2011 жылғы 19 тамыздағы тағайындалған сайлау кезеңінде Қазақстан Республикасы Парламенті Сенаты депутаттығына үміткерлер үшін үгіттеу баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2011 жылғы 22 шілдедегі № 916 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 тамызда № 9-2-188 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "2011 жылғы 19 тамызға Қазақстан Республикасы Парламенті Сенаты депутаттарының сайлауын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 14 маусымдағы № 98 Жарлығына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп Рудный қаласы аумағында 2011 жылғы 19 тамызға тағайындалған сайлау кезеңінде Қазақстан Республикасы Парламенті Сенаты депутаттығына үміткерлер үшін үгіттеу баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А.А. Ишмұхамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный
қаласының әкімі                            Б. Ғаязов
КЕЛІСІЛДІ:
Рудный қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
________ А. Тарасевич
2011 жылғы 22 шілдедегі
№ 916 әкімдігінің
қаулысына қосымша
2011 жылғы 19 тамызға тағайындалған сайлау
кезеңінде Қазақстан Республикасы Парламенті
Сенаты депутаттығына үміткерлер үшін үгіттеу
баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1. Рудный қаласы:
50 лет Октября көшесі, "Универсам" дүкенінің ауданы;
Ленин көшесі:
"Дос Бол" дүкенінің ауданы;
Комсомол даңғылы, "Форум" сауда үйінің ауданы;
2. Қашар кенті:
Рудный қаласы әкімдігінің "Күн" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жаңында;
2 шағын аудан, № 72 үй жаңында;
2 шағын аудан, № 84 үй жаңында.
3. Горняцк кенті, Рудный қаласы әкімдігінің "Горняцк поселкесі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жаңында;
4. Перцев ауылы, "Перцев негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жаңында.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан на период выборов, назначенных на 19 августа 2011 года
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 22 июля 2011 года № 916. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 9 августа 2011 года № 9-2-188
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 14 июня 2011 года № 98 "О назначении на 19 августа 2011 года выборов депутатов Сената Парламента Республики Казахстан", акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Рудненской городской избирательной комиссией определить на территории города Рудного места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан на период выборов, назначенных на 19 августа 2011 года, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Рудного                             Б. Гаязов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
Рудненской городской
избирательной комиссии
________ А. Тарасевич
Приложение
к постановлению акимата
от 22 июля 2011 года
№ 916
Места для размещения агитационных
печатных материалов для кандидатов в депутаты
Сената Парламента Республики Казахстан
на период выборов, назначенных
на 19 августа 2011 года
1. Город Рудный:
улица 50 лет Октября, район магазина "Универсам";
улица Ленина:
район магазина "Дос Бол";
проспект Комсомольский, район торгового дома "Форум";
2. Поселок Качар:
у здания государственного коммунального предприятия "Кун" акимата города Рудного;
2 микрорайон, у дома № 72;
2 микрорайон, у дома № 84.
3. Поселок Горняцкий, у здания государственного учреждения "Аппарат акима поселка Горняцкий" акимата города Рудного;
4. Село Перцевка, у здания государственного учреждения "Перцевская основная школа".