Үгіт баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды анықтау туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 669 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 желтоқсанда № 9-14-163 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 971 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 03.12.2013 № 971 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес, Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Қостанай аудандық сайлау комиссиясымен бірлескен түрде үгіт баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар анықталсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Ахметжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай
аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________ В. Панин
Әкімдіктің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 669 қаулысына қосымша
Үгіт баспа материалдарын орналастыруға
арналған орындар
Елді мекен
атауы
Үгіт баспа материалдарын
орналастыруға арналған орындар
1
Александровка
селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Александров орта мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
2
Давыденовка
селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Давыденов негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
3
Жуковка селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Жуков негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
4
Балықты селосы
"Власенко" жеке кәсіпкер дүкені
ғимаратының жанында
5
Белозерка селосы
"Белозерка" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің кеңсесі
ғимаратының жанында
6
Сергеевка селосы
"Винникова" жеке кәсіпкер дүкені
ғимаратының жанында
7
Борис-Романовка
селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Борис-Романов орта мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
8
Владимировка
селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Владимиров орта мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
9
Сормовка селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Сормов негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
10
Янушевка селосы
"Владимировское" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің кеңсесі
ғимаратының жанында
11
Воскресеновка
селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Воскресенов орта мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
12
Глазуновка
селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Глазунов орта мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
13
Семеновка селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Семенов орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында
14
Степное селосы
"Орталық кітапхана жүйесі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорны филиалы ғимаратының
жанында
15
Аққабақ селосы
Аққабақ селосының алаңында
16
Васильевка
селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Васильев бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
17
Ждановка селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Жданов орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында
18
Кировка селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Киров бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
19
Семилетка селосы
"Тимаев" шаруа қожалығы кеңсесі
ғимаратының жанында
20
Алтын дала
селосы
Селолық клуб ғимаратының жанында
21
Жамбыл селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Жамбыл орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында
22
Сәмір селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Сәмір бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
23
Абай селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Абай негізгі мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында
24
Заречное селосы
"Современник" мәдениет үйі
ғимаратының жанында
25
Заречное селосы
"Заречное ТШ" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігі ғимаратының
жанында
26
Новоселовка
селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Новоселов бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
27
Осиновка селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Осинов бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
28
Рыспай селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Рыспай негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
29
Талапкер селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Талапкер бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
30
Затобол кенті
Қостанай облысы әкімдігі білім
басқармасының "Қостанай ауыл
шаруашылық колледжі" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық кәсіпорны
ғимаратының жанында
31
Затобол кенті
"Фариза" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің кеңсесі
ғимаратының жанында
32
Затобол кенті
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің Қостанай ауданы
әкімдігінің "Затобол жылу
энергетикалық компаниясы"
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
ғимаратының жанында
33
Затобол кенті
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Затобол мектеп-гимназиясы"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
34
Затобол кенті
"Достық" кафесі ғимаратының
жанында
35
Затобол кенті
"Онур" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің кеңсе ғимаратының
жанында
36
Затобол кенті
"Затобол кенті әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
37
Затобол кенті
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"№ 2 Затобол орта мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
38
Затобол кенті
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"№ 1 Затобол орта мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
39
Затобол кенті
"Аят" кафесі ғимаратының жанында
40
Затобол кенті
Қостанай облысы әкімдігі денсаулық
сақтау басқармасының "Қостанай
облыстық психиатриялық ауруханасы"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
41
Затобол кенті
Қостанай облысы әкімдігі денсаулық
сақтау басқармасының "Қостанай
орталық аудандық ауруханасы"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорны ғимаратының жанында
42
Затобол кенті
"Золотой колос" мәдениет үйі
ғимаратының жанында
43
Арман селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Арман бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
44
Майкөл селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Майкөл орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында
45
Рязановка селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Рязанов бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
46
Шеминовское
селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Шеминов орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында
47
Алтынсарино
селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Алтынсарин негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
48
Мичуринское
селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Мичурин орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында
49
Садовое селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Садовый орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында
50
Мәскеу селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Мәскеу орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында
51
Мәскеу селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Мәскеу орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында
52
Светлый Жаркөл
селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Светлый Жарколь мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
53
Майалап селосы
Майалап селосының алаңында
54
Надеждинка
селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Надеждин орта мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
55
Озерное селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Озерный орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында
56
Молокановка
селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Молоканов негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
57
Нечаевка селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Нечаев негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
58
Октябрьское
селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Совхоз орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында
59
Рыбное селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Рыбный бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
60
Шоққарағай
селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Ленин бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
61
Жақсылық селосы
"Жақсылық" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің кеңсе ғимаратының
жанында
62
Половниковка
селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Половников орта мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
63
Константиновка
селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Константинов негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
64
Садчиковка
селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Садчиков орта мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
65
Бегежан селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Бегежан негізгі мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
66
Ульяновское
селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Ульянов орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында
67
Суриковка селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Суриков бастауыш мектебі"
мемлекеттік мекемесі ғимаратының
жанында
68
Шишкинское
селосы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Шишкин орта мектебі" мемлекеттік
мекемесі ғимаратының жанында

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 29 ноября 2011 года № 669. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 13 декабря 2011 года № 9-14-163. Утратило силу постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 3 декабря 2013 года № 971
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 03.12.2013 № 971 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Костанайской районной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                                А. Ахметжанов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
Костанайской районной
избирательной комиссии
_____________ В. Панин
Приложение
к постановлению акимата
от 29 ноября 2010 года
№ 669
Места для размещения агитационных
печатных материалов
Наименование
населенного пункта
Места размещения агитационных
печатных материалов
1
Село Александровка
У здания государственного
учреждения "Александровская
средняя школа" государственного
учреждения "Отдел образования"
акимата Костанайского района
2
Село Давыденовка
У здания государственного
учреждения "Давыденовская основная
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
3
Село Жуковка
У здания государственного
учреждения "Жуковская основная
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
4
Село Балыкты
У здания магазина индивидуального
предпринимателя "Власенко"
5
Село Белозерка
У здания конторы товарищества с
ограниченной ответственностью
"Белозерка"
6
Село Сергеевка
У здания магазина индивидуального
предпринимателя "Винникова"
7
Село
Борис-Романовка
У здания государственного
учреждения "Борис-Романовская
средняя школа" государственного
учреждения "Отдел образования"
акимата Костанайского района
8
Село Владимировка
У здания государственного
учреждения "Владимировская средняя
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
9
Село Сормовка
У здания государственного
учреждения "Сормовская основная
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
10
Село Янушевка
У здания конторы товарищества с
ограниченной ответственностью
"Владимировское"
11
Село Воскресеновка
У здания государственного
учреждения "Воскресеновская
средняя школа" государственного
учреждения "Отдел образования"
акимата Костанайского района
12
Село Глазуновка
У здания государственного
учреждения "Глазуновская средняя
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
13
Село Семеновка
У здания государственного
учреждения "Семеновская средняя
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
14
Село Степное
У здания филиала государственного
коммунального казенного
предприятия "Центральная
библиотечная система"
15
Село Аккабак
На площади села Аккабак
16
Село Васильевка
У здания государственного
учреждения "Васильевская начальная
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
17
Село Ждановка
У здания государственного
учреждения "Ждановская средняя
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
18
Село Кировка
У здания государственного
учреждения "Кировская начальная
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
19
Село Семилетка
У здания конторы крестьянского
