Шақыру учаскесіне 1995 жылы туылған Қазақстан Республикасының ер жынысты азаматтарын тіркеуін Тимирязев ауданының аймағында ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің 2011 жылғы 21 қарашадағы N 23 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 9 желтоқсанда N 13-12-138 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің 2012 жылғы 25 мамырдағы N 15 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің 2012.05.25 N 15 Шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Әскери міндет және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 17-бабына 3-тармағына, «Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысымен сәйкес аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Шақыру учаскесіне тіркеуге тұратын жылы он жеті жасқа толатын 1995 жылы туылған Қазақстан Республикасының ер жынысты азаматтарын тіркеуін Тимирязев ауданының аймағында 2012 жылғы қаңтар-наурызда өткізуін жергілікті әскери басқару органдары (келісім бойынша) арқылы ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. «Тимирязев ауданының шақыру учаскесіне 1994 жылы туылған азаматтарды тіркеуін қамтамасыз ету және ұйымдастыру туралы» аудан әкімінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 38 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 13-12-117 тіркелген, 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 53 «Көтерілген тың», 2010 жылғы 25 желтоқсандағы № 53 «Нива» аудандық газеттерінде жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Ә. Жантоковқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                Қ. Қасенов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданының
қорғаныс істері жөніндегі
бөлімі» мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы               А.П. Дурманов

Об организации и обеспечении на территории Тимирязевского района приписки граждан Республики Казахстан мужского пола 1995 года рождения к призывному участку
Решение акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 21 ноября 2011 года N 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 декабря 2011 года N 13-12-138. Утратило силу - решением акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 25 мая 2012 года N 15
Сноска. Утратило силу - решением акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 25.05.2012 N 15
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 «Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан» аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить через местные органы военного управления (по согласованию) проведение в январе-марте 2012 года на территории Тимирязевского района приписки граждан Республики Казахстан мужского пола 1995 года рождения, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку.
2. Признать утратившим силу решение акима района от 29 ноября 2010 года № 38 «Об организации и обеспечении на территории Тимирязевского района приписки граждан Республики Казахстан 1994 года рождения к призывному участку» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-12-117, опубликовано в районных газетах «Көтерілген тың» от 25 декабря 2010 года № 53, «Нива» от 25 декабря 2010 года № 53).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней со дня первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Жантокова Ж.А.
Аким района                                К. Касенов
«СОГЛАСОВАНО»:
Исполняющий обязанности
начальника государственного учреждения
«Отдел по делам обороны
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области»              Дурманов А.П.