Қостанай облысы бойынша жекешелендіруге жататын облыстық коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 10 маусымдағы № 259 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 8 шілдеде № 3767 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № 139 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2012.03.26 № 139 (қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңның 17-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңның 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қостанай облысы бойынша жекешелендіруге жататын облыстық коммуналдық меншіктегі объектілердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Кулагин
Әкімдіктің
2011 жылғы 10 маусымдағы
№ 259 қаулысымен бекітілген
Қостанай облысы бойынша жекешелендіруге
жататын облыстық коммуналдық меншіктегі
объектілердің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - Қостанай облысы әкімдігінің 2011.09.09 № 380 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Реттік
саны
Объектінің атауы
Объектінің
мекенжайы және
баланс ұстаушысы
Негіздеме
Объектінің
жағдайы
1
2
3
4
5
1.
"ВАЗ-2106"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 025 КР, 2003 жылы
шығарылған
Қостанай қаласы,
Баймағамбетов
көшесі, 197,
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі
(келісім бойынша)
азақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының
2011 жылғы
27 сәуірдегі
1-11/2-21/1038
хаты
Техникалық
бұзылған
2.
"ВАЗ-2106"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 028 КР, 2003 жылы
шығарылған
Қостанай қаласы,
Баймағамбетов
көшесі, 197,
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай
облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі
(келісім бойынша)
азақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының
2011 жылғы 27
сәуірдегі №
1-11/2-21/1038
хаты
Техникалық
бұзылған
3.
"ГАЗ-3110"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 024 КР, 2000 жылы
шығарылған
Қостанай қаласы,
Баймағамбетов
көшесі, 197,
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі
(келісім бойынша)
азақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының
2011 жылғы 27
сәуірдегі №
1-11/2-21/1038
хаты
Техникалық
бұзылған
4.
"Audi A6"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 603 КР, 2003 жылы
шығарылған
Қостанай қаласы,
Баймағамбетов
көшесі, 197,
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі
(келісім бойынша)
азақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының
2011 жылғы 27
сәуірдегі №
1-11/2-21/1038
хаты
Техникалық
бұзылған
5.
"Volkswagen Passat"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 077 КР, 2001 жылы
шығарылған
Қостанай қаласы,
Баймағамбетов
көшесі, 197,
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
азақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының
2011 жылғы 27
сәуірдегі №
1-11/2-21/1038
хаты
Техникалық
бұзылған
6.
"ВАЗ-21083-20"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 157 КР, 2003 жылы
шығарылған
Қостанай қаласы,
Баймағамбетов
көшесі, 197,
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
азақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының
2011 жылғы 27
сәуірдегі №
1-11/2-21/1038
хаты
Техникалық
бұзылған
7.
"Volvo - 850"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 178 КР, 1997 жылы
шығарылған
Қостанай қаласы,
Баймағамбетов
көшесі, 197,
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
азақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының
2011 жылғы 27
сәуірдегі №
1-11/2-21/1038
хаты
Техникалық
бұзылған
8.
"ВАЗ-21070"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 415 КР, 2001 жылы
шығарылған
Қостанай қаласы,
Баймағамбетов
көшесі, 197,
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
азақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының
2011 жылғы 27
сәуірдегі №
1-11/2-21/1038
хаты
Техникалық
бұзылған
9.
"Audi A6"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 444 КР, 2003 жылы
шығарылған
Қостанай қаласы,
Баймағамбетов
көшесі, 197,
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
азақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының
2011 жылғы 27
сәуірдегі №
1-11/2-21/1038
хаты
Техникалық
бұзылған
10.
алынып тасталды - Қостанай облысы әкімдігінің 09.09.2011 № 380 қаулысымен.
11.
"УАЗ-31512"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 185 КР, 1999 жылы
шығарылған
Қостанай қаласы,
Таран көшесі, 36,
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті
Қостанай қалалық
ішкі істер
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
азақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының
2011 жылғы 27
сәуірдегі №
1-11/2-21/1038
хаты
Техникалық
бұзылған
12.
