Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 38/340 "2011 - 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 шілдедегі № 45/407 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 12 тамызда № 11-1-161 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 9 және 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 26 шілдедегі № 35/403 «Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 5 шілдедегі № 2102 болып тіркелген) сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1 Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 38/340 «2011 - 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 27 желтоқсанда № 11-1-143 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 215-216 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
Ақтау қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджет 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 636 091 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 536 747 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 378 088 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 577 045 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 6 144 211 мың теңге;
2) шығындар – 16 388 673 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 705 340 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 705 340 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 10 000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 10 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 3 467 922 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 467 922 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 2 700 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 767 922 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2 тармақта:

О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 24 декабря 2010 года № 38/340 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Актау от 28 июля 2011 года № 45/407. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 августа 2011 года № 11-1-161
В соответствии со статьями 9 и 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1)пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 26 июля 2011 года № 35/403 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2102 от 5 августа 2011 года), городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение городского маслихата от 24 декабря 2010 года № 38/340 «О городском бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-143 от 27 декабря 2010 года, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 30 декабря 2010 года № 215 - 216) следующие изменения и дополнения:
Утвердить бюджет города Актау на 2011 - 2013 годы согласно приложению 1, в том числе на 2011 год, в следующих объемах:
1) доходы – 15 636 091 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 536 747 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 378 088 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 577 045 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 144 211 тысяч тенге;
2) затраты – 16 388 673 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 705 340 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 705 340 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 10 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 3 467 922 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 467 922 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 2 700 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 767 922 тысяч тенге».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
В пункте 2:

2 абзацтағы «12» саны «11,7» санымен ауыстырылсын;
6 абзацтағы «12» саны «11,7» санымен ауыстырылсын;
3 тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«1,5 айлық есептік көрсеткіш мөлшеріндегі тоқсан сайынғы әлеуметтік төлем:
мүгедектігі бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылар;
асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылар (балаларға)»;
келесі мазмұндағы 8 тармақшамен толықтырылсын:
«жалғызбасты зейнеткерлерге көрсетілетін тоқсан сайынғы әлеуметтік көмек 3 айлық есептік көрсеткіш көлемінде»;
3-1 тармақта:
2 абзацтағы «119 227» саны «103 110» санымен ауыстырылсын.
3-2 тармақта:
1 абзацтағы «5 557 655» саны «5 832 655» санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         А. Сүгірбай
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                 Ж. Матаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақтау қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
А. Ким
28 шілде 2011 жыл
Қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 28 шілдедегі
№ 42 - 407 шешіміне 1 - қосымша
2011 жылға арналған Ақтау қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

В абзаце 2 цифру «12» заменить цифрой «11,7»;
в абзаце 6 цифру «12» заменить цифрой «11,7»;
В пункте 3:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
«ежеквартальную социальную выплату в размере 1,5 месячного расчетного показателя:
получателям государственных социальных пособий по инвалидности;
получателям государственных социальных пособий по потере кормильца (на детей)»;
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
«ежеквартальную социальную помощь одиноким пенсионерам в размере 3 - х месячных расчетных показателей»;
В пункте 3 - 1:
в абзаце 2 цифру «119227» заменить цифрой «103110».
В пункте 3 - 2:
в абзаце 1 цифру «5 557 655» заменить цифрой «5 832 655»
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                     А. Сугирбай
Секретарь городского
маслихата Ж. Матаев
СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Актауский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования»
А. Ким
28 июля 2011 года
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 28 июня 2011 года № 45/407
Бюджет города Актау на 2011 год
категория
Сумма, тыс. тенге
класс
подкласс
Наименование