Есіл ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Президентіне кандидаттардың сайлаушылармен кездесулерін өткізу үшін үгіттеу баспа материалдарын орналастыруға орындарды және жайларды анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы N 17 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 ақпанда N 13-6-162 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 18 сәуірдегі N 17 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2011.04.18 N 17 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 28-бабы 46-тармақтарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1-қосымшаға сәйкес Есіл ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Президентіне кандидаттардың үгіттеу баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықталсын.
2. 2-қосымшаға сәйкес Есіл ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Президентіне кандидаттардың сайлаушылармен кездесуін өткізу үшін шарттық негізде үй-жайлар ұсынылсын.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                       А. Бегманов
ЕЛІСІЛДІ:
Есіл аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Е. Степаненко
Есіл ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 21 ақпандағы
№ 17 қаулысына
1-қосымша
Есіл ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Президентіне кандидаттардың үгіттеу баспа материалдарын орналастыруға
арналған орындарының тізілімі
Селолық округ атауы
Баспа-үгіт материалдарын орналастыруға арналған құрылыс орындары мен мекенжайлары
1
Алматы
Ақпараттық жайма тақталары: Амангельды селосы Иманов көшесі, байланыс бөлімшесінің аумағы
2
Амангелді
Ақпараттық жайма тақталары: Өрнек селосы Школьная көшесі, мектеп аумағы
3
Бесқұдық
Ақпараттық жайма тақталары: Бесқұдық селосы, Центральная көшесі, «Бесқұдық» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің аумағы
4
Бұлақ
Ақпараттық жайма тақталары: Бұлақ селосы Мұқанов көшесі, мектеп аумағы
5
Волошинка
Ақпараттық жайма тақталары: Волошинка селосы, Пушкин көшесі, Волошинка селолық округі әкімі аппаратының аумағы
6
Заградовка
Ақпараттық жайма тақталары: Заградовка селосы, Шоль көшесі, «Заградовка» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің аумағы
7
Заречный
Ақпараттық жайма тақталары: Чириковка селосы, Коваленко көшесі, «Заречный» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің аумағы
8
Ильинка
Ақпараттық жайма тақталары: Ильинка селосы, Зәкіров көшесі, Ильинка орта мектебінің аумағы
9
Корнеевка
Ақпараттық жайма тақталары: Корнеевка селосы, Ленин көшесі, рынок алаңының аумағы
10
Николаевка
Ақпараттық жайма тақталары: Николаевка селосы, Школьная көшесі, «Спицина Г.Ч. ЖК» аумағы
11
Спасовка
Ақпараттық қалқандар: Спасовка Интернационал көшесі, «Радуга» дүкенінің аумағы
12
Петровка
Ақпараттық жайма тақталары: Петровка селосы, Жаркова көшесі, «Столыпинское» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің аумағы
13
Покровка
Ақпараттық жайма тақталары: Покровка селосы, Октябрь  көшесі, пошта байланысының аумағы
14
Торанғұл
Ақпараттық жайма тақталары: Торанғұл селосы, Новая көшесі, «Азия Торанғұл» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің аумағы
15
Ясновка
Ақпараттық жайма тақталары: Ясновка селосы, Молодежная көшесі, «Ясновка селолық округі әкімінің аппараты» ММ аумағы
16
Явленка
Ақпараттық жайма тақталары: Явленка селосы, Ыбыраев көшесі, орталық алаң
Есіл ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 21 ақпандағы
№ 17 қаулысына
2-қосымша
Есіл ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Президентіне кандидаттардың сайлаушыларымен кездесу өткізу үшін жайлардың тізілімі
Елді мекеннің атауы
Кездесу өткізу орны
1
Алматы
Өрнек селосы: Өрнек орта мектебінің спорт залы, Школьная көшесі
2
Амангелді
Амангелды селосы: Амангелді орта мектебінің акт залы, Мир көшесі,14
3
Бесқұдық
Бесқұдық селосы: Жуков көшесі,56 Бесқұдық орта мектебінің акт залы
4
Бұлақ
Бұлақ селосы: Бұлақ орта мектебінің акт залы, Мұқанов көшесі
5
Волошинка
Волошинка селосы: Волошинка орта мектебінің акт залы, Октябрь көшесі
6
Заградовка
Заградовка селосы: Заградовка орта мектебінің акт залы, Мир көшесі
7
Заречный
Чириковка селосы: Чириковка орта мектебінің акт залы, Коваленко көшесі,5
8
Ильинка
Ильинка селосы: Зәкіров көшесі бойынша Ильинка орта мектебінің акт залы
9
Корнеевка
Корнеевка селосы: Корнеевка орта мектебінің акт залы, Молодежная көшесі,14
10
Николаевка
Николаевка селосы: Николаевка орта мектебінің акт залы Ленин көшесі
11
Спасовка
Спасовка селосы: Спасовка орта мектебінің акт залы, Интернационал көшесі
12
Петровка
Петровка селосы: Петровка орта мектебінің акт залы, Жарков көшесі,71
13
Покровка
Покровка селосы: Покровка орта мектебінің акт залы, Нагорная көшесі,2
14
Торанғұл
Торанғұл селосы: Торанғұл орта мектебінің акт залы Школьная көшесі, 13
15
Ясновка
