Атырау облысының мемлекеттік мұрағаттарының "Мұрағаттық анықтама беру" электрондық мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 397 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 ақпанда № 2605 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 13 қыркүйектегі № 341 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 13.09.2013 № 341 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Мұрағаттық анықтама беру" электрондық мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.А. Керімовке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Б. Рысқалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының Байланыс
және ақпарат министрі                      А. Жұмағалиев
2011 жылғы "28" желтоқсан
Облыс әкімдігінің
2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 397
қаулысына қосымша
Облыс әкімдігінің
2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 397
қаулысымен бекітілген
"Мұрағаттық анықтамалар беру" электрондық мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметті Атырау облысы Мұрағаттар және құжаттама басқармасы (бұдан әрі - Басқарма) және облыс, қала және аудандар мемлекеттік мұрағаттары, олардың мекен-жайларының тізбесі осы "Мұрағаттық анықтамалар беру" электрондық мемлекеттік қызмет көрсету регламентінің (бұдан әрі – Регламент) 1-қосымшасында көрсетілген, баламалы түрде осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы, сондай-ақ www.egov.kz "электрондық үкіметтің" веб-порталы (бұдан әрі - портал) арқылы көрсетіледі.
2. Электрондық мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2315 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы және мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Мұрағаттық анықтамалар беру" мемлекеттік қызмет стандартының негізінде көрсетіледі.
3. Электрондық мемлекеттік қызметті автоматтандыру дәрежесі: ішінара автоматтандырылған (медиа-алшақтықты қамтитын электрондық мемлекеттік қызмет).
4. Электрондық мемлекеттік қызмет көрсетудің түрі: транзакциялық.

Об утверждении регламента электронной государственной услуги "Выдача архивных справок" государственных архивов Атырауской области
Постановление Атырауского областного акимата от 30 декабря 2011 года № 397. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 февраля 2012 года № 26057. Утратило силу постановлением Атырауского областного акимата от 13 сентября 2013 года № 341
Сноска. Утратило силу постановлением Атырауского областного акимата от 13.09.2013 № 341
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача архивных справок".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Керимова А.А. - заместителя акима области.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Рыскалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Министр связи и информации
Республики Казахстан                       А. Жумагалиев
28 декабря 2011 года
Приложение
к постановлению акимата области
от 30 декабря 2011 года № 397
Утвержден
постановлением акимата области
от 30 декабря 2011 года № 397
Регламент электронной государственной услуги "Выдача архивных справок"
1. Общие положения
1. Государственная услуга оказывается Управлением архивов и документации Атырауской области (далее – Управление) и государственными архивами области, города, районов, перечень адресов которых указан в приложении 1 к настоящему регламенту электронной государственной услуги "Выдача архивных справок" (далее – Регламент), на альтернативной основе через центр обслуживания населения по месту жительства согласно приложению 2 к настоящему регламенту, а также через веб-портал "электронного правительства": www.egov.kz (далее – портал).
2. Электронная государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача архивных справок", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2315 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561 и об утверждении стандартов государственных услуг".
3. Степень автоматизации электронной государственной услуги: частично автоматизированная (электронная государственная услуга, содержащая медиа-разрывы).
4. Вид оказания электронной государственной услуги: транзакционная.

2. Электрондық мемлекеттік қызмет көрсету бойынша ММ қызметінің тәртібі
6. Осы Регламенттің 4-қосымшасына сәйкес осы электрондық мемлекеттік қызметті тікелей беретін ММ ішінара автоматтандырылған электрондық мемлекеттік қызметін көрсеткенде ММ қадамдық әрекеттері мен шешімдері (1-сурет):
1) тұтынушы қызмет алу үшін ММ өтініш жасауы тиіс, ол үшін өзінде өтініш және қажетті құжаттардың түпнұсқалары болуы қажет;
2) 1-үдеріс – тұтынушының өтініш және құжаттарының түпнұсқалығын ММ қызметкерінің тексеру үдерісі;
3) 2-үдеріс – ММ қызметкерінің тұтынушының өтінішінде немесе құжаттарында бар кемшіліктерге байланысты сұралған мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны ауызша нысанда қалыптастыруы;
4) 3-үдеріс – ММ қызметкерінің ЭҮАШ АЖ жүйесінде тұтынушының деректерін енгізуі;
5) 4-үдеріс – тұтынушының деректерін ЖТ МДБ/ЗТ МДБ-дан тексеруге сұрауы;
6) 5-үдеріс – тұтынушының сұралған деректерінің ЖТ МДБ/ЗТ МДБ болмауына байланысты, ЖТ МДБ/ЗТ МДБ-да ақпаратты тексеру мүмкін болмағаны туралы хабарламаны қалыптастыру. Тұтынушыда оның жеке басын куәландыратын құжаттың немесе сенім білдірілген тұлғаның өкілеттігін куәландыратын құжаттың түпнұсқасы болған жағдайда, ММ қызметкерінің жеке/заңды тұлға туралы деректерді қолдан енгізуі;
7) 6-үдеріс – ММ қызметкерінің тұтынушы ЭҮАШ АЖ жүйесіндегі өтініш нысанға әрі қарай қосу үшін берген қажетті құжаттарын сканирлеуі;
8) 7-үдеріс – ММ қызметкерінің тұтынушы өтінішін тіркеуі;
9) 8-үдеріс – тұтынушының электрондық мемлекеттік қызмет көрсетуге берген толтырылған өтініш нысанына (енгізілген деректеріне) ЭЦҚ арқылы қол қоюы;
10) талап – ММ қызметкерінің тұтынушының тіркеу куәлігінің әрекет ету мерзімі мен ЭЦҚ түпнұсқалығын тұтынышының АКҚҚ және куәландыратын орталықтың ақпараттық жүйесін (бұдан әрі – КО АЖ) пайдалана отырып тексеруі;
11) 9-үдеріс – ММ қызметкерінің ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауымен байланысты қол қоюдан бас тарту туралы хабарламасын қалыптастыруы;
12) 10-үдеріс – электрондық мемлекеттік қызмет көрсетуге сұраныстың толтырылған нысанына (енгізілген деректер мен сканирленген құжаттарға) ММ қызметкерінің ЭЦҚ арқылы қол қоюы;
13) 11-үдеріс – электрондық мемлекеттік қызмет көрсетуге берілген тұтынушының сұранысының мәртебесін ЭҮАШ АЖ жүйесінен ХҚКО ИАЖ мониторингтеу жүйесіне автоматты түрде беру үдерісі;
14) 12-үдеріс – ММ қызметкерлерінің тұтынушы сұранысын ЭҮАШ АЖ он бес күнтізбелік күн ішінде өңдеуі. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін екі немесе одан да көп ұйымдардың, сондай-ақ уақыты бес жылдан астам құжаттарды зерделеу қажет болған жағдайларда, ММ басшысы мемлекеттік қызмет көрсету мерзімін күнтізбелік отыз күннен аспайтын мерзімге ұзартуы мүмкін, бұл туралы құжаттар тіркелген күннен бастап күнтізбелік үш күн ішінде тұтынушыға хабарланады. Жекелеген жағдайларда ММ басшылығы орындалу мерзімін 6 айға дейін ұзартуы мүмкін, бұл туралы шешім қабылданған күнінен бастап күнтізбелік үш күн ішінде тиісті себептері көрсетіліп тұтынушыға хабарланады.