"Hundai Sonata"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 290 КР, 2001 жылы
шығарылған
Рудный қаласы,
Горняков көшесі,
5, "Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті
Рудный қалалық
ішкі істер
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
(келісім бойынша)
азақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының
2011 жылғы 27
сәуірдегі №
1-11/2-21/1038
хаты
Техникалық
бұзылған
13.
"ВАЗ-2106"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 302 КР, 2003 жылы
шығарылған
Рудный қаласы,
Горняков көшесі,
5, "Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті
Рудный қалалық
ішкі істер
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
азақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының
2011 жылғы 27
сәуірдегі №
1-11/2-21/1038
хаты
Техникалық
бұзылған
14.
"УАЗ-390902"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 314 КР, 2002 жылы
шығарылған
Рудный қаласы,
Горняков көшесі,
5, "Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті
Рудный қалалық
ішкі істер
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
азақстан
Республикасы
Ішкі істер
министрлігі
Қостанай облысының  ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының
2011 жылғы 27
сәуірдегі №
1-11/2-21/1038
хаты
Техникалық
бұзылған
15.
"ВАЗ-21083-20"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 316 КР, 2003 жылы
шығарылған
Рудный қаласы,
Горняков көшесі,
5, "Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті
Рудный қалалық
ішкі істер
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
азақстан
Республикасы Ішкі
істер
министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының
2011 жылғы 27
сәуірдегі №
1-11/2-21/1038
хаты
Техникалық
бұзылған
16.
"ВАЗ-21061"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 319 КР, 2000 жылы
шығарылған
Жітіқара ауданы,
Жітіқара қаласы,
5 - шағын аудан,
18 үй, "Қазақстан
Республикасы Ішкі істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті
Жітіқара қаласы
және Жітіқара
ауданы ішкі істер
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2011 жылғы 27
сәуірдегі №
1-11/2-21/1038
хаты
Техникалық
бұзылған
17.
алынып тасталды - Қостанай облысы әкімдігінің 09.09.2011 № 380 қаулысымен.
18.
"ВАЗ-2106" автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 328 КР, 2003 жылы
шығарылған
Жітіқара ауданы,
Жітіқара қаласы,
5 - шағын аудан,
18 үй, "Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті
Жітіқара қаласы
және Жітіқара
ауданы ішкі істер
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының
2011 жылғы 27
сәуірдегі №
1-11/2-21/1038
хаты
Техникалық
бұзылған
19.
"УАЗ-315142" автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 331 КР, 2002 жылы
шығарылған
Жітіқара ауданы,
Жітіқара қаласы,
5 - шағын аудан,
18 үй, "Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті
Жітіқара қаласы
және Жітіқара
ауданы ішкі істер
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының
2011 жылғы 27
сәуірдегі №
1-11/2-21/1038
хаты
Техникалық
бұзылған
20.
"ГАЗ-32214"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 427 КР, 1999 жылы
шығарылған
Ұзынкөл ауданы,
Ұзынкөл селосы,
Ленин көшесі, 10,
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті
Ұзынкөл аудандық
ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының
2011 жылғы 27
сәуірдегі №
1-11/2-21/1038
хаты
Техникалық
бұзылған
21.
"ВАЗ-21083"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 159 КР, 2000 жылы
шығарылған
Қарасу ауданы,
Қарасу селосы,
Исаков көшесі, 76,
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті
Қарасу аудандық
ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2011
жылғы 27
сәуірдегі №
1-11/2-21/1038
хаты
Техникалық
бұзылған
22.
"ВАЗ-21065" автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 434 КР, 2001 жылы
шығарылған
Қарасу ауданы,
Қарасу селосы,
Исаков көшесі, 76,
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті
Қарасу аудандық
ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2011 жылғы 27
сәуірдегі №
1-11/2-21/1038
хаты
Техникалық
бұзылған
23.