Ясновка селосы: Ясновка орта мектебінің акт залы, Молодежная көшесі
16
Явленка
Явленка селосы: Аудандық мәдениет үйі, Ленин көшесі,1

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Есильского района
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21 февраля 2011 года N 17. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 22 февраля 2011 года N 13-6-162. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 18 апреля 2011 года N 86
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 18.04.2011 N 86
В соответствии с пунктами 46 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Есильского района согласно приложению 1.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Есильского района согласно приложению 2.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Есильского района                     А.Бегманов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Есильской
районной избирательной комиссии            Е. Степаненко
Приложение 1
к постановлению акимата
Есильского района
21 февраля 2011 года № 17
Перечень мест для размещения агитационных
печатных материалов кандидатов в Президенты
Республики Казахстан на территории Есильского района
Наименование сельского округа
Места и адреса нахождения конструкции для размещения агитационных печатных материалов
1
Амангельдинский
Информационные щиты: село Амангельдинское, улица Иманова, район отделения связи
2
Алматинский
Информационные щиты: село Орнек, улица Школьная, район школы
3
Бескудукский
Информационные щиты: село Бескудук, улица Центральная, район офиса товарищества с ограниченной ответственностью  «Бескудук»
4
Булакский
Информационные щиты: село Булак, улица Муканова, район школы
5
Волошинский
Информационные щиты: село Волошинка, улица Пушкина, район государственного учреждения «Аппарат акима Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области»
6
Заградовский
Информационные щиты: село Заградовка, улица Шоля, район офиса товарищества с ограниченной ответственностью «Заградовское»
7
Заречный
Информационные щиты: село Чириковка, улица Коваленко, район офиса товарищества с ограниченной ответственностью «Заречный»
8
Ильинский
Информационные щиты: село Ильинка, улица Закирова, район Ильинской средней школы
9
Корнеевский
Информационные щиты: село Корнеевка, улица Ленина, район рыночной площади
10
Николаевский
Информационные щиты: село Николаевка, улица Школьная, район «ИП Спицина Г.Ч.»
11
Спасовский
Информационные щиты: село Спасовка, улица Интернациональная, район магазина «Радуга»
12
Петровский
Информационные щиты: село Петровка, улица Жаркова, район офиса товарищества с ограниченной ответственностью «Столыпинское»
13
Покровский
Информационные щиты: село Покровка, улица Октябрьская,  район почтового отделения
14
Тарангульский
Информационные щиты: село Тарангул, улица Новая, район офиса товарищества с ограниченной ответственностью «Азия Тарангул»
15
Ясновский
Информационные щиты: село Ясновка, улица Молодежная, район государственного учреждения «Аппарат акима Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области»
16
Явленский
Информационные щиты: село Явленка, улица Ибраева, Центральная площадь
Приложение 2
к постановлению акимата
Есильского района
21 февраля 2011 года № 17
Перечень помещений  для проведения встреч с избирателями
кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории
Есильского района
Наименование сельского округа
Место проведения встреч
1
Алматинский
село Орнек: спортивный зал Орнекской средней школы, улица Школьная
2
Амангельдинский
село Амангельдинское: актовый зал Амангельдиснкой средней школы, улица Мира, 14
3
Бескудукский
село Бескудук: актовый зал Бескудукской средней школы, улица Жукова, 56
4
Булакский
село Булак: актовый зал Булакской средней школы, улица Муканова
5
Волошинский
село Волошинка: актовый зал Волошинской средней школы, улица Октябрьская
6
Заградовский
село Заградовка: актовый зал Заградовской средней школы, улица Мира
7
Заречный
село Чириковка: актовый зал Чириковской средней школы, улица Коваленко, 5
8
Ильинский
село Ильинка: актовый зал Ильинской средней школы, улица Закирова
9
Корнеевский
село Корнеевка: актовый зал Корнеевской средней школы, улица Молодежная, 14
10
Николаевский
село Николаевка: актовый зал Николаевской средней школы, улица Ленина
11
Спасовский
село Спасовка: актовый зал Спасовской средней школы, улица Интернациональная
12
Петровский
село Петровка: актовый зал Петровской средней школы, улица Жаркова, 71
13
Покровский
село Покровка: актовый зал Покровской средней школы, улица Нагорная, 2
14
Тарангульский
село Тарангул: актовый зал Тарангульской средней школы, улица Школьная, 13
15
Ясновский
село Ясновка: актовый зал Ясновский средней школы, улица Молодежная
16
Явленский
село Явленка: Дом культуры, улица Ленина, 1