2. Порядок деятельности ГУ по оказанию электронной государственной услуги
6. Пошаговые действия и решения ГУ при оказании частично автоматизированной электронной государственной услуги, непосредственно предоставляющим данную электронную государственную услугу согласно приложению 4 к настоящему Регламенту (рисунок 1):
потребитель должен обратиться в ГУ для получения услуги, имея при себе заявление и оригиналы необходимых документов;
процесс 1 – процесс проверки подлинности заявления и документов потребителя сотрудником ГУ;
3) процесс 2 – формирование сотрудником ГУ в устной форме сообщения об отказе потребителю в запрашиваемой государственной услуге в связи с имеющими нарушениями в заявлении или в документах потребителя;
4) процесс 3 – ввод сотрудником ГУ данных потребителя в системе ИС РШЭП;
5) процесс 4 - запрос на проверку данных потребителя из ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ;
6) процесс 5 - формирование сообщения о том, что не удалось проверить информацию в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ, в связи с отсутствием запрошенных данных потребителя в ГБД ФЛ/ ГБД ЮЛ. Ввод сотрудником ГУ данных о физическом/юридическом лице вручную при наличии у потребителя оригинала документа, удостоверяющего личность потребителя или документа удостоверяющего полномочия доверенного лица;
7) процесс 6 – сканирование сотрудником ГУ необходимых документов, предоставленных потребителем для последующего прикрепления их к форме заявления в системе ИС РШЭП;
8) процесс 7 – регистрация заявления потребителя сотрудником ГУ;
9) процесс 8 – подписание посредством ЭЦП сотрудника ГУ заполненной формы (веденных данных) заявления потребителя на оказание электронной государственной услуги;
10) условие - проверка срока действия регистрационного свидетельства и подлинности ЭЦП сотрудника ГУ с использованием СКЗИ потребителя и информационной системы удостоверяющего центра (далее – ИС УЦ);
11) процесс 9 - формирование сообщения об отказе в подписании, в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП сотрудника ГУ;
12) процесс 10 - подписание посредством ЭЦП сотрудника ГУ заполненной формы (веденных данных и сканированных документов) запроса на оказание электронной государственной услуги;
13) процесс 11 – процесс автоматической передачи статуса запроса потребителя на оказание электронной государственной услуги из системы ИС РШЭП в систему мониторинга ИИС ЦОН;
14) процесс 12 - обработка запроса потребителя сотрудниками ГУ в ИС РШЭП в течение пятнадцати календарных дней. В случаях, когда для оказания государственной услуги необходимо изучение документов двух и более организации, а также более чем за пять лет, руководителем ГУ срок оказания государственной услуги может быть продлен не более чем на тридцать календарных дней, о чем сообщается потребителю в течение трех календарных дней со дня регистрации документов. В исключительных случаях руководство ГУ может продлить срок до 6-ти месяцев, о чем сообщается потребителю в трехдневный срок после принятия решения с указанием соответствующих причин;

15) 13-үдеріс – тұтынушының сұранысына сәйкес электрондық мемлекеттік қызмет көрсету (Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте ресімделген электрондық құжат немесе қағаз жеткізгіштегі құжат) нәтижесін қалыптастыру. Электрондық құжат мемлекеттік органның АКҚҚ мен КО АЖ пайдалана отырып қалыптастырылады;
16) 14-үдеріс – сұранысты орындау мәртебесін ЭҮАШ АЖ жүйесінен ХҚКО ИАЖ жүйесіне автоматты түрде беру үдерісі;
17) 15-үдеріс – ММ қызметкерінің ЭҮАШ АЖ қалыптастырылған шығыс құжатын тұтынушыға қолма-қол немесе электрондық поштаға жіберу арқылы беруі.
