Қазақстан Республикасының ер азаматтарын Есіл ауданы аумағында 2011 жылғы сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 24 наурыздағы N 44 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 наурызда N 13-6-163 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 15 маусымдағы N 02.04.05-11/361 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімі аппаратының 2012.06.15 N 02.04.05-11/361 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Занының 31-бабы 1-тармағы 8) тармақшасына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 Заңының 19-бабы 3-тармағына, 20-бабы 1-тармағына, 23-бабы 1-тармағына44-бабына сәйкес, «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығының негізінде, «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 250 қаулысына, «Азаматтарды әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және өткізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 маусымдағы № 623 қаулысының 2 бөлімі 45-тармақтарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе босатуға қықығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі Қазақстан Республикасының ер азаматтарын, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзімдерін өткермеген азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыру ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Әскерге шақыруды ұйымдастыру үшін аудандық шақыру комиссиясы 1-қосымшаға сәйкес құрамда құрылсын.

Об организации и обеспечении призыва граждан мужского пола Республики Казахстан на срочную воинскую службу на территории Есильского района в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 24 марта 2011 года N 44. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 25 марта 2011 года N 13-6-163. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 15 июня 2012 года N 02.04.05-11/361)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Есильского района Северо-Казахстанской области от 15.06.2012 N 02.04.05-11/361)
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 3 статьи 19, пунктом 1 статьи 20, пунктом 1 статьи 23,  статьей 44 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе», на основании Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года», постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 250 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года», пунктами 45 Главы 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года № 623 «Об утверждении Правил организации и проведения призыва граждан на воинскую службу» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить призыв на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года граждан Республики Казахстан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву через государственное учреждение «Отдел обороны Есильского района Северо-Казахстанской области».
2. Для проведения призыва создать районную призывную комиссию в составе согласно приложению 1.

3. Шақыру комиссиясы Явленка селосында «Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің шақыру пунктінің жайында өткізілсін.
4. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткізудің кестесі 2, 3-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Явленка орталық аудандық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына (келісім бойынша) ұсынылсын:
1) комиссияны тәжірибелі дәрігер-мамандардан, медициналық қызметшілерден жинақтасын;
2) рентген кабинетінің, функционалдық диагностика кабинетінің, анализ тапсыру зертханасының жұмыс істеуін қамтамасыз етсін;
3) шақыру комиссиясы жіберген ер азаматтарды медициналық куәландырудан өткізу үшін орындар қарастырсын:
терапевтік бөлімшеде – 5 орын;
хирургиялық бөлімшеде – 5 орын.
6. «Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі осы мақсатқа бөлінген ассигнование шегінде аудандық бюджет қаржысы есебінен, азаматтарды әскери қызметке шақыру жөніндегі іс-шаралар шығындарын уақытында қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
7. Есіл ауданы әкімі аппаратының басшысы әскерге шақыру кезінде шақыруды материалдық-техникалық қамтамасыз ету үшін техникалық жұмысшылардың үш штаттық бірлігін (іс жүргізушілерді) жұмысқа қабылдасын, шақырылушыларды тасымалдауға көлік жалдауды қамтамасыз етсін.
8. «Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне жіберу үшін облыстық жинақтау пунктіне шақырылушыларды жеткізуді қамтамасыз ету ұсынылсын.
9. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Қ.Едіресовке жүктелсін.
10. «Қазақстан Республикасының еркек жынысты азаматтарын Есіл ауданы аумағында 2010 жылғы сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру туралы» Есіл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 21 сәуірдегі № 192 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 29 сәуірде № 13-6-146 тіркелген, 2010 жылғы 7 мамырдағы № 21 (206) «Есіл таңы», 2010 жылғы 7 мамырдағы № 22 (8474) «Ишим» газеттерінде жарияланды).
11. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                     А.Бегманов
КЕЛІСІЛДІ:
«Солтүстік Қазақстан облысы              Сүлейменов С.Ә
Есіл ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Қазақстан Республикасы                  Есдәулетов Т.Т.
Денсаулық сақтау министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
«Явленка орталық аудандық ауруханасы»
шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық мемлекеттік
кәсіпорнының бас дәрігері
«Солтүстік Қазақстан облысы
Ішкі істер департаменті                 Ыбыраев А.Б.
Есіл ауданының ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Есіл ауданы әкімдігінің

