2011 жылға арналған ауылшаруашылық дақылдарын себудің оңтайлы мерзімдерін және субсидия алушылар тізіміне енгізуге өтінімдерді ұсынудың мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 25 мамырдағы № 156 қаулысы. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 маусымда № 9-17-119 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 10-тармағына сәйкес және 2011 жылғы 11 сәуірдегі № 7-917 Қостанай ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу институтының ұсыныстарына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидия алушылардың тізіміне қосуға тапсырыс ұсыну мерзімі осы қаулы қолданысқа енгізілген сәтінен бастап және 2011 жылғы 5 маусымға дейін белгіленсін.
2. 2011 жылға арналған субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлері бойынша себудің оңтайлы мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      Қ. Ғабдулин
КЕЛIСIЛДI:
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
ауыл шаруашылық және
ветеринария бөлімі"
ММ бастығы
______________ М. Төлемісов
Әкімдіктің
2011 жылғы 25 мамырдағы
№ 156 қаулысына қосымша
2011 жылға арналған субсидияланатын басымды ауыл
шаруашылық дақылдарының түрлері бойынша себудің
оңтайлы мерзімдері
Ауыл шаруашылық
дақылдарының атауы
Себу мерзімі
1
Жазғы егіс және егіс бұршақты
дақылдар
15 мамырдан 5 маусымға
дейін
2
Күздік дәнді дақылдары
15 тамыздан 1 қыркүйекке
дейін
3
Май дақылдары
18 мамырдан 30 мамырға
дейін
4
Картоп
10 мамырдан 31 мамырға
дейін
5
Көкөніс және бақша дақылдары
25 сәуірден 10 маусымға
дейін
6
Жемшөптік (өткен жылдарындағы
көпжылдық шөптерден басқа)
30 сәуірден 15 шілдеге
дейін
7
Бірінші, екінші және үшінші
өсіру жылдарындағы
бұршақтұқымдас көпжылдық
шөптер
20 сәуірден 31 мамырға
дейін
8
Жүгері, сүрлемдік күнбағыс
15 мамырдан 31 мамырға
дейін

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева сельскохозяйственных культур на 2011 год
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 25 мая 2011 года № 156. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 2 июня 2011 года № 9-17-119
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, и согласно рекомендаций Костанайского научно-исследовательского института сельского хозяйства от 11 апреля 2011 года № 7-917 акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий с момента ведения в действие настоящего постановления и до 5 июня 2011 года.
2. Определить оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2011 год согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Габдулин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
акимата Сарыкольского района"
________________ М. Тулемисов
Приложение
к постановлению акимата
от 25 мая 2011 года
№ 156
Оптимальные сроки сева по видам субсидируемых
приоритетных сельскохозяйственных культур
на 2011 год
Наименование
сельскохозяйственных культур
Сроки сева
1
Яровые зерновые и
зернобобовые культуры
с 15 мая по 5 июня
2
Озимые зерновые
с 15 августа по
1 сентября
3
Масличные культуры
с 18 мая по 30 мая
4
Картофель
с 10 мая по 31 мая
5
Овощные и бахчевые
с 25 апреля по 10 июня
6
Кормовые (за исключением
многолетних трав посева
прошлых лет)
с 30 апреля по 15 июля
7
Многолетние бобовые травы
посева первого, второго и
третьего годов жизни
с 20 апреля по 31 мая
8
Кукуруза, подсолнечник на
силос
с 15 мая по 31 мая