7. Осы Регламенттің 4-қосымшасына сәйкес ішінара автоматтандырылған электрондық мемлекеттік қызметін көрсеткенде электрондық мемлекеттік қызметті халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы беретін ММ қадамдық әрекеттері мен шешімдері (2-сурет):
1) тұтынушы қызмет алу үшін ХҚКО өтініш жасауы тиіс, ол үшін өзінде өтініш және қажетті құжаттардың түпнұсқалары болуы қажет;
2) 1-үдеріс – тұтынушы өтінішінің және құжаттарының түпнұсқалығын ХҚКО қызметкерінің тексеру үдерісі;
3) 2-үдеріс – ХҚКО қызметкерінің тұтынушының өтінішінде немесе құжаттарында бар кемшіліктерге байланысты сұралған мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны ауызша нысанда қалыптастыруы;
4) 3-үдеріс – ХҚКО қызметкерінің ЭҮАШ АЖ жүйесінде тұтынушының деректерін енгізуі;
5) 4-үдеріс - тұтынушының деректерін ЖТ МДБ/ЗТ МДБ-дан тексеруге сұрауы;
6) 5-үдеріс - тұтынушының сұралған деректерінің ЖТ МДБ/ЗТ МДБ болмауына байланысты, ЖТ МДБ/ЗТ МДБ-да ақпаратты тексеру мүмкін болмағаны туралы хабарламаны қалыптастыру. Тұтынушыда оның жеке басын куәландыратын құжаттың немесе сенім білдірілген тұлғаның өкілеттігін куәландыратын құжаттың түпнұсқасы болған жағдайда, ХҚКО қызметкерінің жеке/заңды тұлға туралы деректерді қолдан енгізуі;
7) 6-үдеріс – ХҚКО қызметкерінің тұтынушы ЭҮАШ АЖ жүйесіндегі өтініш нысанына әрі қарай қосу үшін берген қажетті құжаттарын сканирлеуі;
8) 7-үдеріс – ХҚКО қызметкерінің тұтынушы өтінішін ХҚКО ИАЖ тіркеуі және тұтынушыға тіркеу туралы хабарламаны беруі;
9) 8-үдеріс – тұтынушының электрондық мемлекеттік қызмет көрсетуге берген толтырылған өтініш нысанына (енгізілген деректеріне) ХҚКО қызметкерінің ЭЦҚ арқылы қол қоюы;
10) талап - ХҚКО қызметкерінің тұтынушының тіркеу куәлігінің әрекет ету мерзімі мен ЭЦҚ түпнұсқалығын тұтынушының АКҚҚ және КО АЖ пайдалана отырып тексеруі;
11) 9-үдеріс - ХҚКО қызметкерінің ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауымен байланысты қол қоюдан бас тарту туралы хабарламасын қалыптастыруы;
12) 10-үдеріс - электрондық мемлекеттік қызмет көрсетуге сұраныстың толтырылған нысанына (енгізілген деректер мен сканирленген құжаттарға) ХҚКО қызметкерінің ЭЦҚ арқылы қол қоюы;

15) процесс 13 - формирование результата оказания электронной государственной услуги (электронный документ или документ на бумажном носителе, оформленный в установленном законодательством Республики Казахстан порядке) в соответствии с запросом потребителя. Электронный документ формируется с использованием СКЗИ государственного органа и ИС УЦ;
16) процесс 14 - процесс автоматической передачи статуса исполнения запроса из системы ИС РШЭП в ИИС ЦОН;
17) процесс 15 - выдача выходного документа, сформированного сотрудником ГУ в ИС РШЭП потребителю услуги нарочно или посредством отправки на электронную почту.
7. Пошаговые действия и решения ГУ при оказании частично автоматизированной электронной государственной услуги посредством центров обслуживания населения согласно приложению 4 к настоящему Регламенту (рисунок 2):
1) потребитель должен обратиться в ЦОН для получения услуги имея при себе заявление и оригиналы необходимых документов;
2) процесс 1 – процесс проверки подлинности заявления и документов потребителя сотрудником ЦОН;
3) процесс 2 – формирование сотрудником ЦОН в устной форме сообщения об отказе потребителю в запрашиваемой государственной услуге в связи с имеющими нарушениями в заявлении или в документах потребителя;
4) процесс 3 – ввод сотрудником ЦОН данных потребителя в системе ИИС ЦОН;
5) процесс 4 - запрос на проверку данных потребителя из ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ;
6) процесс 5 - формирование сообщения о том, что не удалось проверить информацию в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ, в связи с отсутствием запрошенных данных потребителя в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ. Ввод сотрудником ЦОН данных о физическом/юридическом лице вручную при наличии у потребителя оригинала документа, удостоверяющего личность потребителя или документа удостоверяющего полномочия доверенного лица;
7) процесс 6 – сканирования сотрудником ЦОН необходимых документов, предоставленных потребителем для последующего прикрепления их к форме заявления в системе ИИС ЦОН;
8) процесс 7 – регистрация заявления сотрудником ЦОН в ИИС ЦОН и выдача уведомления о регистрации потребителю;
9) процесс 8 – подписание посредством ЭЦП сотрудника ЦОН заполненной формы (веденных данных) заявления потребителя на оказание электронной государственной услуги;
10) условие - проверка срока действия регистрационного свидетельства и подлинности ЭЦП сотрудника ЦОН с использованием СКЗИ потребителя и ИС УЦ;
11) процесс 9 - формирование сообщения об отказе в подписании, в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП сотрудника ЦОН;
12) процесс 10 - подписание посредством ЭЦП сотрудника ЦОН заполненной формы (веденных данных и сканированных документов) запроса на оказание электронной государственной услуги;

13) 11-үдеріс – электрондық мемлекеттік қызмет көрсетуге берілген тұтынушының сұранысын ХҚКО ИАЖ жүйесінен ЭҮАШ АЖ жүйесіне автоматты түрде беру үдерісі;
14) 12-үдеріс – ММ қызметкерлерінің тұтынушы сұранысын ЭҮАШ АЖ он бес күнтізбелік күн ішінде өңдеуі. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін екі немесе одан да көп ұйымдардың, сондай-ақ уақыты бес жылдан астам құжаттарды зерделеу қажет болған жағдайларда, ММ басшысы мемлекеттік қызмет көрсету мерзімін күнтізбелік отыз күннен аспайтын мерзімге ұзартуы мүмкін, бұл туралы құжаттар тіркелген күннен бастап күнтізбелік үш күн ішінде тұтынушыға хабарланады. Жекелеген жағдайларда ММ басшылығы орындалу мерзімін 6 айға дейін ұзартуы мүмкін, бұл туралы шешім қабылданған күнінен бастап күнтізбелік үш күн ішінде тиісті себептері көрсетіліп тұтынушыға хабарланады;
15) 13-үдеріс - тұтынушының сұранысына сәйкес электрондық мемлекеттік қызмет көрсету (Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте ресімделген электрондық құжат немесе қағаз жеткізгіштегі құжат) нәтижесін қалыптастыру. Электрондық құжат мемлекеттік органның АКҚҚ мен КО АЖ пайдалана отырып қалыптастырылады.
