Мангистауской области
Ульжабаева Л.У.
26 мая 2011 г.
Начальник управления финансов
Мангистауской области
Альбекова М.Б.
26 мая 2011 г.
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области
Нургалиева Х.Х.
26 мая 2011 г.
Утверждено
постановлением акимата
Мангистауской области
от 26 мая 2011 года № 173
Государственный образовательный заказ на подготовку
специалистов с техническим и профессиональным образованием
на 2011 - 2012 учебный год
Сноска. Приложение с изменением, внесенным постановлением акимата Мангистауской области от 12.09.2011 № 277 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Код и название профессий
и специальностей
Количество
учащихся
Базовое
образование
Язык
обучения
Срок
обучения

1. «Жаңаөзен кәсіптік лицейі» МКҚК
0503000 Слесарлық іс:
050301 2 Электр құрал жабдықтарын жөндеуші слесарь-электрик
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1013000 Механоөңдеу, өлшеуіш–бақылау приборлары және машина жасау автоматикасы:
101306 2 Бақылау өлшеу аспаптары бойынша слесары
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1108000 Темір жол жылжымалы құрамдарын жөндеу және техникалық қызмет көрсету (түрлері бойынша):
110806 2 Тепловоз машинисінің көмекшісі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1114000 Пісіру ісі (түрлері бойынша):
111404 2 Электргазымен пісіруші
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
120107 2 Автокөлікті жөндейтін слесарь
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140104 2 Сылақшы
140115 2 Темір бетон және болат бұйымдарын монтаждаушы
25
25
9 сынып 9 сынып
қазақша қазақша
2 жыл 10 ай 2 жыл 10 ай
1402000 Жол құрылыс машиналарын техникалық пайдалану (түрлері бойынша):
140216 2 Автомобиль кранының машинисі
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1405000 Газ жабдықтау жүйесімен жабдықтарды монтаждау және пайдалану:
140501 2 Газ құбырларын пайдалану және жөндеу слесары
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1409000 Темір жол құрылысы, жол және жол шаруашылығы:
140901 2 Жол монтері
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
250
2. «Қаракия кәсіптік лицейі» МКҚК
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
120107 2 Автокөлікті жөндейтін слесарь
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді моделдеу:
121103 2 Тігінші
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130401 2 Электрондық есептеу машинасының операторы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
75
3. «№ 1 кәсіптік лицейі» МКҚК
0503000 Слесарлық іс:
050301 2 Электр құрал жабдықтарын жөндеуші слесарь-электрик
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру:
050801 2 Аспаз
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
1013000 Механоөңдеу, өлшеуіш- бақылау приборлары және машина жасау автоматикасы:
101306 2 Бақылау өлшеу аспаптары және автоматика бойынша слесары
25
9 сынып
орысша
2 жыл 10 ай
1211000 Тігін өндірісі және киімдерді моделдеу:
121106 2 Тігінші
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130401 2 Электрондық есептеу машинасының операторы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
1307000 Электр байланысы жүйелі құрлыстары мен сымдық тарату жүйелерін пайдалану:

1. ГККП «Жанаозенский профессиональный лицей»
0503000 Слесарное дело:
050301 2 Слесарь-электрик по ремонту электрооборудования
25
9 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
1013000 Механообработка, контрольно-измерительные приборы и автоматика в машиностроении:
101306 2 Слесарь по контрольно-
измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам):
110806 2 Помощник машиниста тепловоза
25
9 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
1114000 Сварочное дело (по видам):
111404 2 Электрогазосварщик
25
9 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120107 2 Слесарь по ремонту автомобилей
25
9 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140104 2 Штукатур
140115 2 Монтажник по монтажу стальных и железобетонных конструкций
25
25
9 классов
9 классов
казах-
ский
казах-
ский
2 г. 10 мес
2 г. 10 мес.
