Приозерное ауылының көшелеріне атау беру туралы
Қостанай облысы Таран ауданы Приозерное селосының әкімінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 1 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 қарашада № 9-18-147 тіркелді.
Ескерту. Тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селосының", "село" деген сөздері "ауылының", "ауыл" деген сөздермен ауыстырылды - Қостанай облысы Таран ауданы Приозерное ауылы әкімінің 11.05.2014 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 1-тармағына сәйкес, ауыл халқының пікірін ескеріп, Тобыл кентінің әкімі ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кенті әкімінің 12.03.2021 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Приозерное ауылының атаусыз көшелеріне атаулар берілсін:
1) № 1 атаусыз көшесіне – Комсомольская көшесі;
2) № 2 атаусыз көшесіне - Гагарин көшесі;
3) № 3 атаусыз көшесіне – Космонавттар көшесі;
4) № 4 атаусыз көшесіне – Украинская көшесі;
5) № 5 атаусыз көшесіне – 60 лет СССР көшесі;
6) № 6 атаусыз көшесіне – Егоров көшесі;
7) № 7 атаусыз көшесіне – Советская көшесі;
8) № 8 атаусыз көшесіне – Ленин көшесі;
9) № 9 атаусыз көшесіне – Кошевой көшесі;
10) № 10 атаусыз көшесіне – Целинная көшесі;
11) № 11 атаусыз көшесіне – Полтавская көшесі;
12) № 12 атаусыз көшесіне – Дзержинский көшесі.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
М. Удиров

О присвоении наименований улицам села Приозерное
Решение акима села Приозерное Тарановского района Костанайской области от 14 октября 2011 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 15 ноября 2011 года № 9-18-147.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села, аким поселка Тобол РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным решением акима поселка Тобол района Беимбета Майлина Костанайской области от 12.03.2021 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить наименования безымянным улицам села Приозерное:
1) безымянной улице № 1 – улица Комсомольская;
2) безымянной улице № 2 – улица Гагарина;
3) безымянной улице № 3 – улица Космонавтов;
4) безымянной улице № 4 – улица Украинская;
5) безымянной улице № 5 – улица 60 лет СССР;
6) безымянной улице № 6 – улица Егорова;
7) безымянной улице № 7 – улица Советская;
8) безымянной улице № 8 – улица Ленина;
9) безымянной улице № 9 – улица Кошевого;
10) безымянной улице № 10 – улица Целинная;
11) безымянной улице № 11 – улица Полтавская;
12) безымянной улице № 12 – улица Дзержинского.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
М. Удиров