16) 14-үдеріс – ЭҮАШ АЖ жүйесінен ХҚКО ИАЖ жүйесіне сұраныстың орындау мәртебесін қалыптастырылған шығыс құжатпен (сұранысқа жауап) автоматты түрде тапсыру үдерісі;
17) 15-үдеріс - ХҚКО қызметкерінің шығыс құжатты қызметті тұтынушыға қолма-қол немесе электрондық поштаға жіберу арқылы беруі.
8. Осы Регламенттің 4-қосымшасына сәйкес ішінара автоматтандырылған электрондық мемлекеттік қызметін "электрондық үкімет" порталы арқылы көрсеткенде ММ қадамдық әрекеттері мен шешімдері (3-сурет):
1) Тұтынушы ЭҮП-да ЖСН/БСН көмегімен тіркеуден өтуі тиіс (ЭҮП-да тіркелмеген тұтынушылар үшін жүзеге асырылады);
2) 1-үдеріс – "электрондық үкімет" порталындағы тұтынушы туралы деректердің дұрыстығын тексеру үдерісі (ЖСН немесе БСН, немесе СТН және пароль), ақпараттық жүйеден қажетті ақпаратқа сұрау салу;
3) 2-үдеріс - тұтынушының деректерінде бұзушылықтар болуына байланысты сұрау салынатын электрондық мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
4) 3-үдеріс – тұтынушының осы Регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, қызметті көрсету және оның құрылымы мен форматтық талаптарды ескере отырып, тұтынушының нысанды толтыруы үшін сұрау салу нысанын экранға шығару (деректерді енгізу);
5) 4-үдеріс – жеке тұлғаның (тұтынушының) қажетті деректерін ЖТ МДБ/ЗТ МДБ ақпараттық жүйеден сұрау;
6) 5-үдеріс – тұтынушының қосымша деректерді енгізуі және қажетті құжаттардың сканирленген көшірмелерін қоса беру;

13) процесс 11 – процесс автоматической передачи заявления (запроса) потребителя на оказание электронной государственной услуги из системы ИИС ЦОН в ИС РШЭП;
14) процесс 12 - обработка запроса сотрудником ГУ в ИС РШЭП в течение пятнадцати календарных дней. В случаях, когда для оказания государственной услуги необходимо изучение документов двух и более организации, а также более чем за пять лет, руководителем ГУ срок оказания государственной услуги может быть продлен не более чем на тридцать календарных дней, о чем сообщается потребителю в течение трех календарных дней со дня регистрации документов. В исключительных случаях руководство ГУ может продлить срок до 6-ти месяцев, о чем сообщается потребителю в трехдневный срок после принятия решения с указанием соответствующих причин;
15) процесс 13 - формирование результата оказания электронной государственной услуги (электронный документ или документ на бумажном носителе, оформленный в установленном законодательством Республики Казахстан порядке) в соответствии с запросом потребителя. Электронный документ формируется с использованием СКЗИ государственного органа и ИС УЦ;
16) процесс 14 - процесс автоматической передачи статуса исполнения запроса со сформированным выходным документам, из системы ИС РШЭП в ИИС ЦОН;
17) процесс 15 - выдача выходного документа сотрудником ЦОН потребителю услуги нарочно или посредством отправки на электронную почту.
8. Пошаговые действия и решения ГУ при оказании частично автоматизированной электронной государственной услуги посредством портала "электронного правительства" согласно приложению 4 к настоящему Регламенту (рисунок 3):
1) потребитель должен пройти регистрацию на ПЭП с помощью ИИН/БИН (осуществляется для незарегистрированных потребителей на ПЭП);
2) процесс 1 - процесс проверки подлинности данных о потребителе на портале "электронного правительства" (ИИН или БИН, или РНН и пароль), запрос необходимой информации с ИС;
3) процесс 2 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой электронной государственной услуге в связи с имеющими нарушениями в данных потребителя;
4) процесс 3 - выбор потребителем услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение потребителем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований;
5) процесс 4 - запрос необходимых данных физического лица (потребителя) из информационной системы ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ;
6) процесс 5 - ввод дополнительных данных потребителем и прикрепление сканированных копий необходимых документов;

7) 6-үдеріс – тұтынушының ЭЦҚ тіркеу куәлігінің әрекет ету мерзімі және сәйкестендіргіш деректері туралы КО АЖ сұрау;
8) 1-талап - тұтынушының тіркеу куәлігінің әрекет ету мерзімі мен ЭЦҚ түпнұсқалығын тұтынушының АКҚҚ-сын және КО АЖ пайдалана отырып тексеру;
9) 7-үдеріс – тұтынушының ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауына байланысты сұратылатын электрондық мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
10) 8-үдеріс - электрондық мемлекеттік қызмет көрсетуге сұраныстың толтырылған нысанына (енгізілген деректер мен сканирленген құжаттарға) тұтынушының ЭЦҚ арқылы қол қоюы;
11) 9-үдеріс – электрондық мемлекеттік қызмет көрсетуге берілген тұтынушының сұранысын ЭҮП жүйесінен ЭҮАШ АЖ жүйесіне ЭҮАШ және ХҚКО ИАЖ сұраныс мәртебесі арқылы автоматты түрде беру үдерісі;
12) 10-үдеріс - ММ қызметкерлерінің тұтынушы сұранысын ЭҮАШ АЖ он бес күнтізбелік күн ішінде өңдеуі. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін екі немесе одан да көп ұйымдардың, сондай-ақ уақыты бес жылдан астам құжаттарды зерделеу қажет болған жағдайларда, ММ басшысы мемлекеттік қызмет көрсету мерзімін күнтізбелік отыз күннен аспайтын мерзімге ұзартуы мүмкін, бұл туралы құжаттар тіркелген күннен бастап күнтізбелік үш күн ішінде тұтынушыға хабарланады. Жекелеген жағдайларда ММ басшылығы орындалу мерзімін 6 айға дейін ұзартуы мүмкін, бұл туралы шешім қабылданған күнінен бастап күнтізбелік үш күн ішінде тиісті себептері көрсетіліп тұтынушыға хабарланады;
13) 11-үдеріс - тұтынушының сұранысына сәйкес қызмет көрсету (Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте ресімделген электрондық құжат немесе қағаз жеткізгіштегі құжат) нәтижесін қалыптастыру. Электрондық құжат мемлекеттік органның АКҚҚ мен КО АЖ пайдалана отырып қалыптастырылады;
14) 12-үдеріс – электрондық шығыс құжатты ЭҮАШ АЖ жүйесінен ЭҮП тұтынушының жеке кабинетіне және/немесе тұтынушының электрондық поштасына, сонымен қатар орындау мәртебесін ХҚКО ИАЖ жүйесіне автоматты түрде беру үдерісі;
15) 13-үдеріс – тұтынушының электрондық шығыс құжатты ЭҮП жеке кабинетінен және/немесе электронды поштадан алу үдерісі.