3. Призывную комиссию проводить в селе Явленка в помещении призывного пункта государственного учреждения «Отдел по делам обороны Есильского района Северо-Казахстанской области».
4. Утвердить график проведения призыва граждан на воинскую службу согласно приложениям 2, 3.
5. Рекомендовать коммунальному государственному предприятию на праве хозяйственного ведения «Явленская центральная районная больница» акимата Северо-Казахстанской области Министерства здравоохранения Республики Казахстан» (по согласованию):
1) укомплектовать комиссию опытными врачами-специалистами, медицинским персоналом;
2) обеспечить работу рентген кабинета, кабинета функциональной диагностики, лаборатории сдачи анализов;
3) предусмотреть места для медицинского освидетельствования граждан мужского пола, направленных призывной комиссией:
в терапевтическом отделении - 5 мест;
в хирургическом отделении - 5 мест.
6. Государственному учреждению «Отдел финансов Есильского района Северо-Казахстанской области» обеспечить своевременное финансирование расходов на мероприятия по призыву граждан на воинскую службу за счет средств районного бюджета в пределах ассигнований выделенных на эти цели.
7. Руководителю аппарата акима Есильского района на время проведения призыва для материально-технического обеспечения призыва принять на работу три штатные единицы технических работников (делопроизводителей), обеспечить аренду транспорта для перевозки призывников.
8. Рекомендовать государственному учреждению «Отдел по делам обороны Есильского района Северо-Казахстанской области» (по согласованию) обеспечить доставку призывников на областной сборный пункт для отправки в Вооруженные Силы Республики Казахстан.
9. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Едресова К.К.
10. Признать утратившим силу постановление акимата Есильского района от 21 апреля 2010 года № 192 «Об организации призыва граждан мужского пола Республики Казахстан на срочную воинскую службу на территории Есильского района в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-6-146 от 29 апреля 2010 года, опубликованное в газетах «Есіл таңы» от 7 мая 2010 года № 21 (206), «Ишим» от 7 мая 2010 года № 22 (8474).
11. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким Есильского района                         А.Бегманов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
«Отдел по делам обороны
Есильского района
Северо-Казахстанской области                Сулейменов С.А.
Главный врач коммунального
государственного предприятия
на праве хозяйственного ведения
«Явленская центральная районная
больница» акимата
Северо-Казахстанской области
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан                        Есдаулетов Т.Т.
Начальник государственного учреждения
«Отдел внутренних дел
Есильского района Департамента внутренних дел
Северо-Казахстанской области»                 Ибраев А.Б.
Приложение 1
к постановлению акимата
Есильского района

2011 жылғы 24 наурыздағы
№ 44 қаулысына
1-қосымша
Аудандық шақыру
комиссиясының құрамы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2011.10.10 N 239 Қаулысымен
Кишман -                 «Солтүстік Қазақстан облысы Есіл
Сергей Николаевич        ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi
бөлiмі» мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін уақытша атқарушы,
комиссиясының төрағасы
(келісім бойынша)
Мүжінбаев -              «Солтүстік Қазақстан облысы Есіл
Орал Заеденұлы           ауданы әкімі аппараты» мемлекеттік
мекемесінің бас маманы, шақыру
комиссиясы төрағасының орынбасары
Бариямова -              Қазақстан Республикасы Солтүстік
Қуаныш Бекболатқызы      Қазақстан облысы әкімдігінің «Явленка
орталық аудандық ауруханасы»
шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
емханасының мейірбикесі, комиссияның
хатшысы (келісім бойынша)
Комиссия мүшелері:
Рамазанов -              «Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер
Марат Қойшыбайұлы        департаменті Есіл ауданының ішкі iстер
бөлiмі» мемлекеттік мекемесі
бастығының орынбасары
(келісім бойынша)
Допира -                 Қазақстан Республикасы Солтүстік
Татьяна Юрьевна          Қазақстан облысы әкімдігінің «Явленка
орталық аудандық ауруханасы»
шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
емханасының меңгерушісі, медициналық
комиссияның төрайымы (келісім бойынша)
2-қосымша
Есіл ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 24 наурыздағы
№ 44 қаулысымен бекітілді
2011 жылғы көктемде Есіл ауданы бойынша шақыру комиссиясын өткізу кестесі
Селолық округтер атаулары
адам саны
Комиссия өтетін күндер
05.04-06.
04.
2011ж
06.04-07.04
2011ж
07.04-
08.04
2011ж
08.04-11.
04
2011ж
11.04-12.
04
2011ж

от 24 марта 2011 года
№ 44
Состав
районной призывной комиссии
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 10.10.2011 N 239
Кишман -                временно исполняющий обязанности
Сергей Николаевич       начальника государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Есильского района
Северо-Казахстанской области»,
председатель призывной комиссии
(по согласованию)
Муженбаев -             главный специалист государственного
Орал Заеденович         учреждения «Аппарата акима
Есильского района Северо-
Казахстанской области», заместитель
председателя призывной комиссии
Барьямова -             медицинская сестра поликлиники
Куаныш Бекбулатовна     коммунального государственного
предприятия на праве хозяйственного
ведения «Явленская центральная
районная больница» акимата
Северо-Казахстанской области
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан, секретарь
комиссии (по согласованию)
Члены комиссии:
Рамазанов -             заместитель начальника государственного
Марат Койшибаевич       учреждения «Отдел внутренних дел
Есильского района Департамента
внутренних дел Северо-Казахстанской
области» (по согласованию)
Допира -                заведующая поликлиникой
Татьяна Юрьевна         коммунального государственного
предприятия на праве хозяйственного
ведения «Явленская центральная районная
больница» акимата Северо-Казахстанской
области Министерства здравоохранения
Республики Казахстан, председатель
медицинской комиссии (по согласованию)
Приложение 2
Утвержден
постановлением акимата Есильского района
от 24 марта 2011 года № 44
График
проведения призывной комиссии по Есильскому району весной 2011 года
Наименова
ние с/о
кол-во
Дни прохождения комиссии
05.04.-06.042011г
06.04.-
07.
04 2011г
07.04-08.04
2011г
08.
04.-
11.
04 2011г
11.04.-12.042011г