"Тимирязев ауданының ұйымдарындағы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" аудан әкімдігінің 2010 жылғы 29 қарашадағы N 231 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 30 мамырдағы N 144 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 9 маусымда N 13-12-129 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы N 18 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2012.01.27 N 18 Қаулысымен
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабы 5-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Тимирязев ауданының ұйымдарындағы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Тимирязев ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 231 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 13-12-118 тіркелген, 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 53 «Көтерілген тың», 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 53 «Нива» аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін.
Қаулымен бекітілген, Тимирязев ауданының ұйымдарындағы қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің тізімі (әрі қарай – Тізім) қосымшаға сәйкес 20-1 реттік нөмірі жолымен толықтырылсын;
Тізімнің 24 жолында «Жұмыс орындары» бағанда «6» санын «4» санымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Е. Макеноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Қасенов
«КЕЛІСІЛДІ»:
Солтүстік Қазақстан облысы
сот актілерін орындау жөніндегі
Департамент бастығы                        С.С. Сағдат
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 30 мамырдағы № 144
қаулысына қосымша
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 29 қарашадағы № 213
қаулысымен бекітілген
Тимирязев ауданының ұйымдарындағы қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің Тізімі
р/с
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстар
дың көлемі
Жұмыс орындары
20-1
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша сот актілерін орындау жөніндегі Департаментінің Тимирязев аумақтық бөлімі
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттар жұмыстарда, өндірістерді тіркеуге хат-
хабарларды жеткізуге көмек көрсету
500 бірлік хат-
хабарлар
2

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата района от 29 ноября 2010 года N 231 "Об организации оплачиваемых общественных работ в организациях Тимирязевского района"
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 30 мая 2011 года N 144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 июня 2011 года N 13-12-129. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 27 января 2012 года N 18
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 27.01.2012 N 18
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Тимирязевского района от 29 ноября 2010 года № 231 «Об организации оплачиваемых общественных работ в организациях Тимирязевского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-12-118, опубликовано в газетах «Көтерілген тың» от 25 декабря 2010 года № 53, «Нива» от 25 декабря 2010 года № 53) внести следующие изменение и дополнение:
Перечень организаций Тимирязевского района, виды и объемы общественных работ (далее – Перечень), утвержденный постановлением, дополнить строкой, порядковый номер 20-1, согласно приложению;
в строке 24 Перечня в графе «Рабочих мест» цифру «6» заменить цифрой «4».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Макенову Ж.Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Касенов
«СОГЛАСОВАНО»:
Начальник Департамента
по исполнению судебных актов
Северо-Казахстанской области               Сагдат С. С.
Приложение
к постановлению акимата
Тимирязевского района
от 30 мая 2011 года № 144
Утвержден
постановлением акимата
Тимирязевского района
от 29 ноября 2010 года № 231
Перечень организаций Тимирязевского района, виды и объемы общественных работ
№ п/п
Наименование организации
Виды общественных работ
Объем работ
Рабочих мест
20-1
Тимирязевский территориальный отдел Департамента по исполнению судебных актов Северо-Казахстан
ской области
Оказание помощи в работе с текущим и архивными документами, в подшивке производства, доставка корреспонден
ции
500 единиц корреспон
денции
2