9. Электрондық мемлекеттік қызметтің сауалнама-өтінішінің экрандық нысаны осы Регламенттің 6-қосымшасында көрсетілген.
10. Электрондық мемлекеттік қызмет бойынша сұранысты орындау мәртебесін тұтынушының тексеру тәсілі: ЭҮП "Қызметтер алу тарихы" бөлімінде, сонымен қатар ММ/ХҚКО-на өтініш жасағанда.
11. Электрондық мемлекеттік қызмет туралы ақпарат алу, уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекет етуіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін түсіндіру, сонымен қатар қажет болған жағдайда электрондық мемлекеттік қызметтің сапасын бағалау үшін қажет болғанда мемлекеттік органдардың атаулары, олардың заңды мекен-жайлары, телефон нөмірлері, электрондық пошталарының мекенжайлары осы Регламенттің 1 және 2-қосымшаларында көрсетілген.

7) процесс 6 - запрос идентификационных данных и данных о сроке действия регистрационного свидетельства ЭЦП потребителя в ИС УЦ;
8) условие - проверка срока действия регистрационного свидетельства и подлинности ЭЦП потребителя с использованием СКЗИ потребителя и ИС УЦ;
9) процесс 7 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой электронной государственной услуге, в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП потребителя;
10) процесс 8 - подписание посредством ЭЦП потребителя заполненной формы (веденных данных) запроса на оказание электронной государственной услуги;
11) процесс 9 – процесс автоматической передачи запроса потребителя на оказание электронной государственной услуги с ПЭП в ИС РШЭП посредством РШЭП и статуса запроса в ИИС ЦОН;
12) процесс 10 - обработка запроса сотрудником ГУ в ИС РШЭП в течение пятнадцати календарных дней. В случаях, когда для оказания государственной услуги необходимо изучение документов двух и более организации, а также более чем за пять лет, руководителем ГУ, срок оказания государственной услуги может быть продлен не более чем на тридцать календарных дней, о чем сообщается потребителю в течение трех календарных дней со дня регистрации документов. В исключительных случаях руководство ГУ может продлить срок до 6-ти месяцев, о чем сообщается потребителю в трехдневный срок после принятия решения с указанием соответствующих причин.
13) процесс 11 - формирование результата оказания услуги (электронный документ или документ на бумажном носителе, оформленный в установленном законодательством Республики Казахстан порядке) в соответствии с запросом потребителя. Электронный документ формируется с использованием СКЗИ государственного органа и ИС УЦ.
14) процесс 12 – процесс автоматической передачи электронного выходного документа из ИС РШЭП в личный кабинет потребителя на ПЭП и/или на электронную почту потребителя, а также передача статуса исполнения в ИИС ЦОН.
15) процесс 13 – процесс получения потребителем электронного выходного документа в личном кабинете на ПЭП и/или на электронной почте.
9. Экранная форма анкеты-заявления на электронную государственную услугу указана в приложении 6 к настоящему Регламенту.
10. Способ проверки получателем статуса исполнения запроса по электронной государственной услуге: на ПЭПе в разделе "История получения услуг", а также при обращении в ГУ/ЦОН.
11. Наименования государственных органов, их юридические адреса, номера телефонов, адреса электронной почты для получения информации об электронной государственной услуге, разъяснения порядка обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц, а также в случае необходимости оценки качества электронной государственной услуги указаны в приложениях 1 и 2 к настоящему Регламенту.

3. Электрондық мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде өзара әрекет ету тәртібінің сипаттамасы
12. Электрондық мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелерінің, мемлекеттік мекемелердің, ұйымдардың және АЖ тізбесі:
ЭҮП;
ЭҮАШ АЖ;
ЭҮАШ (ЭҮШ);
ХҚКО ИАЖ;
КО АЖ;
ММ осы Регламенттің 1-қосымшасына сәйкес;
ХҚКО осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес.
13. Әрбір әрекеттерді орындау мерзімі көрсетілген мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелерінің, мемлекеттік мекемелердің немесе басқа ұйымдардың әрекет етуі (рәсімдері, функциялары, операциялары) кезегінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 3-қосымшасында берілген.
14. Осы Регламенттің 4-қосымшасында (1, 2, 3-суреттер) мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелерінің, мемлекеттік мекемелердің немесе басқа ұйымдардың, олардың осы Регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген сипаттамаларына сәйкес әрекет етуінің (электрондық мемлекеттік қызмет көрсету үдерісі) логикалық кезектері арасындағы өзара байланысын көрсететін диаграммалары берілген.
