Мәслихаттың 2010 жылғы 30 сәуірдегі № 306 "Мемлекеттік орман қорында орманды пайдаланғаны үшін төлем төлеу ставкалары туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2011 жылғы 10 маусымдағы № 391 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 шілдеде № 3768 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 95 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 08.12.2016 № 95 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының 2010 жылғы 30 сәуірдегі № 306 "Мемлекеттік орман қорында орманды пайдаланғаны үшін төлем төлеу ставкалары туралы" шешіміне ((нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3721 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 14 шілдеде "Қостанай таңы" және "Костанайские новости" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырыбындағы "қорында" деген сөзден кейін "және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарында" деген сөздермен толықтырылсын;
1-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қостанай облысы бойынша мемлекеттік орман қоры учаскелерін және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарында аңшылық шаруашылығы мұқтаждықтары үшін, ғылыми-зерттеу, мәдени-сауықтыру, туристік, рекреациялық және спорт мақсаттарына пайдалануға төлем ставкалары (3-қосымша);"
3-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы,
сессияның төрағасы
С. Төкенов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігінің
табиғи ресурстар және табиғат
пайдалануды реттеу басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ Қ. Төлеубаев
Мәслихаттың
2011 жылғы 10 маусымдығы
№ 391 шешіміне қосымшасы
Мәслихаттың
2010 жылғы 30 сәуірдегі
№ 306 шешіміне 3 қосымшасы
Қостанай облысы бойынша мемлекеттік
орман қоры учаскелерін және ерекше қорғалатын
табиғи аумақтарында аңшылық шаруашылығы қажеті
үшін, ғылыми-зерттеу, мәдени-сауықтыру, туристік
рекреациялық және спорт мақсаттарына пайдалануға
төлем төлеу ставкалары
Орман пайдалану түрлері,
соның ішінде мерзім
бойынша
Ормандарды қайта өндіруге
арналған шығындардың әдісі
Өлшем бірлігі
Төлем ставкасы
1. Ұзақ мерзімді орман пайдалану (10 жылдан 49 жылға
дейін)
Мемлекеттік орман қоры
учаскілерін
ғылыми-зерттеулік
мақсатымен пайдалану
гектар
жылына 614
тенге
Мемлекеттік орман қоры
учаскілерін мәдени-
сауықтыру, тынығу,
туристік және спорттық
мақсаттарымен пайдалану
гектар
жылына 2673
тенге
Мемлекеттік орман қоры
учаскілерін аңшылық
шаруашылығы
қажеттіліктеріне
пайдалану
гектар
жылына 0 тенге

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 30 апреля 2010 года № 306 "О ставках платы за лесные пользования в государственном лесном фонде"
Решение маслихата Костанайской области от 10 июня 2011 года № 391. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 июля 2011 года № 3768. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 8 декабря 2016 года № 95
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 08.12.2016 № 95 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "О ставках платы за лесные пользования в государственном лесном фонде" от 30 апреля 2010 года № 306 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3721, опубликовано 14 июля 2010 года в газетах "Қостанай таңы" и "Костанайские новости") следующие изменения и дополнения:
в заголовке после слова "фонде" дополнить словами "и особо охраняемых природных территориях";
подпункт 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
"3) ставки платы за пользование участками государственного лесного фонда и особо охраняемых природных территорий для нужд охотничьего хозяйства, научно-исследовательских, культурно-оздоровительных, туристских, рекреационных и спортивных целей по Костанайской области (приложение 3);";
приложение 3 изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Костанайского
областного маслихата
С. Тукенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Управление природных
ресурсов и регулирования
природопользования акимата
Костанайской области"
___________ К. Тулеубаев
Приложение
к решению маслихата
от 10 июня 2011 года
№ 391
Приложение 3
к решению маслихата
от 30 апреля 2010 года
№ 306
Ставки платы за пользования участками
государственного лесного фонда и особо охраняемых
природных территорий для нужд охотничьего хозяйства,
научно-исследовательских, культурно-оздоровительных, туристских, рекреационных и спортивных целей
по Костанайской области
Виды лесных пользований, в
том числе по срокам
Метод затрат на
воспроизводство лесов
Единица
измерения
Ставка платы
1. Долгосрочное лесопользование (от 10 до 49 лет)
Пользование участками
государственного лесного
фонда для
научно-исследовательских
целей
гектар
614 тенге в год
Пользование участками
государственного лесного
фонда для
культурно-оздоровительных,
рекреационных, туристских
и спортивных целей
гектар
2673 тенге в
год
Пользование участками
государственного лесного
фонда для нужд охотничьего
хозяйства
гектар
0 тенге в год

2. Қысқа мерзімді орман пайдалану (1 жылға дейін)
Мемлекеттік орман қоры
учаскілерін және ерекше
қорғалатын табиғи
аумақтарында
ғылыми-зерттеулік
мақсатымен пайдалану
адамнан әр күн
сайын
0,1 айлық
есептік
қөрсеткішінен
Мемлекеттік орман қоры
учаскілерін мәдени-
сауықтыру, тынығу,
туристік және спорттық
мақсаттарымен пайдалану
адамнан әр күн
сайын
0,1 айлық
есептік
қөрсеткішінен

2. Краткосрочное лесопользование (до 1 года)
Пользование участками
государственного лесного
фонда и особо охраняемых
природных территорий для
научно-исследовательских
целей
за каждый день
пребывания с
человека
0,1 месячного
расчетного
показателя
Пользование участками
государственного лесного
фонда для
культурно-оздоровительных,
рекреационных, туристских
и спортивных целей
за каждый день
пребывания с
человека
0,1 месячного
расчетного
показателя