Шарбақты ауданы бойынша нысаналы топтардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 04 қазандағы N 279/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 қазанда N 12-13-130 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 23 қыркүйектегі N 338/8 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 23.09.2013 N 338/8 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы" N 316 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбек рыногындағы жағдайлардан және қолдағы бар бюджет қаражатына қарай, нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) 21-ден 29 жасқа дейінгі жұмыссыз жастар;
2) бұрын жұмыс істемеген жұмыссыздар (еңбек өтілі жоқ);
3) отбасында бірде-біреуі жұмыс істемейтін жұмыссыздар;
4) 50 жастан асқан жұмыссыз азаматтар;
5) ұзақ уақыт жұмыс істемеген жұмыссыздар (9 айдан артық).
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Бақтылы Қайырбекқызы Қалыбаеваға жүктелсін.
Аудан әкімі                                С. Смағұлов

Об установлении дополнительного перечня целевых групп по Щербактинскому району
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 04 октября 2011 года N 279/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 октября 2011 года N 12-13-130. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 23 сентября 2013 года N 338/8
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 23.09.2013 N 338/8.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года  "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан N 316 от 31 марта 2011 года "Об утверждении Программы занятости 2020" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Исходя из ситуации на рынке труда и имеющихся бюджетных средств, установить следующий дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам:
1) безработная молодежь в возрасте от 21 до 29 лет;
2) ранее не работавшие безработные (не имеющие стажа работы);
3) безработные из семей, где нет ни одного работающего;
4) безработные граждане в возрасте старше 50 лет;
5) безработные, длительное время не работающие (более 9 месяцев).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Калыбаеву Бахтылы Каирбековну.
Аким района                                С. Смагулов