15. Осы Регламенттің 7-қосымшасында электрондық мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі берілуі тиіс электрондық мемлекеттік қызметтің оңды (мұрағаттық анықтамасының) және қанағаттандырылмаған (бас тарту) жауаптарының шығыс нысаны тұтынушыға берілетін хабарлама нысанымен қоса берілген.
16. Тұтынушыларға электрондық мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы Регламенттің 5-қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
17. Тұтынушыларға электрондық мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қойылатын талаптар:
1) тұтынушының құжаттарындағы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету;
2) тұтынушының құқықтарын қорғау үшін қажетті өзге де талаптар.
18. Электрондық мемлекеттік қызмет көрсетудің техникалық талаптары: электрондық мемлекеттік қызметке қол жеткізудің және оны көрсетудің қолдайтын барлық құрылғылары (компьютер, Интернет, ұтқыр телефон, телефон және тағы басқалары).
"Мұрағаттық анықтамалар беру"
электрондық мемлекеттік қызмет
регламентіне 1-қосымша
Мемлекеттік мекемелердің мекен-жайлары
Р/с
Мемлекеттік мұрағаттардың атауы
Мекен-жайы
Байланыс телефоны
Электрондық мекен-жайы
1
Атырау облысы Мұрағаттар және құжаттама басқармасы
Атырау қ., Гагарин к-сі, 7А
8 (7122)  27-12-58
atyrau-arhiv@mail.ru
2
Атырау облысының мемлекеттік мұрағаты
Атырау қ., Ж.Досмұханбетов к-сі, 21
8 (7122)  32-22-10
oblarhiv-atyrau@mail.ru
3
Атырау қаласының мемлекеттік мұрағаты
Атырау қ., Махамбет к-сі, 116а
8 (7122)  32-27-12
qorqosarhiv@mail.ru
4
Жылыой аудандық мемлекеттік мұрағаты

3. Описание порядка взаимодействия в процессе оказания электронной государственной услуги
12. Перечень структурных подразделений государственных органов, государственных учреждений, организаций и ИС, которые участвуют в процессе оказания электронной государственной услуги:
ПЭП;
ИС РШЭП;
РШЭП (ШЭП);
ИИС ЦОН;
ИС УЦ;
ГУ согласно приложению 1 к настоящему Регламенту;
ЦОН согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
13. Текстовое табличное описание последовательности действий (процедур, функций, операций) структурных подразделений государственных органов, государственных учреждений или иных организаций с указанием срока выполнения каждого действия приведено в  приложении 3 к настоящему Регламенту.
14. В приложении 4 к настоящему Регламенту (рисунок 1, 2, 3) представлены диаграммы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью действий (в процессе оказания электронной государственной услуги) структурных подразделений государственных органов, государственных учреждений или иных организаций в соответствии с их описаниями, указанными в приложении 3 настоящего Регламента.
15. В приложении 7 к настоящему Регламенту представлены выходные формы положительного (архивной справки) и отрицательного (отказа) ответа на электронную государственную услугу в соответствии с которыми должен быть представлен результат оказания электронной государственной услуги, включая формы уведомления, предоставляемые потребителю.
16. Результаты оказания электронной государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 5 к настоящему Регламенту.
17. Требования, предъявляемые к процессу оказания электронной государственной услуги потребителям:
1) обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации, содержащейся в документах потребителя;
2) иные требования, необходимые для защиты прав потребителя.
18. Технические условия оказания электронной государственной услуги: поддерживаемые устройства доступа и оказания электронных государственных услуг (компьютер, Интернет, мобильный телефон, телефон и другие устройства).
Приложение 1
к регламенту электронной
государственной услуги
"Выдача архивных справок"
Адреса государственных учреждений
Наименование государственного архива
Адрес
Контактные телефоны
Электронные адреса
1
Управление архивов и документации Атырауской области
г.Атырау, ул.Гагарина, 7а
8 (7122) 27-12-58
atyrau-arhiv@mail. ru
2
Государственный архив Атырауской области
г.Атырау, ул. Ж. Досмуханбетова, 21
8 (7122) 32-27-12
oblarhiv-atyrau@mail.
ru
3
Государственный архив города Атырау
г.Атырау, ул.Махамбета, 116а
8 (7122) 32-33-10
qorqosarhiv@mail.ru
4
Жылыойский районный государственный архив

Атырау облысы, Жылыой ауд., Құлсары қ., 8 учаске, №182
8 (71237) 5-66-41
zhloiqosarhiv@mail.ru
5
Индер аудандық мемлекеттік мұрағаты
Атырау облысы, Индер ауд., Индер к., Қонаев к-сі, 18
8 (71234) 2-09-92
InderArchiv@mail.ru
6
Исатай аудандық мемлекеттік мұрағаты
Атырау облысы, Исатай ауд., Аққыстау к., Е.Есжанов к-сі, 24
8 (71231) 2-05-37
Izatai-arhiv@mail.ru
7
Мақат аудандық мемлекеттік мұрағаты
Атырау облысы, Мақат ауд., Доссор к., Орталық к-сі, 1
8 (71235) 2-14-29
arhiv_dossor@mail.ru
8
Махамбет аудандық мемлекеттік мұрағаты
Атырау облысы, Махамбет ауд., Махамбет с., Абай к-сі, 5
8 (71236) 2-17-28