1402000 Техническая эксплуатация дорожно – строительных машин
(по видам):
140216 2 Машинист крана автомобильного
25
9 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
1405000 Монтаж и эксплуатация оборудования и систем газоснабжения:
140501 2 Слесарь по эксплуатации и ремонту газового оборудования
25
9 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
1409000 Строительство железных дорог, путь и путевое хозяйство:
140901 2 Монтер пути
25
9 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
Итого:
250
2. ГККП «Каракиянский профессиональный лицей»
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120107 2 Слесарь по ремонту автомобилей
25
9 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
1211000 Швейное производство и моделирование одежды:
121103 2 Швея
25
9 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130401 2 Оператор электронно-вычислительных машин
25
9 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
Итого:
75
3. ГККП «Профессиональный лицей № 1»
0503000 Слесарное дело:
050301 2 Слесарь-электрик по ремонту электрооборудования
25
9 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
0508000 Организация питания:
050801 2 Повар
25
25
9 классов
9 классов
казах-
ский русский
2 г. 10 мес
2 г. 10 мес.
1013000 Механообработка, контрольно-
измерительные приборы и автоматика в машиностроении:
101306 2 Слесарь по контрольно-
измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
русский
2 г. 10 мес.
1211000 Швейное производство и моделирование одежды:
121106 2 Портной
25
9 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130401 2 Оператор электронно-вычислительных машин
25
25
9 классов
9 классов
казах-
ский русский
2 г. 10 мес
2 г. 10 мес.
1307000 Эксплуатация линейных сооружений электросвязи и проводного вещания:

130702 2 Электр байланысы жүйелі құрлыстары мен сымдық тарату жүйелері электромонтері
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
200
4. «Бейнеу кәсiптік лицейі» МКҚК
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру:
050804 2 Официант
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0809000 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану (бейін бойынша):
080905 2 Мұнай және газ алатын операторы
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1013000 Механоөңдеу, өлшеуіш-бақылау приборлары және машина жасау автоматикасы:
101306 2 Бақылау өлшеу аспаптары және автоматика бойынша слесары
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1108000 Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану және техникалық қызмет көрсету (түрлері бойынша):
110803 2 Жылжымалы құрамдарды жөндеу слесары
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
1303000 Темір жол қозғалысында автоматика, телемеханиканы басқару:
130301 2 Электромонтер - релейщик
25
9 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны
125
5. «№ 018 кәсіптік мектебі» МКҚК
1109000 Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша):
110901 2 Токарь
50
11 сынып
орысша
10 ай
1112000 Өнеркәсіп машиналары және жабдықтарын пайдалану:
111202 2 Механикалық жинақтау жұмысының слесары
25
50
11 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
10 ай
10 ай
1115000 Өндірістердегі электромеханикалық жабдықтар
(түрлері бойынша):
111504 2 Электрожабдықтарды жөндейтін және қызмет көрсететін электромонтер
25
25
11 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
10 ай
10 ай
1402000 Жол-құрылыс машиналарын техникалық пайдалану (түрлері бойынша):
140217 2 Кран машинисі (краншы)
25
11 сынып
орысша
10 ай
Жиыны:
200
Барлығы:
850
6. «Маңғыстау энергетикалық колледжі» МКҚК
0816000 Химиялық технология және өндіріс (түрлері бойынша):
081604 3 Техник-технолог
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
0901000 Электр станциялардың электрожабдықтары және желілер (түрлері бойынша):
090104 3 Техник-электрик
50
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
0902000 Электрмен қамтамасыз ету (салалары бойынша):
090203 3 Техник-электрик
50
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
0906000 Жылулық электрлік станцияларының жылуэнергетикалық қондырғылары:
090603 3 Техник-жылутехнигі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
1014000 Машина құрылысының технологиясы (түрлері бойынша):
101402 3 Техник-механик
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша):
130202 3 Электромеханик
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
Жиыны:
300
7. «Маңғыстау политехникалық колледжі» МКҚК
0801000 Мұнай және газ скважиналары және бұрғылау жұмысының технологиясы (бейін бойынша):
080114 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша

130702 2 Электромонтер линейных сооружений электросвязи и проводного вещания
25
9 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
Итого:
200
4. ГККП «Бейнеуский профессиональный лицей»
0508000 Организация питания:
050804 2 Официант
25
9 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
0809000 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений (по профилю):
080905 2 Оператор по добыче нефти и газа
25
9 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
1013000 Механообработка, контрольно-
измерительные приборы и автоматика в машиностроении:
101306 2 Слесарь по контрольно-
измерительным приборам и автоматике
25
9 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам):
110803 2 Слесарь по ремонту подвижного состава
25
9 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
1303000 Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте:
130301 2 Электромонтер - релейщик
25
9 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
Итого:
125
5. ГККП «Профессиональная школа № 018»
1109000 Токарное дело и металлообработка (по видам):
110901 2 Токарь
50
11 классов
русский
10 мес.
