2011 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 8 сәуірдегі № 165 қаулысы. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 сәуірде № 9-18-133 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 720-баптарына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын жүзеге асыру жөніндегі іс-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, сонымен қатар жұмыссыз тұлғаларды уақытша жұмыспен қамту мақсатында, Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) 2011 жылға арналған жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен шарттары, кәсіпорындардың қоса берілген тізбесі;
2) қоғамдық жұмыстарға қамтылған азаматтардың еңбек ақысы аудандық қаражаттары есебінен айына бір жарым айлық ең төменгі жалақы мөлшерінде бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуы кезінде, мыналар:
1) әлеуметтік сақтандырудың Мемлекеттік қорына әлеуметтік аударымдар мен әлеуметтік салықтың аудандық бюджеттен төленетіндігі және жұмыс берушінің есеп айырысу шоттарына аударылатындығы;
2) қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шартпен белгіленген мөлшерлерде жалақыны аудару және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банк қызметтеріне комиссиялық сыйақы төлеу шығындары жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына аудандық бюджеттен төленетіндігі белгіленсін.
3. 2011 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру кезінде, "Таран ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі аталған қаулыны басшылыққа алсын.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін, он күнтізбелік күн өткен соң, қолданысқа енгізіледі.
Таран ауданының әкімі                      А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ
"Содружество 2008" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің директоры
___________________ В. Ковтун
Әкімдіктің
2011 жылғы 8 сәуір
№ 165 қаулысына қосымша
2011 жылға арналған жұмыссыздар үшін ұйымдастырылатын қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен шарттары, кәсіпорындардың тізбесі
р/н
Кәсіпорынның
атауы
Жұмыстың
түрлері
Жұмыстардың
көлемі
(сағат)
Жұмыстардың
шарттары
1 2 3 4 5
1
"Содружество
2008"
жауапкерші-
лігі
шектеулі
серіктестік
Жұмысшы-
ның
алдын-ала
кәсiптiк
даярлық-
тарын
талап
етпейтiн
Таран
селолық
округі
аумағын
жинау мен
абаттан-
дыруға
көмек-

Об организации оплачиваемых общественных работ на 2011 год
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 8 апреля 2011 года № 165. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 25 апреля 2011 года № 9-18-133
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", а также в целях обеспечения временной занятости безработных лиц, акимат Тарановского районаПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) прилагаемый перечень предприятий, виды, объемы и условия общественных работ, организуемых для безработных в 2011 году;
2) оплату труда граждан, занятых на общественных работах, в размере полутора минимальной месячной заработной платы в месяц за счет средств районного бюджета.
2. Определить, что при организации общественных работ:
1) социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования и социальный налог возмещаются из районного бюджета и перечисляются на расчетный счет работодателя;
2) расходы на оплату комиссионного вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы в размерах, установленных договором, возмещаются из районного бюджета на расчетный счет работодателя.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Тарановского района" руководствоваться данным постановлением при организации общественных работ в 2011 году.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО:
Директор товарищества с ограниченной
ответственностью "Содружество 2008"
____________ В. Ковтун
Приложение
к постановлению акимата
от 8 апреля 2011 года № 165
Перечень предприятий, виды, объемы и условия общественных работ, организуемых для безработных в 2011 году
п/п
Наименование
предприятия
Виды работ
Объемы
работ
(часы)
Условия
работ
1
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Содружество
2008"
Помощь в
уборке
территории
и
благоуст-
ройстве
Тарановс-
кого
сельского
округа, не
требующая
предвари-
тельной
профес-
сиональной
подготовки
работника-

2105350
шаршы
метр.
Жұмысшы-
ның
алдын-ала
кәсiптiк
даярлық-
тарын
талап
етпейтiн
Асенкри-
тов
селолық
округі
аумағын
жинау мен
абаттанд
руға
көмек-
670450
шаршы
метр.
Жұмысшы-
ның
алдын-ала
кәсiптiк
даярлық-
тарын
талап
етпейтiн
Евгенов
селосының
аумағын
жинау мен
абаттан-
дыруға
көмек -
405350
шаршы
метр.
Жұмысшы-
ның
алдын-ала
кәсiптiк
даярлық-
тарын
талап
етпейтiн
Павлов
селолық
округі
аумағын
жинау мен
абаттан-
дыруға
көмек -
659870
шаршы
метр.
Жұмысшы-
ның
алдын-ала
кәсiптiк
даярлық-
тарын
талап
етпейтiн
Нелюбин
селолық
округі
аумағын
жинау мен
абаттан-
дыруға
көмек-
400350
шаршы
метр.
Жұмысшы-
ның
алдын-ала
кәсiптiк
даярлық-
тарын
талап
етпейтiн
Приозер-
ный
селосының
аумағын
жинау
мен
абаттан-
дыруға
көмек -
395400
шаршы
метр.
Жұмысшы-
ның
алдын-ала
кәсiптiк
даярлық-
тарын
талап
етпейтiн
Новоиль-
инов
селолық
округі
аумағын
жинау мен
абаттан-
дыруға
көмек -
870458
шаршы
метр.
Жұмысшы-
ның
алдын-ала
кәсiптiк
даярлық-
тарын
талап
етпейтiн
Красно-
сельск
селолық
округі
аумағын
жинау мен
абаттан-
дыруға
көмек –
656110
шаршы
метр.
Жұмысшы-
ның
алдын-ала
кәсiптiк даярлық-
тарын
талап
етпейтiн
Май
селолық
округі
аумағын
жинау мен
абаттан-
дыруға
көмек –
674150
шаршы
метр.
Жұмысшы-
ның
алдын-ала
кәсiптiк
даярлық-
тарын
талап
етпейтiн
Қайранкөл
селолық
округі
аумағын
жинау мен
абаттан-
дыруға
көмек –
657550
шаршы
метр.
Жұмысшы-
ның
алдын-ала
кәсiптiк даярлық-
тарын
талап
етпейтiн
Смайыл
селосының
аумағын
жинау мен
абаттан-
дыруға
көмек -
324350
шаршы
метр.
Жұмысшы-
ның
алдын-ала
кәсiптiк
даярлық-
тарын
талап
етпейтiн
Белинский
селолық
округі
аумағын
жинау мен
абаттан-
дыруға
көмек -
400350
шаршы
метр.
Жұмысшы-
ның
алдын-ала
кәсiптiк
даярлық-
тарын
талап
етпейтiн
Юбилейный
селосының
аумағын
жинау мен
абаттан-
дыруға
көмек -
395900
шаршы
метр.
Жұмысшы-
ның
алдын-ала
кәсiптiк
даярлы-
қтарын
талап
етпейтiн Набереж-
ный
селолық
округі
аумағын
жинау мен
абаттан-
дыруға
көмек –
405350
шаршы
метр.
Жұмысшы-
ның
алдын-ала
кәсiптiк
даярлы-
қтарын
талап
етпейтiн
Калинин
селолық
округі
аумағын
жинау мен
абаттан-
дыруға
көмек –