makhambet_ arhiv@mail.ru
9
Қызылқоға аудандық мемлекеттік мұрағаты
Атырау облысы, Қызылқоға ауд., Миялы с., Қарабалин к-сі, 28
8 (71238)   2-16-90
kisilkoqa- arhiv@mail.ru
10
Құрманғазы аудандық мемлекеттік мұрағаты
Атырау облысы, Құрманғазы ауд., Ганюшкин с., М.Гилаев к-сі, 38
8 (871233) 2-00-93
kurmangazy_ arhiv@mail.ru
"Мұрағаттық анықтамалар беру"
электрондық мемлекеттік қызмет
регламентіне 2-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының мекен-жайлары
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының атауы
Заңды мекен-жайы
Байланыс телефоны
1
"ХҚКО" РМК филиалының облыстық бөлімі
Атырау қ,, Сәтпаев даңғ., 23
8 (7122) 21-34-67
2
"ХҚКО" РМК филиалының № 1 қалалық бөлімі
Атырау қ., Баймұқанов к-сі, 16А
8 (7122) 35-75-05, 5-75-30
3
"ХҚКО" РМК филиалының № 2 қалалық бөлімі
Атырау қ., Байжігітов к-сі, 80А
8 (7122) 24-37-89
4
"ХҚКО" РМК филиалының Жылыой аудандық бөлімі
Атырау облысы, Жылыой ауд., Құлсары қ., Бейбітшілік к-сі, 8
8 (71237) 5-03-54
5
"ХҚКО" РМК филиалының Индер аудандық бөлімі
Атырау облысы, Индер ауд., Индер к., Меңдіғалиев к-сі, 30
8 (71234) 2-12-96
6
"ХҚКО" РМК филиалының Исатай аудандық бөлімі
Атырау облысы, Исатай ауд., Аққыстау с., Қазақстан к-сі, 9
8 (71231) 2-16-70
7
"ХҚКО" РМК филиалының Мақат аудандық бөлімі
Атырау облысы, Макат ауд., Мақат к., Орталық к-сі, 2
8 (71235) -22-97
8
"ХҚКО" РМК филиалының Махамбет аудандық бөлімі
Атырау облысы, Махамбет ауд., Махамбет с., Абай к-сі, 10
8 (71236) 2-24-96
9
"ХҚКО" РМК филиалының Қызылқоға аудандық бөлімі
Атырау облысы, Қызылқоға ауд., Миялы с., Абай к-сі, 1
8 (871238) 2-20-46
10
"ХҚКО" РМК филиалының Құрманғазы аудандық бөлімі
Атырау облысы, Құрманғазы ауд., Ганюшкин с., Есболаев к-сі, 66А
8 (871233) 2-05-13
Қысқартулардың толық жазылуы:
"ХҚКО" РМК филиалы – Атырау облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы.
"Мұрағаттық анықтамалар беру"
электрондық мемлекеттік қызмет
регламентіне 3-қосымша
Әрбір әрекеттерді орындау мерзімі көрсетілген мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелерінің, мемлекеттік мекемелердің немесе басқа ұйымдардың әрекет етуі (рәсімдері, қызметтері, іс-қимылдары) кезегінің мәтіндік кестелік сипаттамасы
1-кесте. ММ арқылы жасалатын іс-әрекеттің сипаттамасы
1) Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағымының) әрекеті
Іс-әрекеттің (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
4
ҚФБ, АЖ атауы
ММ
ЭҮАШ АЖ
ЭҮАШ (ЭҮШ)
ХҚКО ИАЖ
Іс-әрекеттің атауы (үдерістің, рәсімнің, іс-қимылдың) және олардың сипаттамасы
Арыздар мен құжаттардың түпнұсқалығын тексеру, ЭҮАШ АЖ мағлұматтарды енгізу
ЖТ МДБ/ЗТ МДБ мағлұматтарын тексеру, жүйеге сканерленген құжаттарды енгізу
ЭҮАШ АЖ–дан ХҚКО ИАЖ мәртебелер туралы хабарламаларды бағыттау
Өтінішке нөмір беру. Ағымдағы мәртебені көрсете отырып хабарламаны жасау
Аяқталу түрі(деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Қызметті алуға өтінішті және құжаттарды қабылдау
Өтінішке нөмір бере отырып сұранымды тіркеу
Сұранымды бағыттау
Түскендердің мәртебесін көрсету
Орындалу мерзімі
15 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
1) Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағымының) әрекеті
1
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс ағымының) №
5
6
7
8
2
ҚФБ, АЖ
атауы
ММ
ЭҮАШ АЖ
ЭҮАШ (ЭҮШ)
ХҚКО ИАЖ
3
Іс-әрекеттің атауы (үдерістің, рәсімнің, іс-қимылдың) және олардың сипаттамасы
Сұранымды орындау. Мұрағаттық анықтаманы бере отырып жауапты қалыптастыру немесе негізделген бас тарту себебін қалыптастыру. Шешім қабылдау
Анықтаманы қалыптастыру. Қызмет көрсетудің мәртебесін ауыстыру туралы хабарлама қалыптастыру
Хабарламаны бағыттау
Хабарламаның, мәртебенің көрінісі
4
Аяқталу түрі (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Анықтаманы немесе негізделген бас тартуды қалыптастыру
Шығыс құжатты және сұранымды орындау мәртебесін жасау
Бағыттау
Орындалу мәртебесінің көрінісі
5
Орындалу мерзімі
15-тен 30 күнтізбелік күнге дейін
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
6
7
8
9
1) Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағымының) әрекеті
1
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс ағымының) №
9
10
11
12
2
ҚФБ, АЖ атауы
ММ
ЭҮАШ АЖ
ЭҮАШ (ЭҮШ)
ХҚКО ИАЖ
3
Іс-әрекеттің атауы (үдерістің, рәсімнің, іс-қимылдың) және олардың сипаттамасы
Шығыс құжатын жасау
Уәкілетті тұлғаның ЭЦҚ қол қойған шығыс құжатын қалыптастыру және тіркеу
Шығыс құжатымен бірге хабарламаны бағыттау
Шығыс құжатымен көрсетілген қызметтің аяқталуы туралы хабарламаның көрінісі
4
Аяқталу түрі (мағлұмат, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
ММ-ге өтініш білдірген кезде  тұтынушыға шығыс құжатты беру
Шығыс құжатымен бірге хабарламаны жіберу
Бағыттау
Орындаудың аяқталу мәртебесінің көрінісі
5
Орындалу мерзімі
15-тен 30 күнтізбелік күнге дейін
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
10
11
12
