"2011-2013 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 29/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 17 қарашадағы N 38/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 13 желтоқсанда N 13-7-166 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 3/7 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 3/7 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» № 213 Заңының 21-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 29/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 24 қаңтар № 13-7-141 тіркелген, 2011 жылғы 28 қаңтар № 4 «Ауыл арайы», «Сельская новь» газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 2 868 106 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 213 95 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер – 3 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 6 287 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 636 624 мың теңге;
2) шығындар – 2 818 345,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 104 276,2 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 104 928,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 652 мың теңге;
4) қаржылық активтерінің операциялары бойынша сальдо – 5 620 мың теңге;
қаржылық активтерді алу – 5 620 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -60 136 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру ( профицитті пайдалану) – 60 136 мың теңге;
қарыздар түсімі – 104 804 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 98 652 мың теңге;
бюджет қаражаттарынының пайдаланылатын қалдықтары – 53 984 теңге»;
4 тармақ шығарылсын;
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«14. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мына көлемдерде ескерілсін:
1) дамудың инвестициялық бағдарламаларына барлығы 369 014 мың теңге, соның ішінде:
Есіл топтық су құбырына Жамбыл ауданы Жамбыл селосына дейінгі қайыруды қайта құру – 53 189 мың теңге;
Жамбыл ауданында жер асты суларынан кусталық ұңғымалық суартқы салуға (үшінші кезек жер асты суларының Мирный учаскесі) – 126 346 мың теңге;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 29/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 17 ноября 2011 года N 38/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 декабря 2011 года N 13-7-166. Утратило силу - решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 3/7
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2012 N 3/7
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 21 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года № 213, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 29/1 «О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 января 2011 года № 13-7-141, опубликовано в газетах «Ауыл арайы» и «Сельская новь» 28 января 2011 года № 4), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы – 2 868 106 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 213 95 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 800 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 287 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 636 624 тысячи тенге;
2) затраты – 281 8345,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 104 276,2 тысяч тенге»:
бюджетные кредиты – 104 928,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 652 тысячи тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 620 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 5 620 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -60 136 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 60 136 тысяч тенге:
поступление займов – 104 804 тысячи тенге;
погашение займов – 98 652 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 53 984 тысячи тенге»;
пункт 4 исключить;
пункт 14 изложить в новой редакции:
«14. Учесть в районном бюджете на 2011 год целевые трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) на инвестиционные программы развития всего – 369 014 тысяч тенге, в том числе:
реконструкция отвода от Ишимского группового водопровода до села Жамбыл Жамбылского района – 53 189 тысяч тенге;
строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (третья очередь – Мирный участок подземных вод) - 126 346 тысяч тенге;

