Ақсу қаласында және ауыл өңірінде 2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 11 сәуірдегі N 243/2 қаулысы. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 сәуірде N 12-2-173 тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімі аппаратының 2014 жылғы 06 қазандағы N 1-22/1253 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімі аппаратының 06.10.2014 N 1-22/1253 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 8 және 20-баптарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" N 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар өтетін кәсіпорындардың, ұйымдар мен мекемелердің (келісім бойынша), оның түрлерінің, көлемі мен қойылатын шарттарының, қоғамдық жұмыстарға сұраныстар мен ұсыныстардың тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы "2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңымен   белгіленген қоғамдық жұмыстарда жұмыспен қамтылған қызметкерлердің жалақысы ең аз жалақыдан кем емес мөлшерде, қаланы абаттандыру және санитарлық тазалау жөніндегі жұмыстарды орындайтын қызметкерлер үшін ең аз жалақының бір жарым мөлшерінде жүргізілсін.
Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қаржыландыру жергілікті бюджеттен жүзеге асырылады.
3. Қала әкімдігінің 2010 жылғы 27 қарашадағы "Ақсу қаласында және ауыл өңірінде 2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 855/6 қаулысының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 12-2-162 болып енгізілді, "Ақжол-Новый путь" газетінде 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 103-104 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Қала әкімдігінің осы қаулысы ол алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарына тарайды.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.М. Рахымжановқа жүктелсін.
Қала әкімі                                 О. Қайыргелдинов
Қала әкімдігінің 2011 жылғы
11 сәуірдегі N 243/2 қаулысына
қосымша
Қоғамдық жұмыстар өтетін кәсіпорындардың, ұйымдар мен
мекемелердің (келісім бойынша), оның түрлерінің, көлемі
мен қойылатын шарттарының, қоғамдық жұмыстарға
сұраныстар мен ұсыныстардың тізбесі
N р/с Кәсіпорынның, ұйымның, мекеменің атауы Қоғамдық жұмыстардың түрлері Қоғамдық жұмыстардың көлемі және қойылатын шарттары Сұраныс (өтініш, қажеттілік), адам Ұсыныстар (бекітілді), адам
1
"Ақсу қаласының Ақсу кенті әкімінің аппараты" ММ

Об организации общественных работ в городе Аксу и сельском регионе на 2011 год
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 11 апреля 2011 года N 243/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 12 апреля 2011 года N 12-2-173. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима города Аксу Павлодарской области от 06 октября 2014 года N 1-22/1253)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима города Аксу Павлодарской области от 06.10.2014 N 1-22/1253).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8 и 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и  Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий, организаций и учреждений (по согласованию), виды, объемы и конкретные условия общественных работ, спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Оплату труда работников, занятых на общественных работах, производить в размере минимальной заработной платы, для работников, выполняющих работы по благоустройству и санитарной очистке города, в полуторном размере минимальной заработной платы, установленной Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы".
Финансирование организации общественных работ осуществляется из местного бюджета.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города от 27 ноября 2010 года N 855/6 "Об организации общественных работ в городе Аксу и сельском регионе на 2011 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-162, опубликовано в газете "Акжол – Новый путь" от 31 декабря 2010 года N 103-104).
4. Настоящее постановление акимата города вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2011 года.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рахимжанова Е.М.
Аким города                                О. Каиргельдинов
Приложение
к постановлению акимата города
N 243/2 от 11 апреля 2011 года
Перечень предприятий, организаций и учреждений, виды,
объемы и конкретные условия общественных работ,
спрос и предложение на общественные работы
N п/п Наименование, предприятий, организаций, учреждений Виды общественных работ Объемы и конкретные условия общественных работ Спрос (заявления, потребность) человек Предложения (утверждено), человек
1
ГУ "Аппарат акима поселка Аксу города Аксу"

1. Ауылдық елді мекендерді көгалдандыру және абаттандыру, санитарлық тазалау, ағаштарды, бұталарды отырғызу
18 км жалпы арақашықтығымен кент көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, кент көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыс жинау, кент аумағының жол жиектерін, айрық  жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару.
5 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.

