Алтынсарин ауданының жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 20 қыркүйектегі № 275 қаулысы. Қостанай облысы Алтынсарин ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 қыркүйекте № 9-5-129 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 81 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2012.04.16 № 81 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабына, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы № 413-ІҮ Қазақстан Республикасы Заңының 18 бабына сәйкес, Алтынсарин ауданының мемлекеттік коммуналдық мүлігін тиімді басқару мақсатында Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алтынсарин ауданының жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесі бекітілсін:
"Ваз 21074" маркалы автомашинасы, мемлекеттік нөмірі - Р 714 СА, 2004 жылы шығарылған, қозғалтқыш нөмірі - 2106-7690454, қораптың нөмірі - ХТА21074042025456, түсі - ақ, бастапқы құны 600 305 (алты жүз мың үш жүз бес) теңге, тозуы 600 305 (алты жүз мың үш жүз бес) теңге;
"Ваз 21074" маркалы автомашинасы, мемлекеттік нөмірі - Р 701 СА, 2004 жылы шығарылған, қозғалтқыш нөмірі - 8024024, қораптың нөмірі - ХТА21074052057399, түсі - ақ, бастапқы құны 600 305 (алты жүз мың үш жүз бес) теңге, тозуы 600 305 (алты жүз мың үш жүз бес) теңге.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л.А. Пероваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      Б. Ахметов

Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности Алтынсаринского района, подлежащих приватизации
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 20 сентября 2011 года № 275. Зарегистрировано Управлением юстиции Алтынсаринского района Костанайской области 30 сентября 2011 года № 9-5-129. Утратило силу - Постановлением акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 16 апреля 2012 года № 81
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 16.04.2012 № 81.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года № 413-IV "О государственном имуществе", в целях эффективности управления государственной коммунальной собственностью Алтынсаринского района акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень объектов коммунальной собственности Алтынсаринского района, подлежащих приватизации:
автомашину марки "Ваз 21074", государственный номер - Р 714 СА, 2004 года выпуска, номер двигателя - 2106-7690454, номер кузова - ХТА21074042025456, цвет - белый, первоначальной стоимостью 600305 (шестьсот тысяч триста пять) тенге, износ 600305 (шестьсот тысяч триста пять) тенге;
автомашину марки "Ваз 21074", государственный номер - Р 701 СА, 2004 года выпуска, номер двигателя - 8024024, номер кузова - ХТА21074052057399, цвет - белый, первоначальной стоимостью 600305 (шестьсот тысяч триста пять) тенге, износ 600305 (шестьсот тысяч триста пять) тенге.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Перову Л.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Ахметов