Петропавл қаласының жерлерінде орналасқан және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жер учаскелеріне салынатын салық ставкалары туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы N 3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 сәуірде N 13-1-194 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 29.03.2019 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 381-бабында келтірілген кестенің 3-бағанына, 386-бабы 3-тармағына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тұрғын үй қоры, соның ішінде оның жанындағы құрылыстар мен ғимараттар орналасқан жерлерді қоспағанда, Петропавл қаласының жерлерінде орналасқан автотұрақтар (паркингтер) санаттары белгіленсін, осы шешімнің қосымшасына сәйкес.
2. Тұрғын үй қоры, соның ішінде оның жанындағы құрылыстар мен ғимараттар орналасқан жерлерді қоспағанда, елді мекендердің жерлеріне арналған базалық ставкалар бойынша салық салуға жататын, Петропавл қаласының жерлерінде орналасқан және 1 санаттағы автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жер учаскелеріне салық ставкалары он есе ұлғайтылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ю. Белоног
Қалалық мәслихат
хатшысы
Р. Сыздықов
ІV шақырылған
Петропавл қалалық мәслихаты
2011 жылғы 29 наурыздағы № 3
шешіміне қосымша
Тұрғын үй қоры, соның ішінде оның жанындағы құрылыстар мен ғимараттар орналасқан жерлерді қоспағанда, Петропавл қаласының жерлерінде орналасқан автотұрақтар (паркингтер) санаттары
р/
р
Автотұрақтар (паркингтер) санаттары
Автотұрақтар (паркингтер) санаттарының атауы
1
1 санат
Көліктерді ақылы негізде уақытша сақтау бойынша қызмет көрсету үшін пайдаланылатын автотұрақтар (паркингтер)
2
2 санат
Жер учаскесі иесіне немесе жер пайдаланушыға тиісті көліктер тұрағы (тоқтайтын алаң) үшін пайдаланылатын автотұрақтар (паркингтер)
3
3 санат
Ұсталған көліктерді сақтау үшін пайдаланылатын автотұрақтар (паркингтер)

О налоговых ставках на земельные участки, находящиеся на землях города Петропавловска и выделенные под автостоянки (паркинги)
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29 марта 2011 года N 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 апреля 2011 года N 13-1-194. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 29 марта 2019 года № 2
Сноска. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 29.03.2019 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с графой 3 таблицы, приведенной в статье 381, пунктом 3 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории автостоянок (паркингов), расположенных на землях города Петропавловска, за исключением земель, занятых жилищным фондом, в том числе строениями и сооружениями при нем, согласно приложению к настоящему решению.
2. Увеличить в десять раз налоговые ставки на земельные участки, находящиеся на землях города Петропавловска и выделенные под автостоянки (паркинги) 1 категории, подлежащие налогообложению по базовым ставкам на земли населенных пунктов, за исключением земель, занятых жилищным фондом, в том числе строениями и сооружениями при нем.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата
Ю. Белоног
Секретарь
городского маслихата
Р. Сыздыков
Приложение
к решению 35 сессии
Петропавловского городского маслихата
ІV созыва от 29 марта 2011 года
Категории автостоянок (паркингов), расположенных на землях города Петропавловска, за исключением земель, занятых жилищным фондом, в том числе строениями и сооружениями при нем
п/
п
Категории
автостоянок
(паркингов)
Наименование категорий автостоянок
(паркингов)
1
1 категория
автостоянки (паркинги), используемые для оказания услуг по временному хранению транспортных средств на платной основе
2
2 категория
автостоянки (паркинги), используемые для стоянки (парковки) транспортных средств, принадлежащих собственнику или землепользователю земельного участка
3
3 категория
автостоянки (паркинги), используемые для хранения задержанного транспорта