2105350
квадратных
метров.
Помощь в
уборке
терри-
тории
благоуст-
ройстве
Асенкри-
товского
сельского
округа,не
требующая
предвари
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника-
670450
квадратных
метров.
Помощь в
уборке
терри-
тории
и благоуст-
ройстве
села
Евгеновка,
не
требующая
предвари-
тельной
профессиона
-льной
подготовки
работника
405350
квадратных
метров.
Помощь в
уборке
территории
и
благоустрой
-стве
Павлов-
ского
сельского
округа, не
требующая
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника -
659870
квадратных
метров.
Помощь в
уборке
территории
и
благоуст-
ростве
Нелюбин
ского
сельского
округа, не
требующая
предвари
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника -
400350
квадратных
метров.
Помощь в
уборке
территории
и
благоуст-
ройстве
села
Приозерное
не
требующая
предвари
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника -
395400
квадратных
метров.
Помощь в
уборке
территории
и
благоуст-
ройстве
Новоильи-
новского
сельского
округа, не
требующая
предвари
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника -
870458
квадратных
метров.
Помощь в
уборке
территории
и
благоуст-
ройстве
Красно-
сельского
сельского
округа, не
требующая
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника -
656110
квадратных
метров.
Помощь в
уборке
территории
и
благоуст-
ройстве
Майского
сельского
округа, не
требующая
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника -
674150
квадратных
метров.
Помощь в
уборке
территории
благоуст-
ройство
Кайранколь-
ского
сельского
округа, не
требующая
предвари
тельной
професси-
ональной
подготовки
работника -
657550
квадратных
метров.
Помощь в
уборке
территории
и
благоуст-
ройстве
села
Смайловка,
не
требующая
предвари
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника -
324350
квадратных
метров.
Помощь в
уборке
территории
и
благоуст-
ройстве
Белинского
сельского
округа, не
требующая
предвари
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника -
400350
квадратных
метров.
Помощь в уборке
территории и
благоустрой
стве села
Юбилейное,
не
требующая
предвари
тельной
професси-
ональной
подготовки
работника -
395900
квадратных
метров.
Помощь в
уборке
территории
и
благоустройстве
Набережного
сельского
округа, не
требующая
предвари
тельной
професси-
ональной
подготовки
работника.-
405350
квадратных
метров.
Помощь в уборке
терри-
тории и
благоуст-
ройстве
Калинин-
ского
сельского
округа, не
требующая
предвари
тельной
професси-
ональной
подготовки
работника -

405850
шаршы
метр.
Жұмысшы-
ның
алдын-ала
кәсiптiк даярлық-
тарын
талап
етпейтiн
Тобыл
кентінің
аумағын
жинау мен
абаттан-
дыруға
көмек -
2656850
шаршы
метр.
69540
8928
7280
14448
6696
7608
16421
13568
15632
14272
11456
8112
8136
9696
9504
55096
Қазақстан
Республика-
сының Еңбек
заңнамасымен
қарастырылған
шектеулерді
ескере
отырып,
қоғамдық
жұмыстарға
бір
қатысушының
жұмыс
уақытының
ұзақтығы
40 сағаттан
көп емес, екі
демалыс
күнімен,
түскі үзілісі
1 сағаттан
кем емес

405850
квадратных
метров.
Помощь в
уборке
территории
и
благоуст-
ройстве
поселка
Тобол, не
требующая
предвари
тельной
професси-
ональной
подготовки
работника -
2656850
квадратных
метров.
69540
8928
7280
14448
6696
7608
16421
13568
15632
14272
11456
8112
8136
9696
9504
55096
Продолжи-
тельность
рабочего
времени
одного
участника
общественных
работ – не
более 40
часов в
неделю,
учитывая
ограничения,
предусмот-
ренные
Трудовым законода-
тельством
Республики
Казахстан, с
двумя
выходными
днями,
обеденным
перерывом не
менее одного
часа.