Жамбыл ауданында жер асты суларынан кусталық ұңғымалық суартқы салуға (үшінші кезек жер асты суларының Калиновка учаскесі) – 98 028 мың теңге;
Пресновка селосындағы 18 пәтерлі тұрғын-үй салу – 7 290 мың теңге;
Пресновка селосындағы 18 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысына – 46 161 мың теңге;
«2020 жұмыспен қамту бағдарламасы» аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту – 38 000 мың теңге;
2) білім берудің мектепке дейінгі мекемелерін мемлекеттік жалпы білім беру тапсырысын іске асыру – 93 949 мың теңге;
3) негізгі орта және жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріндегі биология кабинеттерін оқу құрал-жабдықтарымен жарақтандыруға – 12 288 мың теңге;
4) бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемемелерінде мультимедиялық кабинеттер құруға – 10 816 мың теңге;
5) селолық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау көрсетуге – 5 474 мың теңге;
6) эпизоотияға қарсы іс-шаралар – 9 575 мың теңге;
7) мұқтаж адамдарға үйде арнайы әлеуметтік көмек көрсету – 743 мың теңге;
8) үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтамасыз етуді қамсыздандыру – 4978 мың теңге;
9) ата-ананың қамқорынсыз қалған жетім баланы (жетім балаларды) ұстауға қамқоршыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге – 6 139 мың теңге;
10) «Бизнестің Жол картасы-2020» бағдарламасы шегінде жеке кәсіпкерлерді қолдауға – 2 704 мың теңге;
11) мектеп мұғалімдері мен білім берудің мектепке дейінгі ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін ұлғайтуға – 13 317 мың теңге;
12) «2020 жұмыспен қамту бағдарламасы» іс шараларын жүзеге асыруға – 10 040 мың теңге, оның ішінде:
жалақыны бөлшектеп қаржыландыруға – 2 860 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарын ұстауға – 7 180 мың теңге»;
16 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«16. 2011 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесі көлемде нысаналы трансферттер қарастырылсын:
Есіл топтық су құбырына Жамбыл ауданы Жамбыл селосына дейінгі қайыруды қайта құру – 3 284 мың теңге;
Жамбыл ауданында жер асты суларынан кусталық ұңғымалық суартқы салуға (үшінші кезек – жер асты суларының Мирный учаскесі) – 9 032 мың теңге;
Жамбыл ауданында жер асты суларынан кусталық ұңғымалық суартқы салуға (үшінші кезек – жер асты суларының Калиновка учаскесі) – 9 803 мың теңге;
Пресновка селосындағы 18 пәтерлі тұрғын-үй салу – 65 312 мың теңге;
Пресновка селосындағы 18 пәтерлі тұрғын үйге инжинерлік-коммуникациялық инфрақұрылымына – 3 314 мың теңге;

строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (третья очередь – Калиновский участок подземных вод - 98 028 тысяч тенге;
строительство восемнадцати квартирного жилого дома в селе Пресновка 7 290 тысяч тенге;
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к восемнадцати квартирному жилому дому в селе Пресновка – 46 161 тысяч тенге;
развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках «Программы занятости 2020» - 38 000 тысяч тенге;
2) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 93 949 тысяч тенге;
3) на оснащение учебным оборудованием кабинетов биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 12 288 тысяч тенге;
4) на создание мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования – 10 816 тысяч тенге;
5) на оказание социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 5 474 тысяч тенге;
6) на проведение противоэпизоотических мероприятий – 9 575 тысяч тенге;
7) на предоставление специальных социальных услуг нуждающимся гражданам на дому – 743 тысячи тенге;
8) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей- инвалидов, обучающихся на дому – 4 978 тысяч тенге;
9) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 6 139 тысяч тенге;
10) на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020» - 2 704 тысячи тенге;
11) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 13 317 тысяч тенге;
12) на реализацию мероприятий «Программы занятости 2020» - 10 040 тысяч тенге, в том числе:
на частичное субсидирование заработной платы - 2 860 тысяч тенге;
на создание центров занятости - 7 180 тысяч тенге»;
пункт 16 изложить в новой редакции:
«16. Учесть в районном бюджете на 2011 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
реконструкция отвода от Ишимского группового водопровода до села Жамбыл Жамбылского района 3 284 тысячи тенге;
строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (третья очередь – Мирный участок подземных вод) 9 032 тысячи тенге;
строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (третья очередь – Калиновский участок подземных вод) 9 803 тысячи тенге;
строительство восемнадцати квартирного жилого дома в селе Пресновка 65 312 тысяч тенге;
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к восемнадцати квартирному жилому дому в селе Пресновка 3 314 тысяч тенге;

«2020 жұмыспен қамту бағдарламасы» шегінде тұрғын-үй құрылысы» – 26 000 мың теңге»;
17 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«17. Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға бюджеттік кредиттер қарастырылсын – 6 928,2 мың теңге»;
шешімнің 1, 4, 6, 7, 8, 9-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс                               хатшысы
ХХХVIII сессиясының төрағасы
Е. Байғаскин                               Б. Мұсабаев
Аудандық мәслихат сессиясының

строительство жилья в рамках «Программы занятости 2020» – 26 000 тысяч тенге»;
пункт 17 изложить в новой редакции:
«17. Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 6 928,2 тысячи тенге»;
приложения 1, 4, 6, 7, 8, 9 к решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель                               Секретарь
XXXVIII внеочередной сессии                районного маслихата
районного маслихата
Е. Байгаскин                               Б. Мусабаев
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата

14512
001
Жергілікті деңгейде аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджетті атқару және аудандық (облыстық маңызы бар қала)коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру қызметтері
13069
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
192
004
Бір реттік талондарды беруді ұйымдастыру және бір реттік талондарды өткізуден түсетін сомалардың толық жиналуын қамтамасыз ету
929
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
290
018
Мемлекеттік органдарды күрделі шығындары
32
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалар) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
9761
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9489
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
272
02
Қорғаныс
2361
122
Аудан (облыстық маңызы бар қалалар) әкімінің аппараты
2361
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2361
006
Аудан (облыстық маңызы бар қалалар) масштабында төтенше жағдайлардың алдын алу және болдырмау
0
007
Мемлекеттік өртке қарсы органдары құрылмаған елді мекендерде, аудандық (қалалық) масштабтарда дала өрттерін сөндіру және алдын алу бойынша іс-шаралар
0
04
Білім беру
1758738
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) білім бөлімі
1758738
009
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту мекемелерінің қызметін қамтамасыз ету
86853
003
Жалпы білім беру
1613057
006
Балаларға қосымша білім беру
14265
001
Жергілікті деңгейде білім саласында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру бойынша қызметтер
7789
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) білім беру мемлекеттік мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2068
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) мемлекеттік білім беру ұйымдары үшін оқулықтар, оқу әдістемелік жинақтарын сатып алу және жеткізу
10047
007
Мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шаралар мен аудандық (қалалық) ауқымдағы байқаулар өткізу
225
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қорғаншысыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6139
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықтау және бағдарламалық қамтамасыз ету
4978
021
Мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілеріне және мұғалімдерге біліктілігіне қосымша төлем көлемін арттыру
13317
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
165579
451
Ауданның /облыстық маңызы бар қала/ жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
165579

14512
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
13069
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
192
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
929
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
290
018
Капитальные расходы государственных органов
32
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
9761
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
9489
004
Капитальные расходы государственных органов
272
02
Оборона
2361
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2361
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2361
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
0
04
Образование
1758738
464
Отдел образования района (города областного значения)
1758738
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
86853
003
Общеобразовательное обучение
1613057
006
Дополнительное образование для детей
14265
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7789
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2068
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10047
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
225
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6139
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
4978
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
13317
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
165579
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
165579

485 759
7
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы
186 077
467
Ауданның /облыстық маңызы бар қаланың/ құрылыс бөлімі
186 077
003
Құрылыс және (немесе) мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорының тұрғын-үй сатып алуы
72 602
Жамбыл ауданының Пресновка селосындағы 18 пәтерлі тұрғын-үйдің құрылысы
72602
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу, жабдықтау және (немесе) дамыту
49475
Жамбыл ауданының Пресновка селосындағы 18 пәтерлі тұрғын-үйдің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының құрылысы
49475
019
Тұрғын үй салу
26000
022
"2020 жұмыспен қамту бағдарламасы" аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
38000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
299 682
467
Ауданның /облыстық маңызы бар қаланың/ құрылыс бөлімі
299 682
467
012
Сумен қамтамасыз ету жүйелерін дамыту
299 682
Жамбыл ауданының Жамбыл селосына дейін Есілдің топтық суқұбырын қайта қалпына келтіру
64 473
Жамбыл ауданында жер асты суларынан кусталық ұңғымалық суартқы салуға (үшінші кезек – жер асты суларының Мирный учаскесі)
127 378
Жамбыл ауданында жер асты суларынан кусталық ұңғымалық суартқы салуға (үшінші кезек – жер асты суларының Калиновка учаскесі)

