Есіл ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесулерін өткізу үшін үй-жайларды және үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындарды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 қарашадағы N 300 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 2 желтоқсанда N 13-6-179 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 2 шілдедегі N 236 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2012.07.02 N 236 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық Заңының 28 бабының 46-тармақтарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 33-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1 қосымшаға сәйкес Есіл ауданының аумағында Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісі, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындар әрбір селолық округте белгіленсін.
2. 2 қосымшаға сәйкес Есіл ауданының аумағында Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісі, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесулері үшін шарттық негізде кандидаттарға үй-жайлар берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.К.Бектасоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                       А. Бегманов
КЕЛІСІЛДІ:
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Степаненко
Елена Федоровна
2011 жылғы 28 қараша
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 28 қарашадағы
№ 300 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісі, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарының тізбесі
Селолық округтің атауы
Сайлау алдындағы үгіттің баспа үгіттік материалдарын орналастыру үшін конструкциялар орындары мен мекен жайлары
1
Алматы
Ақпараттық жайма тақталар: Өрнек ауылы, Школьная көшесі 13, мектеп ауданы; Школьная көшесі, мектеп ауданы
2
Амангелді
Ақпараттық жайма тақталар: Амангелді селосы Иманов көшесі, байланыс бөлімшесінің ауданы
3
Бесқұдық
Ақпараттық жайма тақталар: Бесқұдық селосы Центральная көшесі, «Бесқұдық»ЖШС кеңсесінің ауданы (келісім бойынша)
4
Бұлақ
Ақпараттық жайма тақталар: Бұлақ ауылы Мұқанов көшесі, мектеп ауданы
5
Волошинка
Ақпараттық жайма тақталар: Волошинка селосы Пушкин көшесі, № 6, «Волошинка селолық округі әкімінің аппараты» ММ ауданы
6
Заградовка
Ақпараттық жайма тақталар: Заградовка селосы Шоль көшесі, «Заградовка» ЖШС кеңсесінің ауданы (келісім бойынша)
7
Заречный
Ақпараттық жайма тақталар: Чириковка селосы Коваленко көшесі, район офиса ТОО «Заречный» (келісім бойынша)
8
Ильинка
Ақпараттық жайма тақталар: Ильинка селосы Закиров көшесі,, Ильинка орта мектебінің ауданы
9
Корнеевка
Ақпараттық жайма тақталар: Корнеевка селосы Ленин көшесі, базар алаңының ауданы
10
Николаевка
Ақпараттық жайма тақталар: Николаевка селосы Школьная көшесі, 15 а, «ЖКСиницина Г.Ч.» ауданы (келісім бойынша)
11
Спасовка
Ақпараттық жайма тақталар: Спасовка селосы Интернациональная көшесі, 25, «Радуга» дүкенінің ауданы (келісім бойынша)
12
Петровка
Ақпараттық жайма тақталар: Петровка селосы Жарков көшесі, «Столыпинское» ЖШС ауданы (келісім бойынша)
13
Покровка
Ақпараттық жайма тақталар: Покровка селосы Октябрьская көшесі, № 19, байланыс бөлімшесінің ауданы
14
Торанғұл
Ақпараттық жайма тақталар: Торанғұл селосы Новая көшесі, «Азия-Торанғұл» ЖШС ауданы (келісім бойынша)
15
Ясновка
Ақпараттық жайма тақталар: Ясновка селосы Молодежная көшесі, «Ясновка селолық округі әкімінің аппараты» ММ ауданы
16
Явленка
Ақпараттық жайма тақталар: Явленка селосы Ыбыраев көшесі, Орталық алаң, мінбе ауданы
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 28 қарашадағы
№ 300 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісі, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесулерін өткізу үшін үй-жайлардың тізбесі
Селолық округтің атауы
Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісі, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесулерін өткізу орыны
1
Алматы
Өрнек ауылы: Өрнек орта мектебінің спорт залы
2
Амангелді
Амангелдинское селосы: Амангелді орта мектебінің акт залы, Мир көшесі, 14
3
Бесқұдық
Бесқұдық селосы: Центральная көшесі, Бесқұдық орта мектебінің акт залы, Жуков көшесі, 56
4
Бұлақ
Бұлақ ауылы: Бұлақ орта мектебінің акт залы, Мұқанов көшесі
5
Волошинка
Волошинка селосы: Волошинка орта мектебінің акт залы, Октябрьская көшесі
6
Заградовка
Заградовка селосы: Заградовка орта мектебінің акт залы, Мир көшесі
7
Заречный
Чириковка селосы: Чириковка орта мектебінің акт залы, Коваленко көшесі, 5
8
Ильинка
Ильинка селосы: Ильинка орта мектебінің акт залы, Закиров көшесі
9
Корнеевка
Корнеевка селосы: Корнеевка орта мектебінің акт залы
10
Николаевка
Николаевка селосы: Николаевка орта мектебінің акт залы, Ленин көшесі
11
Спасовка
Спасовка селосы: Спасовка орта мектебінің акт залы, Интернациональная көшесі
12
Петровка
Петровка селосы: Петровка орта мектебінің акт залы
13
Покровка