1112000 Эксплуатация машин и оборудования промышленности:
111202 2 Слесарь механосборочных работ
25
50
11 классов
11 классов
казах-
ский
русский
10 мес.
10 мес.
1115000 Электромеханическое оборудование в промышленности
(по видам):
111504 2 Электромонтер по ремонту и обслуживанию электрооборудования
25
25
11 классов
11 классов
казах-
ский
русский
10 мес.
10 мес.
1402000 Техническая эксплуатация дорожно-
строительных машин
(по видам):
140217 2 Машинист крана (крановщик)
25
11 классов
русский
10 мес.
Итого:
200
Всего:
850
6. ГККП «Мангистауский энергетический колледж»
0816000 Химическая технология и производство (по видам):
081604 3 Техник-технолог
25
25
9 классов
9 классов
казах-
ский
русский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
0901000 Электрооборудование электрических станций и сетей
(по видам):
090104 3 Техник-электрик
50
9 классов
казах-
ский
3 г. 6 мес.
0902000 Электроснабжение
(по отраслям):
090203 3 Техник-электрик
50
9 классов
казах-
ский
3 г. 6 мес.
0906000 Теплоэнергетические установки тепловых электрических станций:
090603 3 Техник-теплотехник
25
25
9 классов
9 классов
казах-
ский
русский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
1014000 Технология машиностроения (по видам):
101402 3 Техник-механик
25
25
9 классов
9 классов
казах-
ский
русский
3 г. 6 мес.
3 г. 6 мес.
1302000 Автоматизация и управление (по профилю):
130202 3 Электромеханик
25
25
9 классов
9 классов
казах-
ский
русский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
Итого:
300
7. ГККП «Мангистауский политехнический колледж»
0801000 Бурение нефтяных и газовых скважин и технология буровых работ (по профилю):
080114 3 Техник-технолог
25
9 классов
казах-
ский

3 жыл 10 ай
0802000 Мұнай-газ құбырлары мен қоймаларын салу және пайдалану:
080204 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0805000 Мұнай мен газды сақтау және тасымалдау:
080502 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0809000 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану (бейін бойынша):
080922 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0816000 Химиялық технология және өндіріс (түрлері бойынша):
081604 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1014000 Машина құрылысының технологиясы (түрлері бойынша):
101402 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
1114000 Пісіру ісі (түрлері бойынша):
111406 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
120112 3 Техник-механик
50
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1202000 Жолаушылар мен жүкті тасымалдауды ұйымдастыру (салалар бойынша):
120206 3 Техник
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130407 3 Техник-электроник
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
1410000 Автомобиль жолдары мен аэродромдар салу және пайдалану:
141001 3 Құрылысшы-техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
1514000 Экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану
(салалар бойынша):
151409 3 Эколог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1517000 Төтенше жағдайларда қорғану (бейін бойынша):
151703 3 Техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
Жиыны:
450
8. «Маңғыстау политехникалық колледжі» МКҚК Форт-Шевченколық филиалы
0809000 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану (бейін бойынша):
080922 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша

3 г. 10 мес.
