Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа да әскерлер мен әскери құрылымдарына азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 25 наурыздағы № 53 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 наурызда № 9-12-154 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімі аппараты бысшысының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 05-10/468 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімі аппараты бысшысының 02.05.2013 № 05-10/468 хатымен).
"Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 23-бабына, 19-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына, "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығына, "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген кезекті мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 250 қаулысына сәйкес, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі, шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырудан босатылуға құқығы жоқ еркек жынысты азаматтарды, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткермеген азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізу жөніндегі іс-шаралар ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
2. Селолық округтер, Қарабалық кенті және Тоғызақ селосының әкімдері медициналық және шақыру комиссияны өту үшін шақырушыларды жеткізуді және оларды әскери қызметті өту үшін жіберуді қамтамасыз етсін.

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные Силы, другие войска и воинские формирования Республики Казахстан в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 25 марта 2011 года № 53. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 6 апреля 2011 года № 9-12-154. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима Карабалыкского района Костанайской области от 2 мая 2013 года № 05-10/468)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима Карабалыкского района Костанайской области от 02.05.2013 № 05-10/468).
В соответствии с пунктом 3 статьи 19, статьей 23 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года", постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 250 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить мероприятия по проведению в апреле – июне и октябре – декабре 2011 года очередного призыва на срочную воинскую службу граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих право на отсрочку или освобождения от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву.
2. Акимам сельских округов, поселка Карабалык и села Тогузак обеспечить доставку призывников для прохождения медицинской и призывной комиссии и отправки их для прохождения воинской службы.

3. "Қарабалық ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі шақыруды ұйымдастыру және өткізу жөніндегі іс-шараларды қаржыландыруды 2011 жылға арналған аудан бюджетінде қарастырылған қаражат шегінде жүзеге асырсын.
4. Қазақстан Республикасының ішкі істер Министрлігі Қостанай облысының ішкі істер Департаментінің "Қарабалық ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің (келісім бойынша) бастығына ұсынылсын:
әскери міндетті орындаудан жалтарған тұлғаларды жеткізуді қамтамасыз ету;
шақырушыларды әскери бөлімшелерге жіберу және жөнелту кезінде қоғамдық тәртіпті сақтауды қамтамасыз ету.
5. "Қостанай облысы Қарабалық ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы әкімдік қаулысын орындау бойынша атқарылған жұмыс туралы ақпаратты Қарабалық ауданының әкіміне 2011 жылдың 1 шілдесіне және 2012 жылдың 1 қаңтар мерзіміне беру ұсынылсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.А. Кәкімжановқа жүктелсін.
7. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы сәуірден бастап туындаған қатынастарға өз іс-әрекетін таратылады.
Қарабалық ауданының әкімі                  Ф. Филиппов

3. Государственному учреждению "Отдел финансов Карабалыкского района" финансирование мероприятий по организации и проведению призыва осуществлять в пределах средств, предусмотренных в бюджете района на 2011 год.
4. Рекомендовать начальнику государственного учреждения "Отдел внутренних дел Карабалыкского района" Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан (по согласованию):
обеспечить доставку лиц, уклоняющихся от призыва на воинскую службу;
обеспечить охрану общественного порядка при отправке и убытии призывников в воинские части.
5.Рекомендовать государственному учреждению "Отдел по делам обороны Карабалыкского района Костанайской области" (по согласованию) в срок к 1 июля 2011 года и 1 января 2012 года представить информацию о проделанной работе по исполнению данного постановления акимата района акиму Карабалыкского района.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Хакимжанова Б.А.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с апреля 2011 года.
Аким Карабалыкского района                 Ф. Филиппов