1. Озеленение и благоустройство, санитарная очистка сельских населенных пунктов, посадка деревьев, кустарников
Благоустройство и уборка территории по улицам поселка общей протяженностью 18 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам поселка, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе поселка, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив.
Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 5 км.

8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
18
18
2. Кешенді блок модуліне (КБМ) қызмет  көрсетуге және сақтауға көмек көрсету
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
4
4
3. Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету. Кенттің 1407 аулада қосалқы шаруашылықтардың санағын өткізу, 8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
2
"Ақсу қаласының Қалқаман ауылы әкімінің аппараты" ММ
1. Ауылдық елді мекендерді көгалдандыру және абаттандыру, санитарлық тазалау, ағаштарды, бұталарды отырғызу
22 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыс жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық  жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару.
1,5 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
13
13
2. Кешенді блок модуліне (КБМ) қызмет  көрсетуге және сақтауға көмек көрсету
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы.
4
4
3. Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды рәсімдеуге көмек, жеке аулалардағы малдарды есепке алу)
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету. Ауылдың 927 ауласының санағын өткізу, 8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
3
"Ақсу қаласының Алғабас ауылы әкімінің аппараты" ММ
1. Ауылдық елді мекендерді көгалдандыру және абаттандыру, санитарлық тазалау, ағаштарды, бұталарды отырғызу
5 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыс жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық  жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару.
1 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
9
9
2. Кешенді блок модуліне (КБМ) қызмет  көрсетуге және сақтауға көмек көрсету
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
3. Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды рәсімдеуге көмек, жеке аулалардағы малдарды есепке алу)

8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
18
18
2. Помощь в обслуживании и охране комплексного блок-модуля (КБМ)
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
4
4
3. Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов, учет скота в личных подворьях)
Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 1407 дворах поселка, 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
2
ГУ "Аппарат акима села Калкаман города Аксу"
1. Озеленение и благоустройство, санитарная очистка сельских населенных пунктов, посадка деревьев, кустарников
Благоустройство и уборка территории по улицам села общей протяженностью – 22 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам поселка, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе поселка, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив.
Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 1,5 км.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
13
13
2. Помощь в обслуживании и охране комплексного блок-модуля (КБМ)
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
4
4
3. Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов, учет скота в личных подворьях)
Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 927 дворах села, 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
3
ГУ "Аппарат акима села Алгабас города Аксу"
1.Озеленение и благоустройство, санитарная очистка сельских населенных пунктов, посадка деревьев, кустарников
Благоустройство и уборка территории по улицам села общей протяженностью - 5 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам поселка, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе поселка, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив.
Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 1 км.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
9
9
2. Помощь в обслуживании и охране комплексного блок-модуля (КБМ)
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
3. Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов, учет скота в личных подворьях)

Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету. Ауылдың 187 ауласы қосалқы шаруашылықтарының санағын өткізу, 8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
4
"Ақсу қаласының Үштерек ауылы әкімінің аппараты" ММ
1. Ауылдық елді мекендерді көгалдандыру және абаттандыру, санитарлық тазалау, ағаштарды, бұталарды отырғызу
10 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыс жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару.
5 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
12
12
2. Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды рәсімдеуге көмек, жеке аулалардағы малдарды есепке алу)
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету. Ауылдың 352 ауласының санағын өткізу, 8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
5
"Ақсу қаласының Айнакөл селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1. Ауылдық елді мекендерді көгалдандыру және абаттандыру, санитарлық тазалау, ағаштарды, бұталарды отырғызу
4,1 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелері аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыс жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару.
3 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
2. Кешенді блок модуліне (КБМ) қызмет  көрсетуге және сақтауға көмек көрсету
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
2
2
3. Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды рәсімдеуге көмек, жеке аулалардағы малдарды есепке алу)
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету. 8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы.
3
3
4. Коммуналдық меншік объектілерін қорғауға жәрдем көрсету
Понтан көпірін күзету, 8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы.
2
2
6
"Ақсу қаласының Ақжол селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1. Ауылдық елді мекендерді көгалдандыру және абаттандыру, санитарлық тазалау, ағаштарды, бұталарды отырғызу

Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 187  дворах села, 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
4
ГУ "Аппарат акима села Уштерек города Аксу"
1. Озеленение и благоустройство, санитарная очистка сельских населенных пунктов, посадка деревьев, кустарников
Благоустройство и уборка территории по улицам села общей протяженностью - 10 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам поселка, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе поселка, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив.
Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 5 км.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
12
12
2. Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов, учет скота в личных подворьях)
Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 352 дворах села, 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
5
ГУ "Аппарат акима Айнакольского сельского округа города Аксу"
1. Озеленение и благоустройство, санитарная очистка сельских населенных пунктов, посадка деревьев, кустарников
Благоустройство и уборка территории по улицам села общей протяженностью – 4,1 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам поселка, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе поселка, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив.
Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 3 км.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
2. Помощь в обслуживании и охране комплексного блок-модуля (КБМ)
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
2
2
3. Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов)
Оказание технической помощи в оформлении документов. 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
4. Содействие в охране объектов коммунальной собственности
Охрана понтонного моста, 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
2
2
6
ГУ "Аппарат акима Акжолского сельского округа города Аксу"
1. Озеленение и благоустройство, санитарная очистка сельских населенных пунктов, посадка деревьев, кустарников

8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
14
14
2. Кешенді блок модуліне (КБМ) қызмет  көрсетуге және сақтауға көмек көрсету
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
3. Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды рәсімдеуге көмек, жеке аулалардағы малдарды есепке алу)
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету. М.Омаров атындағы ауылдың 265 ауласы, Дөнентаев ауылының 49 ауласы, Сырлы-қала ауылының 43 ауласы, Көктерек ауылының 16 ауласы қосалқы шаруашылығының санағын өткізу, 8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
12
"Ақсу қаласы Құркөл селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1. Ауылдық елді мекендерді көгалдандыру және абаттандыру, санитарлық тазалау, ағаштарды, бұталарды отырғызу
9 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелерінің аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыстарды жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару.
2 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
9
9
2. Кешенді блок модуліне (КБМ) қызмет  көрсетуге және сақтауға көмек көрсету
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
3. Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды ресімдеуге көмектесу, жеке аулалардағы малдарды есептеу)
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету. Ауылдағы 150 аулада қосалқы шаруашылықтардың санағын өткізу, 8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
13
"Ақсу қаласы Қызылжар селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1. Ауылдық елді мекендерді көгалдандыру және абаттандыру, санитарлық тазалау, ағаштарды, бұталарды отырғызу
10 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелерінің аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыстарды жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық  жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару.
2 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
7
7
2. Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды ресімдеуге көмектесу, жеке аулалардағы малдарды есептеу)

8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
14
14
2. Помощь в обслуживании и охране комплексного блок-модуля (КБМ)
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
3. Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов, учет скота в личных подворьях)
Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в  265 дворах села им. М.Омарова, в 49 дворах села Донентаево, в 43 дворах села Сырлы-кала, в 16 дворах села Коктерек, 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
12
ГУ "Аппарат акима Куркольского сельского округа города Аксу"
1. Озеленение и благоустройство, санитарная очистка сельских населенных пунктов, посадка деревьев, кустарников
Благоустройство и уборка территории по улицам села общей протяженностью – 9 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам поселка, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе поселка, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив.
Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 2 км.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
9
9
2. Помощь в обслуживании и охране комплексного блок-модуля (КБМ)
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
3. Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов, учет скота в личных подворьях)
Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 150 дворах села, 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
13
ГУ "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа города Аксу"
1. Озеленение и благоустройство, санитарная очистка сельских населенных пунктов, посадка деревьев, кустарников
Благоустройство и уборка территории по улицам села общей протяженностью - 10 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам поселка, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе поселка, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив.
Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 2 км.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
7
7
2. Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов, учет скота в личных подворьях)

Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету. Қызылжар ауылының 524 ауласында, Барынтал ауылының 36 ауласында қосалқы шаруашылықтардың санағын өткізу, 8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
14
"Ақсу қаласы Пограничник селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1. Ауылдық елді мекендерді көгалдандыру және абаттандыру, санитарлық тазалау, ағаштарды, бұталарды отырғызу
7 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелерінің аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыстарды жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық  жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару.
2 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
8
8
2. Су құбырлары қызметіне көмек көрсету
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
4
4
3. Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды ресімдеуге көмектесу, жеке аулалардағы малдарды есептеу)
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету. Пограничник ауылың 329 ауласында, Спутник ст. 110 ауласында, Тасқұдық ст. 40 ауласында, Бастау ауылының 6 ауылында қосалқы шаруашылықтардың санағын өткізу, 8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
15
"Ақсу қаласы Сарышығанақ селолық округі әкімінің аппараты" ММ
1. Ауылдық елді мекендерді көгалдандыру және абаттандыру, санитарлық тазалау, ағаштарды, бұталарды отырғызу
12 км жалпы арақашықтығымен ауыл көшелерінің аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын тазалау, әкімшілік ғимараттың айналасынан қарды жинау, ауыл көшелерінің, орталық алаңдардың, шағын бақтардың, ескерткіштің айналасынан қоқыстарды жинау, ауыл аумағының жол жиектерін, айрық  жолдарын тазалау, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды қазу, суару.
3 км арақашықтығымен кіреберіс жолдарды қоқыстан тазалау.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
2. Кешенді блок модуліне (КБМ) қызмет көрсетуге және сақтауға көмек көрсету
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
2
2
3. Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды ресімдеуге көмектесу, жеке аулалардағы малдарды есептеу)
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету. Сарышығанақ ауылының 182 ауласында, Суаткөл ауылының 32 ауласында, Жаңа шаруа ауылының 29 ауласында қосалқы шаруашылықтардың санағын өткізу, 8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3

Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 524 дворах села Кызылжар, в 36 дворах села Борынтал, 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
14
ГУ "Аппарат акима Пограничного сельского округа города Аксу"
1. Озеленение и благоустройство, санитарная очистка сельских населенных пунктов, посадка деревьев, кустарников
Благоустройство и уборка территории по улицам села общей протяженностью - 7 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам поселка, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе поселка, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив.
Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 2 км.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
8
8
2. Помощь в обслуживании водопровода
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
4
4
3. Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов, учет скота в личных подворьях)
Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 329 дворах села Пограничник, в 110 дворах ст. Спутник,
в 40 дворах ст.Таскудук, в 6  дворах села Бастау, 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
15
ГУ "Аппарат акима Сарышыганакского сельского округа города Аксу"
1. Озеленение и благоустройство, санитарная очистка сельских населенных пунктов, посадка деревьев, кустарников
Благоустройство и уборка территории по улицам села общей протяженностью – 12 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек, вокруг административных зданий от снега, уборка мусора по улицам поселка, центральной площади, сквера, обелиска, очистка обочин, объездных дорог в районе поселка, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, перекопка цветочных клумб, полив.
Очистка от мусора въездных дорог протяженностью 3 км.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
2. Помощь в обслуживании и охране комплексного блок-модуля (КБМ)
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
2
2
3. Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов, учет скота в личных подворьях)
Оказание технической помощи в оформлении документов. Перепись подсобного хозяйства в 182 дворах села Сарышыганак, в 32 дворах села Суатколь, в 29 дворах села Жана шаруа, 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3