0802000 Сооружение и эксплуатация газонефтепроводов и газонефтехранилищ:
080204 3 Техник-механик
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 10 мес.
0805000 Транспортировка и хранение нефти и газа:
080502 3 Техник-технолог
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 10 мес.
0809000 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений (по профилю):
080922 3 Техник-технолог
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 10 мес.
0816000 Химическая технология и производство (по видам):
081604 3 Техник-технолог
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 10 мес.
1014000 Технология машиностроения (по видам):
101402 3 Техник-механик
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 6 мес.
1114000 Сварочное дело (по видам):
111406 3 Техник-механик
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 6 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
50
9 классов
казах-
ский
3 г. 10 мес.
1202000 Организация перевозок и управление движением на транспорте (по отраслям):
120206 3 Техник
25
25
9 классов
9 классов
казах-
ский русский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130407 3 Техник-электроник
25
25
9 классов
9 классов
казах-
ский русский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
25
9 классов
9 классов
казах-
ский русский
3 г. 6 мес.
3 г. 6 мес.
1410000 Строительство автомобильных дорог и аэродромов:
141001 3 Техник-строитель
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 6 мес.
1514000 Экология и рациональное использование природных ресурсов
(по отраслям):
151409 3 Эколог
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 10 мес.
1517000 Защита в чрезвычайных ситуациях (по профилю):
151703 3 Техник
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 10 мес.
Итого:
450
8. Форт-Шевченковский филиал ГККП «Мангистауский политехнический колледж»
0809000 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений (по профилю):
080922 3 Техник-технолог
25
9 классов
казах-
ский

3 жыл 10 ай
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
120112 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
Жиыны:
75
9. «Маңғыстау өнер колледжі» МКҚК
0404000 Аспаптық орындау және музыкалық өнер эстрадасы (түрлері бойынша):
040401 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, концертмейстер
040402 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, оркестр әртісі (басшы)
040403 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, ұлттық аспаптар ансамблінің,
оркестрінің әртісі (басшы)
040404 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, эстрадалық аспаптар оркестрінің әртісі (басшы)
1
1
2
1
21
5
1
1
9 сынып
9 сынып
9 сынып
9 сынып
9 сынып
11 сынып
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
қазақша орысша
қазақша орысша
қазақша орысша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
0405000 Хор дирижеры:
040501 3 Оқытушы, хормейстер
3
2
9 сынып
9 сынып
қазақша орысша
3 жыл 10 ай 3 жыл 10 ай
0407000 Ән салу:
040701 3 Академиялық ән салу әртісі, ансамбль солисі
040702 3 Балалар музыка мектебінің оқытушысы, халық әндерін домбырамен орындайтын әртісі
040704 3 Хор әртісі
1
1
2
1
1
11 сынып
11 сынып
9 сынып
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
қазақша
орысша
қазақша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
0408000 Хореография өнері:
040802 3 Би ансамблі әртісі
7
3
9 сынып
11 сынып
қазақша
орысша
2 жыл 10 ай
1 жыл 10 ай
0412000 Кескіндеу, мүсіндеу және графика (түрлері бойынша):
041201 3 Суретші
11
5
9 сынып
11 сынып
қазақша орысша
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
Жиыны:
70
10. «Маңғыстау техникалық колледжі» МКҚК
0809000 Мұнай және газ кен орындарын пайдалану (бейін бойынша):
080922 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1114000 Пісіру ісі (түрлері бойынша):
111406 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
1201000 Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету:
120112 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Техник-механик
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 6 ай
Жиыны:
100
11. «Оразмағанбет Тұрмағанбетұлы атындағы Жаңаөзен мұнай және газ колледжі» МКҚК
0507000 Қонақ үйі шаруашылығына қызмет көрсету және ұйымдастыру:
050706 3 Қызмет көрсетуші менеджер
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
0805000 Мұнай мен газды сақтау және тасымалдау:
080502 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша

3 г. 10 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 6 мес.
