Әкімдіктің 2010 жылғы 22 сәуірдегі № 354 "Мүгедектерді әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шаралар туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 4 ақпандағы № 117 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 3 наурызда № 9-2-179 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 6 ақпандағы № 199 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 06.02.2014 № 199 қаулысымен (ресми алғаш жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 1-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 16-бабына сәйкес, "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бюджеттік бағдарламасын іске асыру мақсатында Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектерді әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шаралар туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 22 сәуірдегі № 354 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде нөмірі 9-2-159, 2010 жылғы 28 мамырда "Рудненский рабочий" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қаласында, Перцев, Горняцк кенттерінде, Железорудная стансасында тұратын, тірек-қозғалыс аппаратының функциясы бұзылған бірінші, екінші топтағы мүгедектерге, мүгедек балаларға, сондай-ақ оларды сүйемелдеп жүретін тұлғаларға мүгедектердің кіріп-шығуына бейімделген автомобиль көлігімен тегін көліктік қызмет түрінде әлеуметтік көмектің қосымша түрі көрсетілсін.";
2-тармақта:
1) тармақшада "тегін көліктік тасымалдау қызметі бойынша" сөздері "тегін көліктік қызмет түрінде" сөздерімен ауыстырылсын;
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) тегін көліктік қызмет мүгедектерге жедел (шұғыл) медициналық көмекті көрсету үшін емдеу мекемелеріне жеткізуден басқа, Рудный қаласы, Перцев, Горняцк кенттері, Железорудная стансасы аумағы шегінде мүгедектердің кіріп-шығуына бейімделген автокөлікпен әлеуметтік инфрақұрылым объектілеріне, тұрғын үй, қоғамдық және өндірістік ғимараттар мен құрылымдарға бару үшін көрсетіледі".
3) тармақшада "мүгедектерді тегін көліктік тасымалдау қызметін ұйымдастыру бойынша" сөздері "мүгедектерге тегін көліктік қызмет түрінде әлеуметтік көмек көрсету бойынша" сөздерімен ауыстырылсын;
4) тармақшада "мүгедектерді тегін көліктік тасымалдау бойынша қызметтерді" сөздері "мүгедектерге көліктік қызмет" сөздерімен ауыстырылсын;
5) тармақшада "мүгедектерді тегін көліктік тасымалдау бойынша қызмет" сөздері "мүгедектерге көліктік қызмет" сөздерімен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 22 апреля 2010 года № 354 "О дополнительных мерах по социальной защите инвалидов"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 4 февраля 2011 года № 117. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 3 марта 2011 года № 9-2-179. Утратило силу - Постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 6 февраля 2014 года № 199
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 06.02.2014 № 199 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 16 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", в целях реализации бюджетной программы "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "О дополнительных мерах по социальной защите инвалидов" от 22 апреля 2010 года № 354 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-2-159, опубликованное 28 мая 2010 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Оказать дополнительный вид социальной помощи в виде бесплатной транспортной услуги инвалидам с нарушением функций опорно-двигательного аппарата первой, второй группы, детям-инвалидам, проживающим в городе Рудном, поселках Перцевка, Горняцкий, станции Железорудная, а так же сопровождающим их лицам, автомобильным транспортом, приспособленным для доступа инвалидов.";
в пункте 2:
в подпункте 1) слова "по бесплатной транспортной перевозке" заменить словами "в виде бесплатной транспортной услуги";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) бесплатная транспортная услуга оказывается инвалидам автомобильным транспортом, приспособленным для доступа инвалидов, в пределах территории города Рудного, поселков Перцевка, Горняцкий, станции Железорудная для посещения объектов социальной инфраструктуры, жилых, общественных и производственных зданий и сооружений, кроме доставки в медицинские учреждения для оказания срочной (неотложной) медицинской помощи";
в подпункте 3) слова "по организации бесплатной транспортной перевозки инвалидов" заменить словами "по оказанию социальной помощи в виде бесплатной транспортной услуги инвалидам";
в подпункте 4) слова "услуг по бесплатной транспортной перевозке инвалидов" заменить словами "транспортной услуги инвалидам";
в подпункте 5) слова "услугу по бесплатной транспортировке инвалидов" заменить словами "транспортную услугу инвалидам";

мына мазмұндағы 2-1-тармақшамен толықтырылсын:
"2-1. Мүгедектерге көліктік қызмет үшін төлеу мемлекеттік сатып алу туралы жасалған шартқа сәйкес қала бюджеті қаражатынан жүргізілсін".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А.А. Ишмұхамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми алғаш жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі                     Н. Денинг

дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Оплату за транспортную услугу инвалидам производить из средств бюджета города в соответствии с заключенным договором о государственных закупках".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного                        Н. Денинг