"ВАЗ-2106"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 483 КР, 2005 жылы
шығарылған
Әулиекөл ауданы, Әулиекөл селосы,   Ленин көшесі, 34, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының  ішкі істер департаменті Әулиекөл аудандық ішкі істер бөлімі " мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2011
жылғы 27
сәуірдегі №
1-11/2-21/1038
хаты
Техникалық
бұзылған
24.
"ВАЗ-21200"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 428 ВС, 2002 жылы
шығарылған
Қостанай қаласы,
Қасымқанов көшесі,
34, "Қостанай
облысы әкімдігінің
жұмыспен қамтуды
үйлестіру және
әлеуметтік
бағарламалар
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
останай облысы
әкімдігінің
жұмыспен қамтуды
үйлестіру және
әлеуметтік
бағдарламалар
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
бастығының 2011
жылғы 3 мамырдағы
№ 07-1143 хаты
Күрделі
жөндеуді
талап
етеді
25.

Об утверждении перечня объектов областной коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации
Постановление акимата Костанайской области от 10 июня 2011 года № 259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 июля 2011 года № 3767. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 26 марта 2012 года № 139
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 26.03.2012 № 139 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов областной коммунальной собственности по Костанайской области, подлежащих приватизации.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Кулагин
Утвержден
постановлением акимата
от 10 июня 2011 года
№ 259
Перечень объектов областной коммунальной
собственности по Костанайской области,
подлежащих приватизации
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением акимата Костанайской области от 09.09.2011 № 380 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Поряд-
ковый
номер
Наименование
объекта
Адрес и
балансодержатель
объекта
Основание
Состояние
объекта
1
2
3
4
5
1.
Автомашина
"ВАЗ-2106",
государственный
номер Р 025 КР,
год выпуска
2003
Город Костанай,
улица
Баймагамбетова,
197,
государственное
учреждение
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
от 27 апреля 2011
года №
1-11/2-21/1038
Технически
неисправна
2.
Автомашина
"ВАЗ-2106",
государственный
номер Р 028 КР,
год выпуска
2003
Город Костанай,
улица
Баймагамбетова,
197,
государственное
учреждение
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
от 27 апреля 2011
года №
1-11/2-21/1038
Технически
неисправна
3.
Автомашина
"ГАЗ-3110",
государственный
номер Р 024 КР,
год выпуска
2000
Город Костанай,
улица
Баймагамбетова,
197,
государственное
учреждение
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" от 27
апреля 2011 года №
11-11/2-21/1038
Технически
неисправна
4.
Автомашина
"Audi A6",
государственный
номер Р 603 КР,
год выпуска
2003
Город Костанай,
улица
Баймагамбетова,
197,
государственное
учреждение
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
«Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
от 27 апреля 2011
года №
11-11/2-21/1038
Технически
неисправна
5.
Автомашина
"Volkswagen
Passat",
государственный
номер Р 077 КР,
год выпуска
2001
Город Костанай,
улица
Баймагамбетова,
197,
государственное
учреждение
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
от 27 апреля 2011
года №
11-11/2-21/1038
Технически
неисправна
6.
Автомашина
"ВАЗ-21083-20",
государственный
номер Р 157 КР,
год выпуска
2003
Город Костанай,
улица
Баймагамбетова,
197,
государственное
учреждение
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
от 27 апреля 2011
года №
11-11/2-21/1038
Технически
неисправна
7.
Автомашина
"Volvo - 850"»,
государственный
номер Р 178 КР,
год выпуска
1997
Город Костанай,
улица
Баймагамбетова,
197,
государственное
учреждение
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
от 27 апреля 2011
года №
11-11/2-21/1038
Технически
неисправна
8.
Автомашина
"ВАЗ-21070",
государственный
номер Р 415 КР,
год выпуска
2001
Город Костанай,
улица
Баймагамбетова,
197,
государственное
учреждение
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" от 27
апреля 2011 года №
11-11/2-21/1038
Технически
неисправна
9.