Итого:
75
9. ГККП «Мангистауский колледж искусств»
0404000 Инструментальное исполнительство и музыкальное искусство эстрады (по видам):
040401 3 Преподаватель детской музыкальной школы, концертмейстер
040402 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист (руководитель) оркестра, ансамбля 040403 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист (руководитель) оркестра народных инструментов
040404 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист (руководитель) оркестра эстрадных инструментов
1
1
2
1
21
5
1
1
9 классов
9 классов
9 классов
9 классов
9 классов
11 классов
9 классов
9 классов
казах-
ский
русский
казах-
ский
русский
казах-
ский
русский
казах-
ский
русский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
0405000 Хоровое дирижирование:
040501 3 Преподаватель, хормейстер
3
2
9 классов
9 классов
казах-
ский
русский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
0407000 Пение:
040701 3 Артист академического пения, солист ансамбля
040702 3 Преподаватель детской музыкальной школы, артист народного пения с домброй
040704 3 Артист хора
1
1
2
1
1
11 классов
11 классов
9 классов
9 классов
9 классов
казах-
ский
русский
казах-
ский
русский
казах-
ский
2 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес
0408000 Хореографическое искусство:
040802 3 Артист ансамбля танца
7
3
9 классов
11 классов
казах-
ский
русский
2 г. 10 мес.
1 г. 10 мес.
0412000 Живопись, скульптура и графика (по видам):
041201 3 Художник
11
5
9 классов
11 классов
казах-
ский
русский
3 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
Итого:
70
10. ГККП «Мангистауский технический колледж»
0809000 Эксплуатация нефтяных и газовых месторождений (по профилю):
080922 3 Техник-технолог
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 10 мес.
1114000 Сварочное дело (по видам):
111406 3 Техник-механик
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 6 мес.
1201000 Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта:
120112 3 Техник-механик
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
11 классов
казах-
ский
2 г. 6 мес.
Итого:
100
11. ГККП «Жанаозенский колледж нефти и газа имени Оразмаганбета Турмаганбетулы»
0507000 Организация обслуживания гостиничных хозяйств:
050706 3 Менеджер по сервису
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 6 мес.
0805000 Транспортировка и хранение нефти и газа:
080502 3 Техник-технолог
25
9 классов
казах-ский

3 жыл 10 ай
0807000 Мұнай және газ өнімдерін техникалық жабдықтарды жөндеу және қызмет көрсету:
080703 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0808000 Мұнай өңдейтін және химиялық өнеркәсіп жабдықтарын техникалық күту және жөндеу (түрлері бойынша):
080803 3 Техник-механик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0819000 Мұнай және газды қайта өңдеу технологиясы:
081907 3 Техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0901000 Электр станциялардың электрожабдықтары және желілер (түрлері бойынша):
090104 3 Техник-электрик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
1108000 Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану және техникалық қызмет көрсету (түрлері бойынша):
110821 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1203000 Теміржол көлігімен тасымалдауды ұйымдастыру және басқару:
120305 3 Техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1302000 Автоматтандыру және басқару (бейін бойынша):
130202 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130404 3 Техник-бағдарламашы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
1410000 Автомобиль жолдары мен аэродромдар салу және пайдалану:
141001 3 Құрылысшы-техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
Жиыны:
300
12. «Маңғыстау облыстық медициналық колледжі» МКҚК
0301000 Емдеу ісі:
030101 3 Фельдшер
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0302000 Медбикелік іс:
030203 3 Жалпы практикадағы медбикесі
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0305000 Лабораториялық диагностика:
030501 3 Медицина лаборанты
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0309000 Акушерлік іс:
030901 3 Жалпы практикадығы акушер
25
11 сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
100
13. «Маңғыстау гуманитарлық колледжі» МКҚК
0101000 Мектепке дейінгі білім беру және тәрбиелеу:
010101 3 Мектепке дейінгі ұжымдардың тәрбиешісі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0103000 Дене тәрбиесі және спорт:
010302 3 Дене тәрбиесі және спорт пәнінің мұғалімі
25
9 сынып
орысша
3 жыл 10 ай
0105000 Бастауыш білім беру:
010501 3 Бастауыш білім беру мұғалімі
010503 3 Шетел тілінен бастауыш білім беру мұғалімі
0101000 Негізгі орта білім:
011106 3 Өзін-өзі тану пәнінің мұғалімі
25
25
25
9 сынып
9 сынып
11 сынып
орысша
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
0512000 Аудармашы ісі (түрлері бойынша):
051201 3 Аудармашы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
Жиыны:
175
14. «Бейнеу гуманитарлық-экономикалық колледжі» МКҚК
0101000 Мектепке дейінгі білім беру:

3 г. 10 мес.
