Мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 389 "Мендіқара ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы № 489 шешімі. Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 қарашада № 9-15-157 тіркелді
Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Меңдіқара ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 389 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-15-140 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 20 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1694828,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 374725,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5659,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7803,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1306641,5 мың теңге;
2) шығыстар – 1698112,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 36410,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 37716,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1306,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 15100,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 15100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -54793,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 54793,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 34-тармақтары жана редакцияда жазылсын:
"3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы ағымдағы трансферттерді мынадай мөлшерде қайтару көзделгені ескерілсін:
республикалық бюджетке 2213,6 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 72,1 мың теңге сомасында.";
"4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте сыйақы және өзге де төлемдерді төлеу бойынша қарыздарға қызмет көрсету бойынша республикалық бюджеттен берілген қарыздар 1,1 мың теңге сомасында қайтару көзделгені ескерілсін.";
аталған шешімнің 167-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Г. Қаленова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
КЕЛІСІЛДІ:
"Меңдіқара ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ С. Хабалкина
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджет жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Г. Айсенова
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2010 года № 389 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 28 октября 2011 года № 489. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 8 ноября 2011 года № 9-15-157
Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2011-2013 годы" от 22 декабря 2010 года № 389 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-15-140, опубликовано 20 января 2011 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1694828,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 374725,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5659,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7803,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1306641,5 тысяч тенге;
2) затраты – 1698112,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36410,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37716,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1306,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 15100,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 15100,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -54793,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 54793,7 тысяч тенге.";
пункты 34 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых текущих трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 2213,6 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 72,1 тысяч тенге.";
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат по обслуживанию долга по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета в сумме 1,1 тысяч тенге.";
приложения 167 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Г. Каленова
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
Мендыкаринского района"
_____________________ С. Хабалкина
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Мендыкаринского района"
_____________________ Г. Айсенова
Приложение 1
к решению маслихата