2011 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы аудан бойынша қаржыландырылатын басымды ауыл шаруашылық дақылдар түрлері бойынша көктемгі-егістік жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 88 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 10 мамырда N 13-5-128 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 24 мамырдағы N 161 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 2011.05.24 N 161 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 31-бабы 2-тармағына, «Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы № 533 Заңы 5-бабы 3-тармағы 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 10-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы аудан бойынша қаржыландырылатын басымды ауыл шаруашылық дақылдар түрлері бойынша көктемгі-егістік жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімдері келесі тәртіпте анықталсын:
жаздық бидай, орташакеш, орташа жетілген - 17-31 мамыр;
жаздық бидай, орташаерте – 28 мамыр–5 маусым;
арпа, орташакеш сорты - 25-30 мамыр;
арпа, орташажетілген сорты - 30 мамыр–5 маусым;
сұлы - 25-30 мамыр;
нут – 10-16 мамыр;
бұршақ - 20-30 мамыр;
қарақұмық - 20-30 мамыр;
тары - 28 мамыр–5 маусым;
рапс - 10-20 мамыр;
зығыр – 17-22 мамыр;
қыша – 17-22 мамыр;
майлы тұқымға күнбағыс – 15-20 мамыр;
картоп – 15-25 мамыр;
сүрлемдік жүгері - 16-31 мамыр;
күздік бидай – 25 тамыз–5 қыркүйек;
күздік қара бидай – 25 тамыз–5 қыркүйек;
сәбіз (тұқым) – 10-15 мамыр;
пияз (тұқым) – 10-15 мамыр;
қызылша – 25 мамыр–5 маусым;
қияр – 18 мамыр–5 маусым;
орамжапырақ көшеттері – 25 мамыр–10 маусым;
қызанақ көшеттері – 28 мамыр–10 маусым.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Айбек Оралбекұлы Күшеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М. Тасмағанбетов

Об определении оптимальных сроков проведения весенне-полевых работ по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по району имени Габита Мусрепова на 2011 год
Постановление акимата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 15 апреля 2011 года N 88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 мая 2011 года N 13-5-128. Утратило силу - постановлением акимата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24 мая 2011 года N 161
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24.05.2011 N 161
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года № 533 «Об обязательном страховании в растениеводстве», пунктом 10 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки проведения весенне-полевых работ по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по району имени Габита Мусрепова на 2011 год, в следующем порядке:
яровая пшеница, среднепоздняя, среднеспелая – 17-31 мая;
яровая пшеница, среднеранняя – 28 мая–5 июня;
ячмень, среднепоздние сорта - 25-30 мая;
ячмень, среднеспелые сорта - 30 мая–5 июня;
овес – 25 мая–5 июня;
нут – 10-16 мая;
горох – 20-30 мая;
гречиха – 20-30 мая;
просо – 28 мая–5 июня;
рапс – 10-20 мая;
лен – 17-22 мая;
горчица – 17-22 мая;
подсолнечник на маслосемена – 15-20 мая;
картофель – 15-25 мая;
кукуруза на силос – 16-31 мая;
озимая пшеница – 25 августа–5 сентября;
озимая рожь - 25 августа–5 сентября;
морковь (семена) – 10-15 мая;
лук (семена) – 10-15 мая;
свекла – 25 мая–5 июня;
огурцы – 18 мая–5 июня;
рассада капусты – 25 мая–10 июня;
рассада томатов – 28 мая–10 июня.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Кушенова Айбека Оралбековича, заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня первого его официального опубликования.
Аким района                                М. Тасмаганбетов