0807000 Техническое обслуживание и ремонт оборудования нефтяных и газовых промыслов:
080703 3 Техник-механик
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 10 мес.
0808000 Техническое обслуживание и ремонт оборудование предприятий нефтеперерабатывающей и химической промышленности:
080803 3 Техник – механик
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 10 мес.
0819000 Технология переработки нефти и газа:
081907 3 Техник-технолог
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 10 мес.
0901000 Электрооборудование электрических станций и сетей
(по видам):
090104 3 Техник-электрик
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 6 мес.
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам):
110821 3 Электромеханик
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 10 мес.
1203000 Организация перевозок и управление движением на железнодорожном транспорте:
120305 3 Техник
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 10 мес.
1302000 Автоматизация и управление (по профилю):
130202 3 Электромеханик
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 10 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130404 3 Техник-программист
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник-строитель
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 6 мес.
1410000 Строительство автомобильных дорог и аэродромов:
141001 3 Техник-строитель
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 6 мес.
Итого:
300
12. ГККП «Мангистауский областной медицинский колледж»
0301000 Лечебное дело:
030101 3 Фельдшер
25
11 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
0302000 Сестринское дело:
030203 3 Медицинская сестра общей практики
25
11 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
0305000 Лабораторная диагностика:
030501 3 Медицинский лаборант
25
11 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
0309000 Акушерское дело:
030901 3 Акушер (-ка) общей практики
25
11 классов
казах-
ский
2 г. 10 мес.
Итого:
100
13. ГККП «Мангистауский гуманитарный колледж»
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:
010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 10 мес.
0103000 Физическая культура и спорт:
010302 3 Учитель физической культуры и спорта
25
9 классов
русский
3 г. 10 мес.
