Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісінің және мәслихаттарының депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындарды белгілеу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 15 ақпандағы № 49 қаулысы. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 ақпанда № 9-5-117 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 145 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 17.06.2014 № 145 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын әзірлеу және өткізу кезеңінде, Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісінің және мәслихаттарының депутаттығына барлық кандидаттар үшін Алтынсарин аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып, үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Селолық округтері мен село әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындарды стендтермен жарақтандырсын.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми түрде жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi                                Б. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ
Алтынсарин аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
________________ Ю. Банков
"Сосновый бор" Санаторийі"
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің директоры
________________ С. Ещанов
Әкiмдiктiң
2011 жылғы 15 ақпандағы
№ 49 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс
сайлауын әзірлеу және өткізу кезеңінде, Қазақстан
Республикасының Парламент Мәжілісінің және
мәслихаттарының депутаттығына барлық кандидаттар үшін
үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындар
Елді-мекен тірегінің
атауы
Үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орын
1
Танабай селосы
мектеп жанындағы стенд
2
Воробьев селосы
Школьная көшесіндегі стенд
3
Докучаево селосы
әкімдік жанындағы стенд
4
Шоқай ауылы
Станционная көшесіндегі стенд
5
Первомай селосы
мектеп жанындағы стенд
6
Темір Қазық селосы
мектеп жанындағы стенд
7
Қызыл-ағаш селосы
Теректі көшесіндегі стенд
8
Лермонтов селосы
мектеп жанындағы стенд
9
Жанасу селосы
мектеп жанындағы стенд
10
Новоалексеев селосы
селолық мәдениет үйі жанындағы
стенд
11
Аннов селосы
Казахская көшесіндегі стенд
12
Приозерный селосы
Ленин көшесіндегі стенд
13
Көбек селосы
селолық мәдениет үйі жанындағы
стенд
14
Обаған селосы
Ленин көшесіндегі стенд
15
Больше Чураков
селосы
Комсомольская және Почтовая
көшелеріндегі стендтер
16
Новониколаев селосы
Центральная көшесіндегі стенд
17
Осипов селосы
мектеп жанындағы стенд
18
Силантьев селосы
Ленин көшесіндегі стенд
19
Малая Чураков селосы
Рабочая көшесіндегі стенд
20
Бирюков селосы
мектеп жанындағы стенд
21
Зуев селосы
Приозерная көшесіндегі стенд
22
Щербаков селосы
Мариям Хәкімжанова көшесіндегі
стенд
23
Қосқұдық селосы
Степная көшесіндегі стенд
24
Сатай селосы
мектеп жанындағы стенд
25
Басбек селосы
мектеп жанындағы стенд
26
Красный Кордон
селосы
селолық мәдениет үйі жанындағы стенд
27
Свердловка селосы
Мир көшесіндегі стенд
28
"Сосновый бор"
Санаторийі
санаторий корпусының фойесіндегі
стенд

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 15 февраля 2011 года № 49. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 23 февраля 2011 года № 9-5-117. Утратило силу постановлением акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 17 июня 2014 года № 145
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 17.06.2014 № 145.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Алтынсаринской районной территориальной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на период подготовки и проведения внеочередных выборов Президента Республики Казахстан, депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов, согласно приложению.
2. Акимам сельских округов и сел района оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Ахметов
СОГЛАСОВАНО
Председатель Алтынсаринской
районной избирательной
комиссии
________________ Ю. Банков
Директор товарищества с
ограниченной ответственностью
"Санаторий "Сосновый бор"
___________________ С. Ещанов
Приложение
к постановлению акимата
от 15 февраля 2011 года № 49
Места для размещения агитационных печатных материалов
для всех кандидатов на период подготовки и проведения
внеочередных выборов Президента Республики Казахстан,
депутатов Мажилиса Парламента Республики
Казахстан и маслихатов
Наименование
населенного пункта
Место для размещения
агитационных печатных
материалов
1
село Танабаевское
стенд у школы
2
село Воробьевское
стенд на улице Школьная
3
село Докучаевка
стенд у акимата
4
аул Шокай
стенд на улице Станционная
5
село Первомайское
стенд у школы
6
село Темир Казык
стенд у школы
7
село Кызыл-агаш
стенд на улице Теректы
8
село Лермонтово
стенд у школы
9
село Жанасу
стенд у школы
10
село Новоалексеевка
стенд у сельского дома культуры
11
село Анновка
стенд на улице Казахская
12
село Приозерное
стенд на улице Ленина
13
село Кубековка
стенд у сельского дома культуры
14
село Убаганское
стенд на улице Ленина
15
село Большая
Чураковка
стенд на улице Комсомольская и
Почтовая
16
село Новониколаевка
стенд на улице Центральная
17
село Осиповка
стенд у школы
18
село Силантьевка
стенд на улице Ленина
19
село Малая Чураковка
стенд на улице Рабочая
20
село Бирюковка
стенд у школы
21
село Зуевка
стенд на улице Приозерная
22
село Щербаково
стенд на улице Мариям
Хакимжановой
23
село Коскудук
стенд на улице Степная
24
село Сатай
стенд у школы
25
село Басбек
стенд у школы
26
село Красный Кордон
стенд у сельского дома культуры
27
село Свердловка
стенд на улице Мира
28
Санаторий "Сосновый
бор"
стенд в фойе корпуса санатория