2011 жылы көктемгі егістің оңтайлы мерзімдерін және көктемгі егіс жұмыстарын жүргізуге субсидияланған басымды ауыл шаруашылық дақылдарының әрбір түрі бойынша субсидиялар алушылар тізіміне енгізуге тапсырыстарды ұсыну мерзімдерін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 152 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 мамырда N 13-10-135 тіркелді. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 02-08-02-02/37)
Ескерту. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімінің 14.01.2013 N 02-08-02-02/37)
Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысының 10-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мамлют ауданында 2011 жылғы көктемгі егістік жұмыстарын жүргізудің субсидияланған әрбір басымды ауыл шаруашылық дақылдар бойынша оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының 1 тармағында нұсқалған субсидияланған басымды ауылшаруашылық дақылдардың түрлері бойынша субсидиялар алушылар тізіміне енгізуге тапсырыстарды ұсыну мерзімі 2011 жылдың 15 сәуірінен 10 мамырына дейін жүргізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.М. Гаджиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы 2011 жылдың 15 сәуірінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аким района                                К. Калиев
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 20 сәуірдегі
№ 152 қаулысына қосымша
Мамлют ауданында 2011 жылғы көктемгі егістік жұмыстарын жүргізудің субсидияланған әрбір басымды ауыл шаруашылық дақылдар бойынша оңтайлы мерзімдері

Об определении оптимальных сроков сева и сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на проведение весенне-полевых работ в 2011 году
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 20 апреля 2011 года N 152. Зарегистрировано Управлением юстиции Мамлютского района Северо-Казахстанской области 24 мая 2011 года N 13-10-135. Утратило силу (письмо акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 января 2013 года N 02-08-02-02/37)
Сноска. Утратило силу (письмо акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14.01.2013 N 02-08-02-02/37)
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 10 постановления Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки сева на проведение весенне-полевых работ в Мамлютском районе в 2011 году, по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур, согласно приложению.
2. Срок предоставления заявок на включение в список получателей субсидий по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур, указанных в пункте 1 настоящего постановления, производится с 15 апреля по 10 мая 2011 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Гаджиева М.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 15 апреля 2011 года.
Аким района                                К. Калиев
Приложение
к постановления акимата района
от 20 апреля 2011 года № 152
Оптимальные сроки сева на проведение весенне-полевых работ в Мамлютском районе в 2011 году по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур