2011 жылы Қарабалық ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 8 сәуірдегі № 66 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 сәуірде № 9-12-155 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімі аппараты бысшысының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 05-10/468 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімі аппараты бысшысының 02.05.2013 № 05-10/468 хатымен).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдер мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
2. Жұмыс беруші және "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің арасында қоғамдық жұмыстарды атқаруға шартты жасаған кезде "Қоғамдық жұмыстарды орындауға типтік шарт" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрінің 2002 жылғы 26 сәуірдегі № 91-п бұйрығымен бекітілген № 4 қосымшасы басшылыққа алынсын.
3. Жұмыс берушілер аудандық бюджеттен еңбегіне ақыны төлеу жөніндегі шығыстарды өтеу үшін ай сайын атқарылған жұмыстардың актілерін "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне ұсынсын.
4. Бюджеттік бағдарламаның әкімдері мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар, әлеуметтік салық, қосылған құнына салық және төленетін еңбек демалысының пайдаланбаған күндеріне өтемдік төлемдерді есепке алумен орындалған жұмыс (қызмет) актінің негізінде, жұмыс берушілердің қоғамдық жұмыстар қатысушыларының еңбегіне ақыны төлеуге кеткен шығыстарын 2011 жылға арналған Қазақстан Республикасы заңнамасымен бекітілген ең төмеңгі айлық жалақының бір жарым мөлшерінде өтесін.
5. "Қарабалық ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберу кезінде аталған қаулыны басшылыққа алсын.

Об организации и финансировании общественных работ в Карабалыкском районе в 2011 году
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 8 апреля 2011 года № 66. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 20 апреля 2011 года № 9-12-155. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима Карабалыкского района Костанайской области от 2 мая 2013 года № 05-10/468)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима Карабалыкского района Костанайской области от 02.05.2013 № 05-10/468).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия, размеры оплаты труда участников и источники финансирования общественных работ.
2. При заключении договора на выполнение общественных работ между работодателем и государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" руководствоваться приложением № 4 утвержденного приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года № 91-п "Типовой договор на выполнение общественных работ".
3. Работодатели для возмещения из районного бюджета расходов по оплате труда, ежемесячно представляют в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" акт выполненных работ.
4. Администратору бюджетной программы - Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" возмещать расходы работодателей на оплату труда участников общественных работ в полуторном размере минимальной месячной заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на 2011 год, на основании акта выполненных работ (услуг) с учетом социальных отчислений в государственный фонд социального страхования, социального налога, налога на добавленную стоимость и компенсационных выплат за неиспользованные дни оплачиваемого трудового отпуска.
5. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Карабалыкского района" руководствоваться данным постановлением при направлении безработных на общественные работы.

6. "Қарабалық ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Жұмыспен қамту бағдарламасы" бюджеттік бағдарламасы бойынша қаржыландыруды жүзеге асырсын.
7. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға өз әрекетін таратады.
Қарабалық ауданының әкімі                  Ф. Филиппов
КЕЛІСІЛДІ
"Көмек" мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорыны
директорының м.а.
________ М. Тайлекбаев
2011 жылғы 8 сәуірде
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 8 сәуірдегі № 66
қаулысымен бекітілген
Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері,
көлемдер мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне
төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Ұйымның
атауы
Жұмыстардың түрлері
Жұмыс
тардың
көлемдері
Қоғамдық
жұмыстардың
ұзақтығы
(айлар)
"Көмек"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорыны
1. Қарабалық
кентінің аумағын
аббаттандыруға алдын
ала кәсіби даярлығын
талап етпейтін
көмек:
1) кент аумағын
санитарлық тазалауға
қатысу;
2) Ұлы Отан Соғысы
қатысушыларының,
жалғызбасты
азаматтардың тұрғын
үйлерін жөндеуге
көмек;
3) қараусыз қалған
пәтерлерді қалпына
келтіруге және
жөндеуге қатысу;
4) Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан
жауынгерлердің,
"Тыңға
қатысушылардың",
"Саяси қуғын-сүргін
құрбандарының",
Мұхамеджан
Сералиннің, Лениннің
ескерткіштерін
жөндеуге көмек;
5) қоғамдық
дәретхананы орнатуға
көмек;
6) қоқыс
жинағыстарды
орнатуға көмек;
7) Гагарин көшесінде
жөндеу жұмыстарына
қатысу.