хозяйства "Тимаев"
20
Село Алтын дала
У здания сельского клуба
21
Село Жамбыл
У здания государственного
учреждения "Жамбылская средняя
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
22
Село Самир
У здания государственного
учреждения "Самирская начальная
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
23
Село Абай
У здания государственного
учреждения "Абайская основная
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
24
Село Заречное
У здания дома культуры
"Современник"
25
Село Заречное
У здания товарищества с
ограниченной ответственностью "ОХ
Заречное"
26
Село Новоселовка
У здания государственного
учреждения "Новоселовская
начальная школа" государственного
учреждения "Отдел образования"
акимата Костанайского района
27
Село Осиновка
У здания государственного
учреждения "Осиновская начальная
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
28
Село Рыспай
У здания государственного
учреждения "Рыспайская основная
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
29
Село Талапкер
У здания государственного
учреждения "Талапкерская начальная
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
30
Поселок Затобольск
У здания государственного
коммунального казенного
предприятия "Костанайский
сельскохозяйственный колледж" Управления образования акимата
Костанайской области
31
Поселок Затобольск
У здания конторы товарищества с
ограниченной ответственностью
"Фариза"
32
Поселок Затобольск
У здания коммунального
государственного предприятия
"Затобольская теплоэнергетическая
компания" акимата Костанайского
района государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог"
акимата Костанайского района
33
Поселок Затобольск
У здания государственного
учреждения "Затобольская
школа-гимназия" государственного
учреждения "Отдел образования"
акимата Костанайского района
34
Поселок Затобольск
У здания кафе "Достык"
35
Поселок Затобольск
У здания конторы товарищества с
ограниченной ответственностью
"Онур"
36
Поселок Затобольск
У здания государственного
учреждения "Аппарат акима поселка
Затобольск"
37
Поселок Затобольск
У здания государственного
учреждения "Затобольская средняя
школа № 2" государственного
учреждения "Отдел образования"
акимата Костанайского района
38
Поселок Затобольск
У здания государственного
учреждения "Затобольская средняя
школа № 1" государственного
учреждения "Отдел образования"
акимата Костанайского района
39
Поселок Затобольск
У здания кафе "Аят"
40
Поселок Затобольск
У здания государственного
учреждения "Костанайская областная
психиатрическая больница"
Управления здравоохранения акимата
Костанайской области
41
Поселок Затобольск
У здания государственного
коммунального казенного
предприятия "Костанайская
центральная районная больница"
Управления здравоохранения акимата
Костанайской области
42
Поселок Затобольск
У здания дома культуры "Золотой
колос"
43
Село Арман
У здания государственного
учреждения "Арманская начальная
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
44
Село Майколь
У здания государственного
учреждения "Майкольская средняя
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
45
Село Рязановка
У здания государственного учреждения "Рязановская начальная
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
46
Село Шеминовское
У здания государственного
учреждения "Шеминовская средняя
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
47
Село Алтынсарино
У здания государственного
учреждения "Алтынсаринская
основная школа" государственного
учреждения "Отдел образования"
акимата Костанайского района
48
Село Мичуринское
У здания государственного учреждения "Мичуринская средняя
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
49
Село Садовое
У здания государственного
учреждения "Садовая средняя
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
50
Село Московское
У здания государственного
учреждения "Московская средняя
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
51
Село Московское
У здания государственного
учреждения "Озерная основная
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
52
Село
Светлый Жарколь
У здания государственного
учреждения "Светложаркольская
основная школа" государственного
учреждения "Отдел образования"
акимата Костанайского района
53
Село Майалап
На площади села Майалап
54
Село Надеждинка
У здания государственного
учреждения "Надеждинская средняя
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
55
Село Озерное
У здания государственного
учреждения "Озерная средняя школа"
государственного учреждения "Отдел
образования" акимата Костанайского
района
56
Село Молокановка
У здания государственного
учреждения "Молокановская основная
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
57
Село Нечаевка
У здания государственного
учреждения "Нечаевская основная
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
58
Село Октябрьское
У здания государственного
учреждения "Совхозная средняя
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
59
Село Рыбное
У здания государственного
учреждения "Рыбнинская начальная
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
60
Село Шоккарагай
У здания государственного
учреждения "Ленинская начальная
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
61
Село Жаксылык
У здания конторы товарищества с
ограниченной ответственностью
"Жаксылык"
62
Село Половниковка
У здания государственного
учреждения "Половниковская средняя
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
63
Село
Константиновка
У здания государственного
учреждения "Константиновская
основная школа" государственного
учреждения "Отдел образования"
акимата Костанайского района
64
Село Садчиковка
У здания государственного
учреждения "Садчиковская средняя
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
65
Село Бегежан
У здания государственного
учреждения "Бегежанская основная
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
66
Село Ульяновское
У здания государственного
учреждения "Ульяновская средняя
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
67
Село Суриковка
У здания государственного
учреждения "Суриковская начальная
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района
68
Село Шишкинское
У здания государственного
учреждения "Шишкинская средняя
школа" государственного учреждения
"Отдел образования" акимата
Костанайского района