Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 309 "Арқалық қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 318 шешімі. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 қаңтарда № 9-3-140 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 309 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-3-138 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы "Торғай" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшада:
"2339704,0" цифрлары "2961401,0" цифрларымен ауыстырылсын;
"1459704,0" цифрлары "2081401,0" цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2225004,0" цифрлары "2845814,0" цифрларымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"-771,5" цифрлары "8130,0" цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"114700,0" цифрлары "120050,0" цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"771,5" цифрлары "-12593,0" цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"-771,5" цифрлары "12593,0" цифрларымен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1234–қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық
мәслихатының
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       А. Жанбаев
Арқалық қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ. Ағуанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Арқалық қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________ А. Мұхамбетжанова
"Арқалық қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ Н. Гайдаренко
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 309 "О бюджете города Аркалыка на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 20 января 2011 года № 318. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 26 января 2011 года № 9-3-140
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Аркалыка на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 309 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-3-138, опубликованное 14 января 2011 года в газете "Торгай") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "2339704,0" заменить цифрами "2961401,0";
цифры "1459704,0" заменить цифрами "2081401,0";
в подпункте 2):
цифры "2225004,0" заменить цифрами "2845814,0";
в подпункте 3):
цифры "-771,5" заменить цифрами "8130,0";
в подпункте 4):
цифры "114700,0" заменить цифрами "120050,0";
в подпункте 5):
цифры "771,5" заменить цифрами "-12593,0";
в подпункте 6):
цифры "-771,5" заменить цифрами "12593,0";
приложения 1234 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
сессии Аркалыкского
городского маслихата                       А. Жанбаев
Секретарь Аркалыкского
городского маслихата                       К. Агуанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
________ А. Мухамбетжанова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Аркалыка"
_____________ Н. Гайдаренко
Приложение 1
к решению маслихата