2. Бозкөл селолық
округінің аумағын
аббаттандыруға алдын
ала кәсіби даярлығын
талап етпейтін
көмек:
1) округ аумағын
санитарлық тазалауға
қатысу;
2) Ұлы Отан Соғысы
қатысушыларының,
жалғызбасты
азаматтардың тұрғын
үйлерін жөндеуге
қатысу;
3) Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан
жауынгерлердің
ескерткіштерін
жаңғартуға және
жөндеуге көмек.
3. Белоглин селолық
округінің аумағын
аббаттандыруға алдын
ала кәсіби даярлығын
талап етпейтін
көмек:
1) округ аймағын
санитарлық тазалауға
қатысу;
2) Ұлы Отан Соғысы
қатысушыларының,
жалғызбасты
азаматтардың тұрғын
үйлерін жөндеуге
көмек;
3) Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан
жауынгерлердің
ескерткіштерін
жаңғарту және
жөндеуге қатысу.
4. Бөрлі селолық
округінің аумағын
аббаттандыруға алдын
ала кәсіби даярлығын
талап етпейтін
көмек:
1) округ аймағын
санитарлық тазалауға
қатысу;
2) Ұлы Отан Соғысы
қатысушыларының,
жалғызбасты
азаматтардың тұрғын
үйлерін жөндеуге
көмек;
3) Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан
жауынгерлердің
ескерткіштерін
жаңғарту және
жөндеуге қатысу;
4) спорт алаңдарды
косметикалық
жөндеуге қатысу;
5) ауыз-сулы 3
қоғамдық құдықты
жөндеуге қатысу;
6) Бөрлі селолық
клубын косметикалық
жөндеуге (әктеу,
сырлау) көмек;
7) Тасты-Өзек
селолық клубын
косметикалық
жөндеуге (сылақтау,
әктеу, сырлау)
қатысу;
8) Селолық әкімдігі
ғимаратының үшін
косметикалық
жөндеуге (әктеу,
сырлау) қатысу.
5. Қарабалық селолық
округінің аумағын
аббаттандыруға алдын
ала кәсіби даярлығын
талап етпейтін
көмек:
1) округ аймағын
санитарлық тазалауға
қатысу;
2) Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан
жауынгерлердің
ескерткіштерін
жөндеуге көмек;
3) спорт алаңын,
құдықтарды жөндеуге
қатысу;
4) ішкі шаруашылық
жолдарды жөндеуге
(көлікке тиеу және
себу) қатысу;
5) әкімдік ғимаратын
косметикалық
жөндеуге көмек.
6. Есенкөл селолық
округінің аумағын
аббаттандыруға алдын
ала кәсіби даярлығын
талап етпейтін
көмек:
1) округ аймағын
санитарлық тазалауға
қатысу;
2) қаза тапқан
жауынгерлердің
ескерткіштерін
жаңғартуға көмек;
3) Селолық Мәдениет
үйінде жөндеу
жұмыстарына қатысу;
4) жолдарды жөндеу,
ғимараттарды
бөлшектеу,
консервациялауға
қатысу;
5) мәдениетті
маңыздағы
іс-шараларды
ұймдастыруға қатысу
(округта, ауданда
спорт жарысы,
концерттер);
6) қоғамдық
компанияларды
өткізуге қатысу
(ауланы айналап өту,
ел тұрғындарды
сұрастыру).
