"Меңдіқара ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 389 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2011 жылғы 14 сәуірдегі № 440 шешімі. Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 сәуірде № 9-15-150 тіркелді
Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Меңдіқара ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 389 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі 9-15-140 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 20 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1)2)3)4)5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1718681,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 337821,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2260,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан алынатын түсімдер – 48106,0 мың теңге;
түскен трансферттер - 1330494,0 мың теңге;
2) шығыстар - 1722464,7 мың теңге;
3) қаражаттың активтермен операциялар бойынша сальдо – 14600,0 мың теңге;
оның ішінде қаражаттық активтерді сатып алу – 14600,0 мың теңге;
4) бюджеттік дефицит – -28662,1 мың теңге;
5) бюджеттік дефицитті қаржыландыру (профицитті пайдалану) 28662,1 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Аудан бюджетінде 2011-2013 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттер көлеміне енген және республикалық бюджеттен 2010 жылы бөлінетін трансферттер көзделіп отырғаны ескерілсін, оның ішінде:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізу үшін 13222,0 мың теңге;
мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі ұйымдар тәрбиешілерінің біліктілік санаттары үшін қосымша төлем мөлшерін арттыруға 8972,0 мың теңге;
"Қазынашылық-Клиент" жүйесін енгізу үшін компьютер және ұйымдастырушылық техниканы алуға 1550,0 мың теңге;
"2020 жұмыспен қамту бағдарламасы" іс-шараларын іске асыру үшін 6417,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 146-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия
төрайымы                                   Л. Тихоненко
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
КЕЛІСІЛДІ:
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджет жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ Г. Айсенова
"Меңдіқара ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_____________________ С. Хабалкина
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 389 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 14 апреля 2011 года № 440. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 27 апреля 2011 года № 9-15-150
Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 389 (номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-15-140, опубликовано 20 января 2011 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1)2)3)4)5) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1718681,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 337821,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2260,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 48106,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1330494,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1722464,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14600,0 тысяч тенге;
в том числе приобретение финансовых активов – 14600,0 тысяч тенге;
4) дефицит бюджета - -28662,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 28662,1 тысяч тенге";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в районном бюджете предусмотрены трансферты, выделяемые в 2010 году из республиканского бюджета и вошедшие в объем трансфертов общего характера на 2011-2013 годы, в том числе:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 13222,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 8972,0 тысяч тенге;
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 1550,0 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий "Программы занятости 2020" в сумме 6417,0 тысяч тенге.";
приложения 146 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
сессии                                     Л. Тихоненко
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Мендыкаринского
района"
________________ Г. Айсенова
Начальник
государственного учреждения
"Отдел финансов Мендыкаринского
района"
__________________ С. Хабалкина
Приложение 1
к решению маслихата