4. Жолдарды салу және жөндеуге көмектесу
Ауыл ішіндегі 12 км. жолды ағымдағы жөндеуге көмектесу, 8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс күні
2
2
16
"Ақсу қаласы әкімінің аппараты" ММ
Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды ресімдеуге көмектесу, әскерге шақыру науқанын өткізу)
Құжаттарды ресімдеуге техникалық қызмет көрсету. Азаматтарды әскерге шақыру жөніндегі жұмыс, шақыру қағаздарын ресімдеу және жеткізу.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
16
16
17
"Ақсу қаласы мәслихатының аппараты"ММ
Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды ресімдеуге көмектесу)
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
18
"Горкомхоз-Ақсу" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қаланы абаттандыру, санитарлық тазалау
27 км жалпы арақашықтығымен қала көшелерінің аумағын абаттандыру және жинау: жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын қардан тазарту, жинау және қоқыстарды шығару, ағаштар мен бұталарды кесу, кепкен ағаштарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды бөлу, қоршауларды жөндеу, ағаштарды, бұталарды суару.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
225
225
19
Ақсу қаласының әкімдігі, Ақсу қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Сауық сервис" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Қаланы көгалдандыру және абаттандыру, санитарлық тазалау, ағаштарды, бұталарды отырғызу
10762 кв.м алаңымен аумақты абаттандыру және жинау: ағаштар мен бұталар отырғызу, жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын қардан тазарту, қоқыстарды жинау, кепкен ағаштарды кесу, ағаштар мен бұталарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды бөлу, қоршауларды жөндеу, ағаштарды, бұталарды суару.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
20
20
20
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу-Коммунсервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
1. Қаланы көгалдандыру және абаттандыру, санитарлық тазалау
1330 кв.м алаңымен аумақты абаттандыру және жинау: ағаштар мен бұталар отырғызу, жаяужолдарды, жаяу жүргіншілер жолдарын қардан тазарту, қоқыстарды жинау, кепкен ағаштарды кесу, ағаштар мен бұталарды кесу, жиектемелерді, ағаштарды әктеу, шөптерді шабу, гүлзарларды бөлу, қоршауларды жөндеу, ағаштарды, бұталарды суару.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
5
5
2. Коммуналдық меншік объектілерін күзетуге көмек көрсету
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
10
10
3. Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды ресімдеуге көмектесу)
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
5
5
21
"Ақсу қаласының жас натуралистер станциясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды ресімдеуге көмектесу)
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
22
"Ақсу қаласының мәдени-сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды ресімдеуге көмектесу)
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
23
"Павлодар қаласының халыққа қызмет көрсету орталығы" ММ Ақсу филиалы (келісім бойынша)
Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды ресімдеуге көмектесу)
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
5
5
24
"Ақсу қаласының ішкі саясат бөлімі" ММ
Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды ресімдеуге көмектесу)
Құжаттарды ресімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
25
"Ақсу қаласының жер қатынастары бөлімі" ММ
Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету)
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
26
"Ақсу қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" ММ
Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету)
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
27
"Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету)
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
5
5
28
"Ақсу қаласының қаржы бөлімі" ММ
Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету)
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
29
"Ақсу қаласының білім бөлімі" ММ
Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету)
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
30
"Ақсу қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" ММ
Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету)
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
31
"Ақсу қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету)
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
32
"Ақсу қаласының құрылыс бөлімі" ММ
Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету)
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
33
"Ақсу қаласының сәулет және қала салу бөлімі" ММ
Мемлекеттік органдарға, мекемелерге, ұйымдарға техникалық қызмет көрсетуге жәрдем көрсету (құжаттарды рәсімдеуге көмек көрсету)
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету.
8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
3
3
34
"БИБИ – АНА" мүгедек әйелдер Республикалық қоғамы" Павлодар облыстық филиалы (келісім бойынша)
1. Аумақты абаттандыру және жинау
Үй-жайларды ағымдағы жөндеу, үй-жайларды, аумақты жинау, 8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
1
1
2. Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету.
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету, диспечерлік және курьерлік жұмыс. 8 сағаттық жұмыс күн, 5 күндік жұмыс аптасы
Ескерту. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың жалақысы еңбек шарттың негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және атқарылатын жұмыстың санына, сапасына және қиындылығына байланысты