Автомашина
"Audi A6",
государственный
номер Р 444 КР,
год выпуска
2003
Город Костанай,
улица
Баймагамбетова,
197,
государственное
учреждение
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" от 27
апреля 2011 года №
11-11/2-21/1038
Технически
неисправна
10.
исключена - постановлением акимата Костанайской области от 09.09.2011 № 380.
11.
Автомашина
"УАЗ-31512",
государственный
номер Р 185 КР,
год выпуска
1999
Город Костанай,
улица Тарана, 36,
государственное
учреждение
"Управление
внутренних дел
города Костаная
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
«Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" от 27
апреля 2011 года №
11-11/2-21/1038
Технически
неисправна
12.
Автомашина
"Hundai
Sonata",
государственный
номер Р 290 КР,
год выпуска
2001
Город Рудный,
улица Горняков, 5,
государственное
учреждение
"Управление
внутренних дел
города Рудного
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
«Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" от 27
апреля 2011 года №
11-11/2-21/1038
Технически
неисправна
13.
Автомашина
"ВАЗ-2106",
государственный
номер Р 302 КР,
год выпуска
2003
Город Рудный,
улица Горняков, 5,
государственное
учреждение
"Управление
внутренних дел
города Рудного
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" от 27
апреля 2011 года №
11-11/2-21/1038
Технически
неисправна
14.
Автомашина
"УАЗ-390902",
государственный
номер Р 314 КР,
год выпуска
2002
Город Рудный,
улица Горняков, 5,
государственное
учреждение
"Управление
внутренних дел
города Рудного
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
от 27 апреля 2011
года №
11-11/2-21/1038
Технически
неисправна
15.
Автомашина
"ВАЗ-21083-20",
государственный
номер Р 316 КР,
год выпуска
2003
Город Рудный,
улица Горняков, 5,
государственное
учреждение
"Управление
внутренних дел
города Рудного
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" от 27
апреля 2011 года №
11-11/2-21/1038
Технически
неисправна
16.
Автомашина
"ВАЗ-21061",
государственный
номер Р 319 КР,
год выпуска
2000
Житикаринский
район, город
Житикара, 5
микрорайон, дом
18,
государственное
учреждение "Отдел
внутренних дел
города Житикара и
Житикаринского
района
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" от 27
апреля 2011 года №
11-11/2-21/1038
Технически
неисправна
17.
исключена - постановлением акимата Костанайской области от 09.09.2011 № 380.
18.
Автомашина
"ВАЗ-2106",
государственный
номер Р 328 КР,
год выпуска
2003
Житикаринский
район, город
Житикара, 5
микрорайон, дом
18,
государственное
учреждение "Отдел
внутренних дел
города Житикара и
Житикаринского
района
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" от 27
апреля 2011 года №
11-11/2-21/1038
Технически
неисправна
19.
Автомашина
"УАЗ-315142",
государственный
номер Р 331 КР,
год выпуска
2002
Житикаринский
район, город
Житикара, 5
микрорайон, 18,
государственное
учреждение "Отдел
внутренних дел
города Житикара и
Житикаринского
района
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" от 27
апреля 2011 года №
11-11/2-21/1038
Технически
неисправна
20.
Автомашина
"ГАЗ-32214",
государственный
номер Р 427 КР,
год выпуска
1999
Узункольский
район, село
Узунколь, улица
Ленина, 10,
государственное
учреждение
"Узункольский
районный отдел
внутренних дел
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" от 27
апреля 2011 года №
11-11/2-21/1038
Технически
неисправна
21.
Автомашина
"ВАЗ-21083",
государственный
номер Р 159 КР,
год выпуска
2000
Карасуский район,
село Карасу, улица
Исакова, 76,
государственное
учреждение
"Карасуский
районный отдел
внутренних дел
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" от 27
апреля 2011 года №
11-11/2-21/1038
Технически
неисправна
22.
