"2011 жылға арналған Ұзынкөл ауданында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" әкімдіктің 2011 жылғы 7 ақпандағы № 45 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 17 мамырдағы № 138 қаулысы. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 1 маусымда № 9-19-156 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5) тармақшасына20 бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 28 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2011 жылға арналған Ұзынкөл ауданында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" әкімдіктің 2011 жылғы 7 ақпандағы № 45 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-19-148 болып тіркелген, 2011 жылғы 3 наурызда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Мыналар:
1) 2011 жылға арналған Ұзынкөл ауданындағы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін уақытша жұмыс орындарын ұсынатын ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайларының қоса ұсынылған Тізбесі;
2) аудан бюджеті қаражаттары есебінен қоғамдық жұмысқа қатысушылардың ең төменгі жалақының бір жарымдық көлемінде еңбек ақысы мөлшерінде азаматтардың еңбек төлемі." бекітілсін.
3 тармақтың 2), 3) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) жұмыссыздарды төленетін қоғамдық жұмыстарына жіберуді жүзеге асырсын;
3) жергілікті бюджет қаражаттарынан қоғамдық жұмысқа қатысушылардың еңбек ақысына, соның ішінде 2011 жылға белгіленген міндетті зейнетақы жарналары, табыс салығы шығындарын төлеу үшін, жұмыс берушілердің есеп шоттарына қаржылық қаражаттары аударылсын.".
көрсетілген қаулының қосымшасында:
кестенің атауында "көлемі және" сөздерінен кейін "нақты" сезімен толықтырылсын";
кестедегі бағанның атауы жаңа редакцияда жазылсын:
"нақты жұмыс шарттары".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл
ауданының әкімі                            Т. Ташмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай облысы әкімдігі
денсаулық сақтау басқармасының
"Ұзынкөл аудандық орталық
ауруханасы" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорны, бас дәрігер
___________________ Қ. Ержанов
"Ұзынкөл ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесі, бастық
________________ Г. Асқарова
"Ұзынкөл ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесі,
бастық
_______________ Ә. Сәрсенова

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 7 февраля 2011 года № 45 "Об организации оплачиваемых общественных работ в Узункольском районе на 2011 год"
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 17 мая 2011 года № 138. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 1 июня 2011 года № 9-19-156
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местком государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года, статьей 28 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об организации оплачиваемых общественных работ в Узункольском районе на 2011 год" от 7 февраля 2011 года № 45 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-19-148, опубликовано 3 марта 2011 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения и дополнение:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить:
1) прилагаемый перечень организаций, предоставляющих временные рабочие места для организаций общественных работ, виды, объемы и конкретные условия общественных работ в Узункольском районе на 2011 год;
2) оплату труда граждан, занятых на общественных работах, в размере полутораминимальной месячной заработной платы в месяц за счет средств районного бюджета.".
подпункты 2), 3) пункта 3 изложить в новой редакции:
"2) осуществлять направление безработных на оплачиваемые общественные работы;
3) перечислять из средств местного бюджета денежные средства на расчетные счета работодателей, для возмещения расходов на оплату труда участников общественных работ, в том числе обязательные пенсионные взносы, подоходный налог, установленные на 2011 год.";
в приложении к указанному постановлению:
в заголовке таблицы после слов "объемы и" дополнить словом "конкретные";
название графы в таблице изложить в новой редакции:
"Конкретные условия работ".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким
Узункольского района                       Т. Ташмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Государственное коммунальное
казенное предприятие "Узункольская
центральная районная больница
Управления здравоохранения акимата
Костанайской области", главный врач
________________________ К. Ержанов
Государственное учреждение
"Отдел занятости и социальных
программ Узункольского района",
начальник
___________________ Г. Аскарова
Государственное учреждение
"Отдел финансов Узункольского
района", начальник
________________ А. Сарсенова