Аудан әкімінің 2011 жылғы 7 ақпандағы "Павлодар ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" N 1-ш шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы әкімінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 10-ш шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 23 желтоқсанда N 12-11-146 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар ауданы әкімінің 2014 жылғы 11 наурыздағы N 9-ш шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар ауданы әкімінің 11.03.2014 N 9-ш шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" N 2464 Конституциялық Заңының 23 бабы 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" N 148 Заңының 33 бабы 2 тармағына сәйкес,жергілікті және өзге де жағдайларды ескере отырып, сайлаушыларға барынша ыңғайлы жағдай жасау мақсатында ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Аудан әкімінің 2011 жылғы 7 ақпандағы "Павлодар ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" N 1-ш шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-11-133 тіркелген, 2011 жылғы 10 ақпандағы N 6 аудандық "Заман тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аудан әкімінің көрсетілген шешімінің қосымшасында:
тақырыбында "Сайлау учаскелерінің тізбесі" сөздері "Сайлау учаскелері" сөздерімен ауыстырылсын;
20 абзац келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Сайлау учаскесінің орталығы болып Сычевка ауылы мекен-жайындағы Сычевка негізгі мектебінің ғимараты белгіленсін.";
53 абзац келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Сайлау учаскесінің орталығы болып Рождественка ауылы, Школьная көшесі, 1 үй мекен-жайындағы Рождественка орта мектебінің ғимараты белгіленсін.";
66 абзац келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Сайлау учаскесінің шекарасы: Красноармейка ауылы, Западная, Строительная, Лермонтов, Московская, 1 Май, Абай, Тельман, Терешкова, Комсомольская, Элеваторская, Заготзерновская, Новая, Киров, Школьная, Октябрьская, Мичурин, Гагарин, Механизаторская, Мирная көшелері, Калинин көшесіндегі 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 үйлер, 60 лет Октября көшесіндегі 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2 үйлер.";
69 абзац келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Сайлау учаскесінің шекарасы: Шаңды ауылы, Красноармейка ауылы, Ленин, Темирязев, Степная, Садовая, Целинная, Кубанская көшелері, 60 лет Октября көшесіндегі 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20 үйлер, Калинин көшесіндегі 1, 2/1, 2/2, 3, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9 үйлер.";
77 абзац келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Сайлау учаскесінің орталығы болып Көктөбе ауылы, N 20 үй мекенжайындағы А. Б. Иманшәріповтың тұрғын үйінің ғимараты (келісім бойынша) белгіленсін.".

О внесении изменений в решение акима района от 7 февраля 2011 года N 1-ш "Об образовании избирательных участков в Павлодарском районе"
Решение акима Павлодарского района Павлодарской области от 20 декабря 2011 года N 10-Ш. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 декабря 2011 года N 12-11-146. Утратило силу решением акима Павлодарского района Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 9-р
Сноска. Утратило силу решением акима Павлодарского района Павлодарской области от 11.03.2014 N 9-р.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года N 2464 "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с целью создания максимального удобства для избирателей, с учетом местных и иных условий принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение акима района от 7 февраля 2011 года N 1-р "Об образовании избирательных участков в Павлодарском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-133, опубликованное в районной газете "Заман тынысы" от 10.02.2011 года N 6) следующие изменения:
в приложении указанного решения акима района:
в заголовке слова "Перечень избирательных участков" заменить словами "Избирательные участки";
абзац 20 изложить в следующей редакции:
"Центром избирательного участка установить здание Сычевской основной школы по адресу с. Сычевка.";
абзац 53 изложить в следующей редакции:
"Центром избирательного участка установить здание Рождественской средней школы по адресу с. Рождественка, ул. Школьная, 1.";
абзац 66 изложить в следующей редакции:
"Границы избирательного участка: с. Красноармейка, улицы Западная, Строительная, Лермонтова, Московская, 1 Мая, Абая, Тельмана, Терешковой, Комсомольская, Элеваторская, Заготзерновская, Новая, Кирова, Школьная, Октябрьская, Мичурина, Гагарина, Механизаторская, Мирная, дома по улице Калинина - 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, дома по улице 60 лет Октября – 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2.";
абзац 69 изложить в следующей редакции:
"Границы избирательного участка: с. Шанды, с. Красноармейка, улицы Ленина, Темирязева, Степная, Садовая, Целинная, Кубанская, дома по улице 60 лет Октября - 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, дома по улице Калинина - 1, 2/1, 2/2, 3, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9.";
абзац 77 изложить в следующей редакции:
"Центром избирательного участка установить здание жилого дома Иманшарипова А. Б. (по согласованию), по адресу село Коктобе, дом N 20.".

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы А. Солтанғазиновқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Т. Бастенов
"Келісілді"
Павлодар аудандық
аумақтық сайлау
комиссясының төрағасы                      Ғ. Шагиров
2011 жылғы 20 желтоқсан

2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Солтангазинова А. Р.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Т. Бастенов
"Согласовано"
Председатель Павлодарской
районной территориальной
избирательной комиссии                     Г. Шагиров
20 декабря 2011 год