Автомашина
"ВАЗ-21065",
государственный
номер Р 434 КР,
год выпуска
2001
Карасуский район,
село Карасу, улица
Исакова, 76,
государственное
учреждение
"Карасуский
районный отдел
внутренних дел
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" от 27
апреля 2011 года №
11-11/2-21/1038
Технически
неисправна
23.
Автомашина
"ВАЗ-2106",
государственный
номер Р 483 КР,
год выпуска
2005
Аулиекольский
район, село
Аулиеколь, улица
Ленина, 34,
государственное
учреждение
"Аулиекольский
районный отдел
внутренних дел
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" от 27
апреля 2011 года №
11-11/2-21/1038
Технически
неисправна
24.
Автомашина
"ВАЗ-21200",
государственный
номер Р 428 ВС,
год выпуска
2002
Город Костанай,
улица Касымканова,
34,
государственное
учреждение
"Управление
координации
занятости и
социальных
программ акимата
Костанайской
области"
Письмо начальника
государственного
учреждения
"Управление
координации
занятости и
социальных программ
акимата
Костанайской
области" от 3 мая
2011 года №
07-1143
Требуется
капитальный
ремонт
25.

"Subaru Outback" автомашинасы, мемлекеттік нөмірі - Р 901 СО, 2007 жылы шығарылған
Қостанай қаласы,
Қасымқанов көшесі,
34, "Қостанай
облысы әкімдігінің
жұмыспен қамтуды
үйлестіру және
әлеуметтік
бағдарламалар
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
останай облысы
әкімдігінің
жұмыспен қамтуды
үйлестіру және
әлеуметтік
бағдарламалар
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
бастығының 2011
жылғы 3 мамырдағы
№ 07-1143 хаты
Техникалық
бұзылған
26.
"ВАЗ-21070 20"
автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 036 СВ, 2005
жылы шығарылған
Қостанай қаласы,
Гоголь көшесі, 75
"Қостанай облысы
әкімдігінің
тілдерді дамыту
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
останай облысы
әкімдігінің
тілдерді дамыту
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
бастығының 2011
жылғы 19
мамырдағы №
5-1-18/214
Техникалық
бұзылған
27.
Бұрынғы бақылау –
өткізу пунктінің
жалпы ауданы 65
шаршы метр екі
қабатты ғимараты
Рудный қаласы,
Қостанай –  Рудный
трассасы 45
километр,
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті
Рудный қалалық
ішкі істер
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
(келісім бойынша)
азақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі бастығы
орынбасарының 2011
жылғы 12
сәуірдегі №
1-11/5-51/889 хаты
Жағдайы
қанағат-
танарлық
28.
"ВАЗ-2106" автомашинасы,
мемлекеттік нөмірі
Р 948 СК, 2004
жылы шығарылған
Әулиекөл ауданы,
Әулиекөл селосы,
А. Байтұрсынов
көшесі, 14 А,
останай
облысының
мемлекеттік
мұрағаты"
мемлекеттік
мекемесі филиалы
улиекөл аймақтық
мемлекеттік
мұрағаты"
останай облысы
акімдігінің
мұрағаттар және
құжаттама
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
бастығының
2011 жылғы 27
мамырдағы № 206/1
хаты
Техникалық
бұзылған
29.
"Subaru
Legaсy
Outback
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 543
СО, 1999 жылы
шығарылған
Қостанай қаласы,
Таран көшесі, 85,
Қостанай облысы
әкімдігінің
тілдерді дамыту
басқармасының
"Тілдерді оқытудың
облыстық орталығы"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналы
кәсіпорны
"Қостанай облысы
әкімдігінің
тілдерді
дамыту басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
бастығының
2011 жылғы 22
маусымдағы
№ 01-11/293 хаты
Техникалық
бұзылған
30.
"ВАЗ 21065"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 378
КР, 2001 жылы
шығарылған
Қостанай ауданы,
Затобол кенті,
Калинин көшесі, 78, "Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысы
ішкі істер
департаменті-
нің Қостанай
ауданының ішкі
істер бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі
бастығы
орынбасарының
2011 жылғы 16
мамырдағы
№ 1-11/2-21/1187 хаты
Техникалық
бұзылған
31.