7. Михайлов селолық
округінің аумағын
аббаттандыруға алдын
ала кәсіби даярлығын
талап етпейтін
көмек:
1) округ аймағын
санитарлық тазалауға
қатысу;
2) Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан
жауынгерлердің
ескерткіштерін
жөндеуге көмек,
қатысу;
3) Ұлы Отан Соғысы
қатысушыларының,
жалғызбасты
азаматтардың тұрғын
үйлерін жөндеуге
қатысу.
8. Қостанай селолық
округінің аумағын
аббаттандыруға алдын
ала кәсіби даярлығын
талап етпейтін
көмек:
1) округ аумағын
санитарлық тазалауға
қатысу;
2) Ворошилов
селосындағы Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан
жауынгерлердің
ескерткіштерін
жаңғартуға және
жөндеуге көмек;
3) Целинный
селосындағы фельдшер
пунктінің, кітапхана
ішкі жайын жөндеуге
(әктеу, сырлау,
терезелерді бітеу)
қатысу;
4) Котлован
селосындағы фельдшер
пунктінің ішкі жайын
жөндеуге (әктеу,
сырлау, терезелерді
бітеу) қатысу;
5) Елшан селосының
кітапханасын, спорт
алаңын жөндеуге
(әктеу, сырлау)
қатысу.
9. Новотроицк
селолық округінің
аумағын
аббаттандыруға алдын
ала кәсіби даярлығын
талап етпейтін
көмек:
1) округ аймағын
санитарлық тазалауға
қатысу;
2) селолық
әкімдіктің ғимаратын
жөндеуге (әктеу,
сырлау) көмек,
қатысу;
3) жалғызбасты
зейнеткердің пәтерін
жөндеуге (әктеу,
сырлау) қатысу.
10. Победа селолық
округінің аумағын
аббаттандыруға алдын
ала кәсіби даярлығын
талап етпейтін
көмек:
1) округ аймағын
санитарлық тазалауға
қатысу;
2) Ұлы Отан Соғысы
қатысушыларының,
жалғызбасты
азаматтардың тұрғын
үйлерін жөндеуге
қатысу.
3) жолдарды
жөндеуге,
ғимараттарды
бөлшектеуге,
консервациялауға
қатысу;
4) Спорт алаңын
жөндеу, балалар
алаңын
құралдандыруға
қатысу.
11. Өрнек селолық
округінің аумағын
аббаттандыруға алдын
ала кәсіби даярлығын
талап етпейтін
көмек:

6. Государственному учреждению "Отдел финансов Карабалыкского района" осуществлять финансирование по бюджетной программе "Программа занятости".
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 1 января 2011 года.
Аким Карабалыкского района                 Ф. Филиппов
СОГЛАСОВАНО
И.о. директора государственного
коммунального предприятия "Көмек"
___________________ М. Тайлекбаев
8 апреля 2011 года
Утвержден
постановлением акимата района
от 8 апреля 2011 года № 66
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные
условия, размеры оплаты труда участников и источники
финансирования общественных работ
Наименование
организации
Виды работ
Объемы работ
Государственное
коммунальное
предприятие
"Көмек"
1.Помощь в
благоустройстве
территории поселка
Карабалык, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки:
1)участие в
санитарной очистке
территории поселка;
2)помощь в
реставрации
памятников погибшим в
Великую Отечественную
войну,
"Первоцелинникам",
"Жертвам репрессий",
Мухамеджану Сералину,
Ленину;
3)помощь в установке
общественного
туалета.
2.Помощь в
благоустройстве
территории
Боскольского
сельского округа, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки:
1)участие в
санитарной очистке
территории округа;
2)помощь в
реставрации обелиска
погибшим в Великую
Отечественную войну.
3.Помощь в
благоустройстве
территории
Белоглинского
сельского округа, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки:
1)участие в
санитарной очистке
территории округа;
2)участие в
реставрации обелиска
погибшим в Великую
Отечественную войну.
4.Помощь в
благоустройстве
территории
Бурлинского сельского
округа, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки:
1)участие в
санитарной очистке
территории округа;
2)участие в
реставрации обелиска
погибшим в Великую
Отечественную войну.