4. Помощь в строительстве и ремонте дорог
Помощь в текущем ремонте дорог внутри села 12 км, 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
2
2
16
ГУ "Аппарат акима города Аксу"
Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов, проведение призывной кампании)
Оказание технической помощи в оформлении документов.
Работа по призыву граждан, оформление и доставка повесток.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
16
16
17
ГУ "Аппарат маслихата города Аксу"
Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов)
Оказание технической помощи в оформлении документов. 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
18
Товарищество с ограниченной ответственностью "Горкомхоз – Аксу"
Благоустройство, санитарная очистка города
Благоустройство и уборка территории по улицам города общей протяженностью – 27 км: очистка тротуаров, пешеходных дорожек от снега, уборка и вывоз мусора, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, разбивка цветников и клумб, ремонт ограждений, полив деревьев, кустарников.8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
225
225
19
Государственное коммунальное казенное предприятие "Досугсервис" отдела культуры и развития языков города Аксу, акимата города Аксу
Озеленение и благоустройство, санитарная очистка города, посадка деревьев, кустарников
Благоустройство и уборка территории площадью 10762 кв.м.: посадка деревьев, кустарников, очистка тротуаров, пешеходных дорожек от снега, уборка мусора, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, разбивка цветников и клумб, ремонт ограждений, полив.8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
20
20
20
Государственное коммунальное предприятие "Аксу-Коммунсервис" государственного учреждения "Отдел предпринимательства города Аксу" акимата города Аксу
1. Озеленение и благоустройство, санитарная очистка города
Благоустройство и уборка территории площадью 1330 кв.м.: посадка деревьев, кустарников, очистка тротуаров, пешеходных дорожек от снега, уборка мусора, подрезка деревьев, кустарников, спиливание сухостоя, побелка бордюров, деревьев, кошение травы, разбивка цветников и клумб, ремонт ограждений, полив.8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
5
5
2. Содействие в охране объектов коммунальной собственности
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
10
10
3. Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов)
Оказание технической помощи в оформлении документов. 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
5
5
21
Государственное коммунальное казенное предприятие "Станция юных натуралистов города Аксу" (по согласованию)
Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов)
Оказание технической помощи в оформлении документов. 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
22
Государственное коммунальное казенное предприятие "Культурно–досуговый центр города Аксу"
Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов)
Оказание технической помощи в оформлении документов. 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
23
ГУ Аксуский филиал "Центр обслуживания населения города Павлодара" (по согласованию)
Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов)
Оказание технической помощи в оформлении документов. 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
5
5
24
ГУ "Отдел внутренней политики города Аксу"
Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов)
Оказание технической помощи в оформлении документов. 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
25
ГУ "Отдел земельных отношений города Аксу"
Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов)
Оказание технической помощи в оформлении документов. 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
26
ГУ "Отдел сельского хозяйства города Аксу"
Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов)
Оказание технической помощи в оформлении документов. 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
27
ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Аксу"
Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов)
Оказание технической помощи в оформлении документов. 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
5
5
28
ГУ "Отдел финансов города Аксу"
Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов)
Оказание технической помощи в оформлении документов. 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
29
ГУ "Отдел образования города Аксу"
Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций и (помощь в оформлении документов)
Оказание технической помощи в оформлении документов. 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
30
ГУ "Отдел физической культуры и спорта города Аксу"
Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов)
Оказание технической помощи в оформлении документов. 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
31
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Аксу"
Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов)
Оказание технической помощи в оформлении документов. 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
32
ГУ "Отдел строительства города Аксу"
Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов)
Оказание технической помощи в оформлении документов. 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
33
ГУ "Отдел архитектуры города Аксу"
Содействие техническому обслуживанию государственных органов, учреждений, организаций (помощь в оформлении документов)
Оказание технической помощи в оформлении документов. 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
3
3
34
Павлодарский областной филиал "Республикан-ского Общества женщин  инвалидов "БИБИ – АНА" (по согласованию)
1.Благоустройство и уборка территории
Текущий ремонт помещения, уборка помещения, территории, 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
1
1
2.Техническая помощь в оформлении документов
Оказание технической помощи в оформлении документов, диспетчерская и курьерская работа. 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя
1
1
Примечание. Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.