485 759
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
186 077
467
Отдел строительства района (города областного значения)
186 077
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
72 602
Строительства 18-квартирного жилого дома в селе Пресновка Жамбылского района
72602
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
49475
Строительства инженерно-
коммуникационной инфраструктуры к 18-ти квартирного жилому дому в селе Пресновка Жамбылского района
49475
019
Строительство жилья
26000
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках "Программы занятости 2020"
38000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
299 682
467
Отдел строительства района (города областного значения)
299 682
467
012
Развитие объектов водного хозяйства
299 682
Реконструкция отвода от Ишимского группового водопровода до с. Жамбыл Жамбылского района
64 473
Строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (3 очередь - Мирный участок подземных вод)
127 378
Строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (3-очередь - Калиновский участок подземных вод)

107 831
Аудандық мәслихат сессиясының
2011 жылғы 17 қарашадағы № 38/1 шешіміне
3-қосымша
Аудандық мәслихат сессиясының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 29/1 шешіміне
6-қосымша
Жамбыл ауданының жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына берілетін әлеуметтік көмек - 451007000 бағдарлама
Төлем түрлері
Сомасы
(мың
теңге)
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына әлеуметтік көмек көрсету (монша және шаштараз қызметтеріне)

107 831
Приложение 3
к решению сессии районного маслихата
от 17 ноября 2011 года № 38/1
Приложение 6
к решению сессии районного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 29/1
Программа 451007000 – Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов Жамбылского района
Виды выплат
Сумма тысяч тенге
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны (на услуги бань и парикмахерских)

145
Азаматтардың жекелеген санаттарына санаторлық-курорттық емделулеріне әлеуметтік көмек: Ұлы Отан соғысына қатысушыларға, оларға теңестірілген тұлғаларға; Ұлы Отан соғысы жылдары қаза тапқан жауынгерлердің екінші қайта некеге тұрмаған жесірлеріне; Ұлы Отан соғысы жылдарындағы қайсарлы еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендері және медальдарымен марапатталған тұлғаларға; "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқасымен марапатталған немесе ертеде "Ардақты ана" атағын алған көпбалалы аналарға; зейнеткер болып табылатын саяси қуғын сүргіннен зардап шеккендерге; Социалистік Еңбек Ері және "Халық Қаһарманы" атағын иеленген тұлғаларға; мүгедектерге
1342
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына және оларға қатысты тіс протездеуге әлеуметтік көмек көрсету

145
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан:участникам Великой Отечественной войны, лицам, приравненым к ним; инвалидам Великой Отечественной войны, лицам, приравненым к ним; вдовам воинов, погибших в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак; лицам, награжденным орденами и медалями бывшего советского Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны; многодетным матерям, награжденным подвесткой "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившим ранее звание "Мать-героиня"; лицам, пострадавшим от политических репрессий, являющимся пенсионерами; лицам, удостоенным званий Героя Социалистического труда и "Халык Қаһарманы"; инвалидам
1342
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам приравненным к ним на зубопротезирование

679
Белсенді туберкулезбен ауыратын азаматтарды қосымша тағаммен қамтамасыз ету үшін әлеуметтік көмек
221
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына әлеуметтік көмек
1736
"Ұрпақ қоры" бағдарламасы бойынша балатуушылықты ынталандыру үшін әлеуметтік көмек көрсетуге
49836
Барлығы:
53959
Аудандық мәслихат сессиясының
2011 жылғы 17 қарашадағы № 38/1 шешіміне
4-қосымша
Аудандық мәслихат сессиясының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 29/1 шешіміне
7-қосымша
451017000 бағдарламасы бойынша - мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ым тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуін қамтамасыз ету
Шығындар сомасы
Соның ішінде
Міндетті гигиеналық құралдар
Жеке көмекшілердің қызметін ұсыну

679
Социальная помощь для обеспечения дополнительного питания граждан больным активным туберкулезом
221
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на коммунальные услуги
1736
На выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений"
49836
Итого:
53959
Приложение 4
к решению сессии районного маслихата
от 17 ноября 2011 года № 38/1
Приложение 7
к решению сессии районного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 29/1
Распределение сумм по программе 451 017 000 "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида"
Сумма расходов
В том числе
Обязательные гигиенические средства
Предоставление услуг индивидуальными помощниками