5.Помощь в
благоустройстве
территории
Карабалыкского
сельского округа, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки:
1)участие в
санитарной очистке
территории округа;
2)помощь в
реставрации обелиска
погибшим воинам в
Великую Отечественную
войну.
6.Помощь в
благоустройстве
территории
Есенкольского
сельского округа, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки:
1)участие в
санитарной очистке
территории округа;
2)помощь в
реставрации обелиска
погибшим воинам.
7.Помощь в
благоустройстве
территории
Михайловского
сельского округа, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки:
1)участие в
санитарной очистке
территории округа;
2)помощь в
реставрации обелиска
погибшим воинам в
Великую Отечественную
войну.
8.Помощь в
благоустройстве
территории
Кустанайского
сельского округа, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки:
1)участие в
санитарной очистке
территории округа;
2)помощь в
реставрации обелиска
погибшим в Великую
Отечественную войну в
селe Ворошиловка.
9.Помощь в
благоустройстве
территории
Новотроицкого
сельского округа, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки:
1)участие в
санитарной очистке
территории округа.
10.Помощь в
благоустройстве
территории
Побединского
сельского округа, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки:
1)участие в
санитарной очистке
территории округа.
11.Помощь в
благоустройстве
территории Урнекского
сельского округа, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки:

1) округ аумағын
санитарлық тазалауға
қатысу;
2) Приречный
селосындағы спорт
алаңын, орталық
алаңын Приречный
орта мектебінің
алаңшысын жөндеуге
қатысу;
3) стадионды
қайтадан қалпына
келтіруге көмек.
12. Славен селолық
округінің аумағын
аббаттандыруға алдын
ала кәсіби даярлығын
талап етпейтін
көмек:
1) округ аймағын
санитарлық тазалауға
қатысу;
2) Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан
жауынгерлердің
ескерткіштерін
жөндеуге көмек;
3) Ұлы Отан Соғысы
қатысушыларының,
жалғызбасты
азаматтардың тұрғын
үйлерінің жөндеуге
қатысу;
4) кітапхананы
жөндеуге көмек.
13. Смирнов селолық
округінің аумағын
аббаттандыруға алдын
ала кәсіби даярлығын
талап етпейтін
көмек:
1) округ аймағын
санитарлық тазалауға
қатысу;
2) Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан
жауынгерлердің
ескерткіштерін
жөндеуге көмек;
3) ішкі шаруашылық
жолдарды жөндеуге
қатысу – 6 ш.м.
(көлікке тиеу,
қоқыспен сеуіп шығу және тегістеу);
4) Әлеуметтік-
мәдениеттік
тағайындау
объектілерді
жөндеуге қатысу:
стелланы
косметикалық жөндеу,
спорт алаңдардың
жөндеуіне қатысу,
Смирнов, Рыбкин,
Батманов селоларының
кітапханаларын
косметикалық жөндеу.
Смирнов селосының
селолық клубын
косметикалық жөндеу.
14. Станцион селолық
округінің аумағын
аббаттандыруға алдын
ала кәсіби даярлығын
талап етпейтін
көмек:
1) округ аумағын
санитарлық тазалауға
қатысу;
2) стадионды
жөндеуге көмек.
15. Тоғызақ селолық
округінің аумағын
аббаттандыруға алдын
ала кәсіби даярлығын
талап етпейтін
көмек:
1) округ аймағын
санитарлық тазалауға
қатысу;
2) әлеуметтік-
мәдениеттік
тағайындау
объектілерді
жаңғарту және
жөндеуге қатысу:
клуб ғимаратын,
спорт залын, спорт
алаңын, балалық
алаңдарын;
3) әкімдіктің
ғимаратын жөндеуге
көмек;
4) Ұлы Отан Соғысы
қатысушыларының,
жалғызбасты
азаматтардың тұрғын
үйлерін жөндеуге
қатысу.
187440 ш.м.