"ВАЗ 21213"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 379
КР, 2004 жылы
шығарылған
Қостанай ауданы,
Затобол кенті,
Калинин көшесі,78,
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысы
ішкі істер
департаменті-
нің Қостанай
ауданының ішкі
істер бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік мекемесі
бастығы
орынбасарының
2011 жылғы 16
мамырдағы
№ 1-11/2-21/1187
хаты
Техникалық
бұзылған
32.
"ВАЗ 21213"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 380
КР, 2004 жылы
шығарылған
Қостанай ауданы,
Затобол кенті,
Калинин көшесі,
78, "Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысы
ішкі істер
департаментіні
Қостанай ауданының
ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
(келісім бойынша)
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік мекемесі
бастығы
орынбасарының
2011 жылғы 16
мамырдағы
№ 1-11/2-21/1187
хаты
Техникалық
бұзылған
33.
"ВАЗ 21213"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 383
КР, 2004 жылы
шығарылған
Қостанай ауданы,
Затобол кенті,
Калинин көшесі,
78, "Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысы
ішкі істер
департаментінің
Қостанай
ауданының ішкі
істер бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік мекемесі
бастығы
орынбасары-
ның 2011 жылғы
16 мамырдағы
№ 1-11/2-21/1187
хаты
Техникалық
бұзылған
34.
"ВАЗ 2106"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 487
КР, 2002
жылы
шығарылған
Федоров ауданы,
Федоров селосы,
Ленин көшесі, 10,
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысы
ішкі істер
департаментінің
Федоров ауданы-
ның ішкі істер
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі
бастығы
орынбасары-
ның 2011 жылғы
25 мамырдағы
№ 1-11/2-21/1264
хаты
Техникалық
бұзылған
35.
"УАЗ-315142
017"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 488
КР, 2002
жылы шығарыл-
ған
Федоров ауданы,
Федоров селосы,
Ленин көшесі, 10,
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысы
ішкі істер
департаментіні
Федоров ауданының
ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
(келісім бойынша)
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік мекемесі
бастығы
орынбасары-
ның 2011 жылғы
25 мамырдағы
№ 1-11/2-21/1264
хаты
Техникалық
бұзылған
36.
"ВАЗ 21083"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 156
КР, 2001
жылы шығарыл-
ған
Сарыкөл ауданы,
Сарыкөл селосы,
Пушкин көшесі, 98,
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысы
ішкі істер
департаментінің
Сарыкөл ауданы-
ның ішкі істер
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі
бастығы
орынбасары-
ның 2011 жылғы
12 тамыздағы
№ 1-11/2-21/2155
хаты
Техникалық
бұзылған
37.
"ВАЗ 2106"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 063
КР, 2000 жылы
шығарылған
Сарыкөл ауданы,
Сарыкөл селосы,
Пушкин көшесі, 98,
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысы
ішкі істер
департаментінің
Сарыкөл ауданының
ішкі істер
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі (келісім
бойынша)
"Қазақстан
Республикасы Ішкі
істер министрлігі
Қостанай облысының
ішкі істер
департаменті"
мемлекеттік
мекемесі
бастығы
орынбасары-
ның 2011 жылғы
12 тамыздағы
№ 1-11/2-21/2155
хаты
Техникалық
бұзылған
38.
"УАЗ 39623"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 351
АО, 1993
жылы
шығарылған
Лисаков қаласы,
11-шағын аудан,
аурухана қалашығы,
Қостанай облысы
әкімдігі денсаулық
сақтау
басқармасының
"Лисаков қалалық
емханасы"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық
кәсіпорны
"Қостанай облысы
әкімдігінің
денсаулық сақтау
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
бастығының
2011 жылғы
6 мамырдағы
№ 07-18/1233 хаты
Техникалық
бұзылған
39.
