Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 06 сәуірдегі N 110/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 сәуірде N 12-8-109 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі N 191/10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2012.04.18 N 191/10 қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 06 апреля 2011 года N 110/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 апреля 2011 года N 12-8-109. Утратило силу постановлением акимата Качирского района Павлодарской области от 18 апреля 2012 года N 191/10
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Качирского района Павлодарской области от 18.04.2012 N 191/10.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5-2-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабы 1-тармақшасына сәйкес, әлеуметтік қорғауды аса қажет ететін және жұмыс іздеуде қиындық көретін мүгедектерге қосымша кепілдіктерді қамтамасыз ету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", в целях обеспечения дополнительных гарантий инвалидам, особо нуждающимся в социальной защите и испытывающим трудности в поиске работы, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Меншік нысанына қарамастан Качир ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында (келісім бойынша) жұмыс орындары жалпы санының үш пайызы мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленген кәсіпорындар мен ұйымдардың тізбесі (келісім бойынша) қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Қаулыны қабылдау уақытына ауданның кәсіпорындары мен ұйымдарында жұмыс істейтін мүгедектер бекітілген квотаға енгізілген деп есептелсін.

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на предприятиях и в организациях Качирского района (по согласованию) независимо от формы собственности.
2. Утвердить перечень предприятий и организаций (по согласованию), в которых установлены квоты рабочих мест для инвалидов согласно приложению.
3. Считать инвалидов, работающих на предприятиях и в организациях района на момент принятия постановления, входящими в утвержденную квоту.