0105000 Начальное образование:
010501 3 Учитель начального образования
010503 3 Учитель иностранного языка начального образования
0111000 Основное среднее образование:
011106 3 Учитель самопознания
25
25
25
9 классов
9 классов
11 классов
русский
казах-
ский
казах-
ский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
0512000 Переводческое дело (по видам):
051201 3 Переводчик
25
25
9 классов
9 классов
казах-
ский
русский
2 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
Итого:
175
14. ГККП «Бейнеуский гуманитарно-экономический колледж»
0101000 Дошкольное воспитание и обучение:

010101 3 Мектепке дейінгі ұжымдардың тәрбиешісі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0103000 Дене тәрбиесі және спорт:
010302 3 Дене тәрбиесі және спорт пәнінің мұғалімі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0105000 Бастауыш білім беру:
010502 3 Информатика пәнінен бастауыш білім беру мұғалімі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0111000 Негізгі орта білім:
011102 3 Орыс тілі және әдебиеті мұғалімі
011103 3 Математика мұғалімі
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
қазақша
3 жыл 10 ай
3 жыл 10 ай
Жиыны:
125
15. «Маңғыстау туризм колледжі» МКҚК
0507000 Қонақ үйі шаруашылығына қызмет көрсету және ұйымдастыру:
050706 3 Қызмет көрсетуші менеджер
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
0508000 Тамақтандыруды ұйымдастыру:
050806 3 Қызмет көрсетуші менеджер
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
0511000 Туризм (салалары бойынша):
051104 3 Менеджер
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
3 жыл 6 ай
3 жыл 6 ай
0512000 Аудармашы ісі (түрлері бойынша):
051202 3 Гид-аудармашы
25
25
9 сынып
9 сынып
қазақша
орысша
2 жыл 10 ай
2 жыл 10 ай
Жиыны:
200
16. «Жаңаөзен политехникалық колледжі» ЖШС
0104000 Кәсіптік білім беру (салалар бойынша):
010402 3 Өнеркәсіптік оқыту шебері, техник-технолог
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1401000 Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану:
140121 3 Құрылыс-технигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 6 ай
1405000 Газ жабдықтау жүйесімен жабдықтарды монтаждау және пайдалану:
140504 3 Газ объектілері құралдарын пайдалану технигі
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1304000 Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру (түрлері бойынша):
130404 3 Техник - бағдарламашы
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
0416000 Сәулет:
041603 3 Жобалаушы -техник
25
9 сынып
қазақша
3 жыл 10 ай
1108000 Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану және техникалық қызмет көрсету (түрлері бойынша):
110821 3 Электромеханик
25
9 сынып
қазақша

010101 3 Воспитатель дошкольных организаций
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 10 мес.
0103000 Физическая культура и спорт: 010302 3 Учитель физической культуры и спорта
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 10 мес.
0105000 Начальное образование:
010502 3 Учитель информатики начального образования
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 10 мес.
01111000 Основное среднее образование:
011102 3 Учитель русского языка и литературы
011103 3 Учитель математики
25
25
9 классов
9 классов
казах-
ский
казах-
ский
3 г. 10 мес.
3 г. 10 мес.
Итого:
125
15. ГККП «Мангистауский колледж туризма»
0507000 Организация обслуживания гостиничных хозяйств:
050706 3 Менеджер по сервису
25
25
9 классов
9 классов
казах-
ский
русский
3 г. 6 мес.
3 г. 6 мес.
0508000 Организация питания:
050806 3 Менеджер по сервису
25
25
9 классов
9 классов
казах-
ский
русский
3 г. 6 мес.
3 г. 6 мес.
0511000 Туризм (по отраслям):
051104 3 Менеджер
25
25
9 классов
9 классов
казах-
ский
русский
3 г. 6 мес.
3г. 6 мес.
0512000 Переводческое дело
(по видам):
051202 3 Гид-переводчик
25
25
9 классов
9 классов
казах-
ский
русский
2 г. 10 мес.
2 г. 10 мес.
Итого:
200
16. ТОО «Жанаозенский политехнический колледж»
0104000 Профессиональное обучение (по отраслям):
010402 3 Мастер производственного обучения, техник-технолог
25
9 классов
казах-
ский
3г. 10 мес.
1401000 Строительство и эксплуатация зданий и сооружений:
140121 3 Техник – строитель
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 6 мес.
1405000 Монтаж и эксплуатация оборудования и систем газоснабжения:
140504 3 Техник по эксплуатации оборудования газовых объектов
25
9 классов
казах-
ский
3г. 10 мес.
1304000 Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам):
130404 3 Техник - программист
25
9 классов
казах-
ский
3г. 10 мес.
0416000 Архитектура:
041603 3 Техник-проектировщик
25
9 классов
казах-
ский
3 г. 10 мес.
1108000 Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам):
110821 3 Электромеханик
25
9 классов
казах-
ский