"Волга Газ
31029"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 533
СК, 1994
жылы
шығарылған
Лисаков қаласы,
11-шағын аудан,
аурухана қалашығы,
Қостанай облысы
әкімдігі денсаулық
сақтау
басқармасының
"Лисаков қалалық
емханасы"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық
кәсіпорны
"Қостанай облысы
әкімдігінің
денсаулық сақтау
басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
бастығының 2011
жылғы 6 мамырдағы
№ 07-18/1233 хаты
Техникалық
бұзылған
40.
"УАЗ 3962"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 577
АZ, 2000
жылы
шығарылған
Рудный қаласы,
Строительная көшесі,
1, Қостанай облысы
әкімдігі денсаулық
сақтау
басқармасының
"Рудный қалалық
жедел медициналық
жәрдем станциясы"
мемлекеттік
комуналдық
қазыналық
кәсіпорны
"Қостанай облысы
әкімдігінің
денсаулық сақтау
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
бастығының 2011
жылғы 6 мамырдағы
№ 07-18/1233 хаты
Техникалық
бұзылған
41.
"УАЗ 3962"
автомашинасы,
мемлекеттік
нөмірі Р 963
АХ, 1998
жылы
шығарылған
Қостанай қаласы,

Автомашина "Subaru Outback", государственный номер Р 901 СО, год выпуска 2007
Город Костанай,
улица Касымканова,
34,
государственное
учреждение
"Управление
координации
занятости и
социальных
программ акимата
Костанайской
области"
Письмо начальника
государственного
учреждения
«Управление
координации
занятости и
социальных программ
акимата
Костанайской
области" от 3 мая
2011 года №
07-1143
Технически
неисправна
26.
Автомашина
"ВАЗ-21070 20",
государственный
номер Р 036 СВ,
год выпуска
2005
Город Костанай,
улица Гоголя, 75,
государственное
учреждение
"Управление по
развитию языков
акимата
Костанайской
области"
Письмо начальника
государственного
учреждения
"Управление по
развитию языков
акимата
Костанайской
области" от 19 мая
2011 года №
5-1-18/214
Технически
неисправна
27.
Двухэтажное
здание бывшего
контрольно–
пропускного
пункта, общей
площадью 65
квадратных
метров
Город Рудный,
трасса Костанай –
Рудный, 45
километр,
государственное
учреждение
"Управление
внутренних дел
города Рудного
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" от 12
апреля 2011 года №
1-11/5-51/889
Состояние
удовлетво-
рительное
28.
Автомашина
"ВАЗ-2106",
государственный
номер Р 948 СК,
год выпуска
2004
Аулиекольский
район, село
Аулиеколь, улица
А. Байтурсынова,
14 А, Филиал
государственного
учреждения
"Государственный
архив Костанайской
области"
"Аулиекольский
региональный
государственный
архив"
Письмо начальника
государственного
учреждения
"Управление архивов
и документации
акимата
Костанайской
области" от 27 мая
2011 года № 206/1
Технически
неисправна
29.
Автомашина
"Subaru
Legасy
Outback"
государственный
номер
Р 543 СО,
год выпуска
1999
Город Костанай,
улица Тарана, 85,
государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Областной центр
обучения языкам"
Управления по
развитию языков
акимата
Костанайской
области"
Письмо начальника
государственного
учреждения
"Управление по
развитию языков
акимата
Костанайской
области" от 22 июня
2011 года
№ 01-11/293
Технически
неисправна
30.
Автомашина
"ВАЗ 21065"
государст-
венный
номер
Р 378 КР,
год выпуска
2001
Костанайский
район, поселок
Затобольск, улица
Калинина, 78,
государственное
учреждение "Отдел
внутренних дел
Костанайского
района
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
от 16 мая 2011 года
№ 1-11/2-21/1187
Технически
неисправна
31.
Автомашина
"ВАЗ 21213"
государст-
венный
номер
Р 379 КР,
год выпуска
2004
Костанайский
район, поселок
Затобольск, улица
Калинина, 78,
государственное
учреждение "Отдел
внутренних дел
Костанайского
района
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
от 16 мая 2011 года
№ 1-11/2-21/1187
Технически
неисправна
32.