76880 ш.м.
42100 ш.м.
16098 ш.м.
14885 ш.м.
9910 ш.м.
24587 ш.м.
123500 ш.м.
20224 ш.м.
76950 ш.м.
16098 ш.м.
19900 ш.м.
93508 ш.м.
30550 ш.м.
13900 ш.м.
9
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
Қоғамдық жұмыстарға төлем:
Әлеуметтік аударым 5 %
Банк және Қазпоштамен қызмет
көрсету
Барлығы
766530
10
кестенің жалғасы:
Қоғамдық
жұмыстарға
қатысушы
лардың саны
Қаржылан
дыру
көздері
Еңбек
ақының
мөлшері
Қоғамдық
жұмыстардың
төлемдері
Қоғамдық
жұмыстардың
нақты
жағдайлары
209
3
2
3
2
2
2
6
2
2
3
2
3
3
2
Қарабалық
ауданының
бюджеті
Айына ең
төменгі
жалақының
1,5
мөлшері
5015791
215991
143994
215991
143994
143994
143994
431982
143994
143994
215991
143994
215991
215991
143994
Қоғамдық
жұмыстарға
қатысушылар
дың саны
біреуінің
жұмыс
уақытының
ұзақтығы –
Қазақстан
Республика
сының еңбек
заңнамасы
мен
қарастырыл
ған
шектеулерді
есепке ала
отырып
аптасына 40
сағаттан
артық емес,
екі демалыс
күнімен,
бір
сағаттан
кем емес
түскі
үзілісімен
7679680
345586
94734
246
8120000

1)участие в
санитарной очистке
территории округа.
12.Помощь в
благоустройстве
территории
Славенского сельского
округа, не требующая
предварительной
профессиональной
подготовки:
1)участие в
санитарной очистке
территории округа;
2)помощь в
реставрации обелиска
погибшим воинам в
Великую Отечественную
войну.
13.Помощь в
благоустройстве
территории
Смирновского
сельского округа, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки:
1)участие в
санитарной очистке
территории округа;
2)помощь в
реставрации обелиска
погибшим воинам в
Великую Отечественную
войну.
14.Помощь в
благоустройстве
территории
Станционного
сельского округа, не
требующая
предварительной
профессиональной
подготовки:
1)участие в
санитарной очистке
территории округа.
15. Помощь в
благоустройстве
территории
Тогузакского
сельского округа, не
требующая
профессиональной
подготовки:
1) участие в
санитарной очистке
территории округа.
187440 кв.м.
76880 кв.м.
42100 кв.м.
16098 кв.м.
14885 кв.м.
9910 кв.м.
24587 кв.м.
123500 кв.м.
20224 кв.м.
76950 кв.м.
16098 кв.м.
19900 кв.м.
93508 кв.м.
30550 кв.м.
13900 кв.м.
Оплата общественных работ
Социальные отчисления 5 %
Услуги Банка и Казпочты
Всего:
766530
продолжение таблицы:
Продолжи
тельность обществен
ных работ (месяцев)
Числен
ность
участни
ков
общественных работ
Источник
финан
сирова
ния
Размер
оплаты
труда
Оплата
обществен
ных
работ
Конкрет
ные
условия
общест
венных
работ
9
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
209
3
2
3
2
2
2
6
2
2
3
2
3
3
2
Бюджет
Караба
лыкского
района
1,5
мини
мальных
размера
заработ
ной платы
в месяц
5015791
215991
143994
215991
143994
143994
143994
431982
143994
143994
215991
143994
215991
215991
143994
Продол
житель
ность
рабоче
го
времени
одного
участни
ка
общест
венных
работ –
не
более
40
часов в
неделю,
учиты
вая
ограни
чения,
предус
мотрен
ные
трудо
вым
законо
датель
ством
Респуб
лики
Казахс
тан, с
двумя
выход
ными
днями,
обеден
ным
переры
вом не
менее
одного
часа.
7679680
345586
94734
10
246
8120000