Покровка селосы: Покровка орта мектебінің акт залы, Нагорная көшесі, 2
14
Торанғұл
Торанғұл селосы: Торанғұл орта мектебінің акт залы, Школьная көшесі, 13
15
Ясновка
Ясновка селосы: Ясновка орта мектебінің акт залы, Молодежная көшесі
16
Явленка
Явленка селосы: Мәдениет үйі, Ленин көшесі, 1

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Есильского района
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2011 года N 300. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 декабря 2011 года N 13-6-179. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 2 июля 2012 года N 236
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 02.07.2012 N 236
В соответствии с пунктами 46 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 « О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Есильского района в каждом сельском округе согласно приложению 1.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории Есильского района согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бектасову А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Есильского района                     А. Бегманов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Есильской
районной территориальной
избирательной комиссии Степаненко
Северо-Казахстанской области               Елена Федоровна
28 ноября 2011 года
Приложение 1
к постановлению акимата района
№ 300 « 28 » ноября 2011 года
Перечень мест размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов
Наименование сельского округа
Места и адреса нахождения конструкции для размещения печатных агитационных материалов предвыборной агитации
1
Алматинский
Информационные щиты: село Орнек улица Школьная 13, район школы; улица Школьная, район школы
2
Амангельдинский
Информационные щиты: с. Амангельдинское улица Иманова, район отделения связи
3
Бескудукский
Информационные щиты: село Бескудук, улица Центральная, район офиса ТОО «Бескудук» (по согласованию)
4
Булакский
Информационные щиты: село Булак улица Муканова, район школы
5
Волошинский
Информационные щиты: село Волошинка улица Пушкина № 6, район ГУ «Аппарата акима Волошинского сельского округа»
6
Заградовский
Информационные щиты: село Заградовка улица Шоля, район конторы ТОО «Заградовка» (по согласованию)
7
Заречный
Информационные щиты: село Чириковка улица Коваленко, район офиса ТОО «Заречный» (по согласованию)
8
Ильинский
Информационные щиты: село Ильинка улица Закирова, район Ильинской средней школы
9
Корнеевский
Информационные щиты: село Корненевка улица Ленина, район рыночной площади
10
Николаевский
Информационные щиты: село Николаевка улица Школьная 15 а, район «ИП Синицина Г.Ч.» (по согласованию)
11
Спасовский
Информационные щиты: село Спасовка улица Интернациональная 25, район магазина «Радуга» (по согласованию)
12
Петровский
Информационные щиты: село Петровка улица Жаркова, район ТОО Столыпинское (по согласованию)
13
Покровский
Информационные щиты: село Покровка улица Октябрьская № 19, район почтового отделения
14
Тарангульский
Информационные щиты: село Тарангул, улица Новая, район ТОО «Азия-
Тарангул» (по согласованию)
15
Ясновский
Информационные щиты: село Ясновка, улица Молодженая, район ГУ Аппарат Акима Ясновского сельского округа»
16
Явленский
Информационные щиты: село Явленка улица Ибраева, Центральная площадь, район трибуны
Приложение 2
к постановлению акимата района
№ 300 « 28 » ноября 2011 года
Перечень помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов
Наименование сельского округа
Места и адреса нахождения конструкции для размещения печатных агитационных материалов предвыборной агитации
1
Алматинский
село Орнек: спортивный зал Орнекской средней школы
2
Амангельдинский
село Амангельдинское: актовый зал Амангельдинской средней школы, улица Мира, 14
3
Бескудукский
село Бескудук: актовый зал Бескудукской средней школы, улица Жукова,56
4
Булакский
Село Булак: актовый зал Булакской средней школы, улица Муканова
5
Волошинский
Село Волошинка: актовый зал Волошинской средней школы, улица Октябрьская
6
Заградовский
село Заградовка: актовый зал Заградовкой средней школы, улица Мира
7
Заречный
село Чириковка: актовый зал Заречный средней школы, улица Коваленко, 5
8
Ильинский
село Ильинка: актовый зал Ильинской средней школы, улица Закирова
9
Корнеевский
село Корнеевка: актовый зал Корнеевской средней школы
10
Николаевский
село Николаевка: актовый зал Николаевской средней школы, улица Ленина
11
Спасовский
село Спасовка: актовый зал Спасовской средней школы, улица Интернациональная
12
Петровский
село Петровка: актовый зал Петровской средней школы
13
Покровский
село Покровка: актовый зал Покровской средней школы, улица Нагорная, 2
14
Тарангульский
село Тарангул: актовый зал Тарангульской средней школы, улица Школьная, 13
15
Ясновский
Село Ясновка: актовый зал Ясновской средней школы, улица Молодежная
16
Явленский
село Явленка: Дом культуры, улица Ленина 1