Жер салығының базалық ставкасына түзету коэффициенттері туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 14 наурыздағы № 237 шешімі. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 сәуірде № 9-17-116 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 8 маусымдағы № 254 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2011.06.08 № 254 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11 бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес және бекітілген Қостанай облысы Сарыкөл ауданы жерлерін аймақтандыру сұлбасының негізінде, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қосыла беріліп отырған жер салығының базалық ставкасына түзету коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы                         А. Өмірзақова
Аудандық
мәслихатының хатшысы                       У. Айғұлақов
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ С. Шармұхаметов
"Сарыкөл ауданы бойынша
салық комитеті" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ Ғ. Шохметов
Аудандық мәслихатының

О поправочных коэффициентах к базовым ставкам земельного налога
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 14 марта 2011 года № 237. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 25 апреля 2011 года № 9-17-116. Утратило силу - Решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 8 июня 2011 года № 254
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 08.06.2011 № 254.
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании утвержденной Схемы зонирования земель Сарыкольского района Костанайской области, Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии                        А. Умурзакова
Секретарь
районного маслихата                        В. Айгулаков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений акимата Сарыкольского
района"
_______________ С. Шармухаметов
Начальник государственного
учреждения "Налоговый комитет
по Сарыкольскому району"
_________________ Г. Шохметов
Утверждено
решением маслихата