Азаматтарға елді мекен шегінен тысқары жерлерде емделуге бюджет қаражаты есебінен тегін немесе жеңілдікпен жол жүруді ұсыну туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 426-IV шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 13 мамырда N 2591 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 қыркүйектегі № 481-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 21.09.2020 № 481-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі № 193-IV "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексінің 9 бабына сәйкес IV шақырылған Атырау облыстық мәслихаты кезектен тыс XXIX сессиясында ШЕШТІ:
1. Азаматтарға елді мекен шегінен тысқары жерлерде емделуге бюджет қаражаты есебінен тегін немесе жеңілдікпен жол жүру ұсынылсын.
2. Осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткізілген күнінен бастап күшіне енеді.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Заңдылықты сақтау, құқық тәртібі және депутаттық этика мәселелері жөніндегі облыстық мәслихаттың тұрақты комиссиясына (М. Артығалиев) жүктелсін.
Облыстық мәслихаттың кезектен
тыс XXIX сессиясының төрағасы
Б. Нұрғалиев
Облыстық мәслихат хатшысы Ж. Дүйсенғалиев

О предоставлении бесплатного или льготного проезда гражданам за пределы населенного пункта на лечение за счет бюджетных средств
Решение Атырауского областного маслихата от 20 апреля 2011 года N 426-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 мая 2011 года N 2591. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 21 сентября 2020 года № 481-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 21.09.2020 № 481-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года № 193-IV "О здоровье народа и системе здравоохранения" Атырауский областной маслихат IV созыва на внеочередной XXIX сессии РЕШИЛ:
1. Предоставить бесплатный или льготный проезд гражданам за пределы населенного пункта на лечение за счет бюджетных средств.
2. Данное решение вступает в силу со дня его государственной регистрации.
3. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам соблюдения законности, правопорядка и депутатской этики (М. Артыгалиев).
Председатель внеочередной
XXIX сессии областного маслихата
Б. Нургалиев
Секретарь областного маслихата Ж. Дюсенгалиев