Автомашина
"ВАЗ 21213"
государст-
венный
номер
Р 380 КР,
год выпуска
2004
Костанайский
район, поселок
Затобольск, улица
Калинина, 78,
государственное
учреждение "Отдел
внутренних дел
Костанайского
района
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
от 16 мая 2011 года
№ 1-11/2-21/1187
Технически
неисправна
33.
Автомашина
"ВАЗ 21213"
государст-
венный
номер
Р 383 КР,
год выпуска
2004
Костанайский
район, поселок
Затобольск, улица
Калинина, 78,
государственное
учреждение "Отдел
внутренних дел
Костанайского
района
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
от 16 мая 2011 года
№ 1-11/2-21/1187
Технически
неисправна
34.
Автомашина
"ВАЗ 2106"
государст-
венный
номер
Р 487 КР,
год выпуска
2002
Федоровский
район, село
Федоровка, улица
Ленина, 10,
государственное
учреждение "Отдел
внутренних дел
Федоровского
района
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
от 25 мая 2011 года
№ 1-11/2-21/1264
Технически
неисправна
35.
Автомашина
"УАЗ 315142
017"
государст-
венный
номер
Р 488 КР,
год выпуска
2002
Федоровский
район, село
Федоровка, улица
Ленина, 10,
государственное
учреждение "Отдел
внутренних дел
Федоровского
района
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" от 25
мая 2011 года
№ 1-11/2-21/1264
Технически
неисправна
36.
Автомашина
"ВАЗ 21083"
государст-
венный
номер
Р 156 КР,
год выпуска
2001
Сарыкольский
район, село
Сарыколь, улица
Пушкина, 98,
государственное
учреждение "Отдел
внутренних дел
Сарыкольского
района
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" от 12
августа 2011 года
№ 1-11/2-21/2155
Технически
неисправна
37.
Автомашина
"ВАЗ 2106"
государст-
венный
номер
Р 063 КР,
год выпуска
2000
Сарыкольский
район, село
Сарыколь, улица
Пушкина, 98,
государственное
учреждение "Отдел
внутренних дел
Сарыкольского
района
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан" (по
согласованию)
Письмо заместителя
начальника
государственного
учреждения
"Департамент
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
от 12 августа 2011
года
1-11/2-21/2155
Технически
неисправна
38.
Автомашина
"УАЗ 39623"
государст-
венный
номер
Р 351 АО,
год выпуска
1993
Город Лисаковск,
11 микрорайон,
больничный
городок,
государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Лисаковская
городская
поликлиника"
Управления
здравоохранения
акимата
Костанайской
области
Письмо начальника
государственного
учреждения
"Управление
здравоохранения
акимата
Костанайской
области" от 6 мая
2011 года
№ 07-18/1233
Технически
неисправна
39.
Автомашина
"Волга Газ
31029"
государст-
венный
номер Р 533
СК, год
выпуска 1994
Город Лисаковск,
11 микрорайон,
больничный
городок,
государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Лисаковская
городская
поликлиника
"Управления
здравоохранения
акимата
Костанайской
области
Письмо начальника
государственного
учреждения
"Управление
здравоохранения
акимата
Костанайской
области" от 6 мая
2011 года
№ 07-18/1233
Технически
неисправна
40.
Автомашина
"УАЗ 3962"
государст-
венный
номер
Р 577 АZ,
год выпуска
2000
Город Рудный,
улица
Строительная, 1,
государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Рудненская
городская станция
скорой
медицинской
помощи"
Управления
здравоохранения
акимата
Костанайской
области
Письмо начальника
государственного
учреждения
"Управление
здравоохранения
акимата
Костанайской
области" от 6 мая
2011 года
№ 07-18/1233
Технически
неисправна
41.
Автомашина
"УАЗ 3962"
государст-
венный
номер
Р 963 АХ,
год выпуска
1998
Город Костанай,
улица Шипина,