-
1) Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағымының) әрекеті
Іс-әрекеттің (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
4
5
ҚФБ, АЖ атауы
ХҚКО
ХҚКО ИАЖ
ЭҮАШ (ЭҮШ)
ЭҮАШ АЖ
ММ
Іс-әрекеттің атауы (үдерістің, рәсімнің, іс-қимылдың) және олардың сипаттамасы
Арыздар мен құжаттардың түпнұсқалығын тексеру, ЭҮАШ АЖ-ға деректерді енгізу
ЖТ МДБ/ЗТ МДБ деректерін тексеру, жүйеге сканерленген құжаттарды енгізу
ХҚКО ИАЖ-дан ЭҮАШ АЖ-ға сұранымдарды бағыттау
Арызға нөмір беру, орындауға жіберу
Құжаттарды тексеру, жұмысқа арыздарды қабылдау
Аяқталу түрі (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Қызметті алуға өтінішті және құжаттарды қабылдау
Арызға нөмір бере отырып сұранымды тіркеу
Сұранымды бағыттау
Түскендердің мәртебесінде арыздың көрінісі
Жұмысқа сұранымды қабылдау
Орындалу мерзімі
15 минуттан артық емес
1 минуттан артық еме
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
Үш күнтізбелік күн ішінде
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6

Атырауская область, Жылыойский р-он, г.Кульсары, 8 участок, №182
8 (71237) 5-66-41
zhloiqosarhiv@mail.ru
5
Индерский районный государственный архив
Атырауская область, Индерский р-он, п.Индер, ул.Конаева, 18
8 (71234) 2-09-92
InderArchiv@mail.ru
6
Исатайский районный государственный архив
Атырауская область, Исатайский р-он, п.Аккистау, ул.Е.Есжанова, 24
8 (71231) 2-05-37
Izatai-arhiv@mail. ru
7
Макатский районный государственный архив
Атырауская область, Макатский р-он, п.Доссор, ул.Центральная, 1
8 (71235) 2-14-29
arhiv_dossor@mail.ru
8
Махамбетский районный государственный архив
Атырауская область, Махамбетский р-он, с.Махамбет, ул.Абая, 5
8 (71236) 2-17-28
makhambet_ arhiv@mail.ru
9
Кызылкогинский районный государственный архив
Атырауская область, Кызылкогинский р-он, с.Миялы, ул.Карабалина, 28
8 (871238) 2-16-90
kisilkoqa- arhiv@mail.
ru
10
Курмангазинский районный государственный архив
Атырауская область, Курмангазинский р-он, с.Ганюшкино, ул.М.Гилаева, 38
8 (871233) 2-00-93
kurmangazy_ arhiv@mail.ru
Приложение 2
к регламенту электронной
государственной услуги
"Выдача архивных справок"
Адреса Центров обслуживания населения
Наименование
центра обслуживания населения
Юридический адрес
Контактный
телефон
1
Областной отдел филиала РГП "ЦОН"
г.Атырау, пр.Сатпаева, 23
8(7122) 21-37-17
2
№ 1 городской отдел филиала РГП "ЦОН"
г.Атырау, ул.Баймуханова, 16а
8(7122) 35-75-05  35-75-30
3
№ 2 городской отдел филиала РГП "ЦОН"
г.Атырау, п.Балыкшы, ул.Байжигитова, 80А
8(7122) 24-37-89
4
Жылыойский районный отдел филиала РГП "ЦОН"
Атырауская область, Жылыойский р-он, г.Кульсары, ул.Бейбитшилик, 8
8(71237) 5-03-54
5
Индерский районный отдел филиала РГП "ЦОН"
Атырауская область, Индерский р-он, п. Индер, ул.Мендигалиева, 30
8(71234) 2-12-96
6
Исатайский районный отдел филиала РГП "ЦОН"
Атырауская область, Исатайский р-он, с.Аккыстау, ул.Казахстан, 9
8(71231) 2-16-70
7
Макатский районный отдел фииала РГП "ЦОН"
Атырауская область, Макатский р-он, п.Макат, ул.Центральная, 2
8(71239) 3-22-97
8
Махамбетский районный отдел филиала РГП "ЦОН"
Атырауская область, Махамбетский р-он, с. Махамбет, ул. Абая, 10
8(71236) 2-24-96
9
Кызылкогинский районный отдел филиала РГП "ЦОН"
Атырауская область, Кызылкогинский р-он, с.Миялы, ул.Абая, 1
8(71238) 2-20-46
10
Курмангазинский районный отдел филиала РГП "ЦОН"
Атырауская область, Курмангазинский р-он, с.Ганюшкино, ул.Есболаева, 66а
8(71233) 2-05-13
Расшифровка аббревиатур:
Филиал РГП "ЦОН"- Филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Атырауской области
Приложение 3
к регламенту электронной
государственной услуги
"Выдача архивных справок"
Текстовое табличное описание последовательности действий (процедур, функций, операций) структурных подразделений государственных органов, государственных учреждений или иных организаций с указанием срока выполнения каждого действия
Таблица 1. Описание действий посредством ГУ
1) Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование СФЕ, ИС
ГУ
ИС РШЭП
РШЭП (ШЭП)
ИИС ЦОН
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Проверка подлинности заявления и документов, ввод данных в ИС РШЭП
Проверка данных в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ, прикрепление сканированных документов в систему
Маршрутизация уведомления о статусах из ИС РШЭП в ИИС ЦОН
Присвоение номера заявлению. Формирование уведомления с указанием текущего статуса
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Прием заявления и документов на получения услуги
Регистрация запроса с присвоением номера заявлению
Маршрутизация запроса
Отображение статуса поступившие
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
Не более 1 минуты
Не более 1 минуты
Не более 1 минуты
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
5
6
7
8
2
Наименование СФЕ, ИС
ГУ
ИС РШЭП
РШЭП (ШЭП)
ИИС ЦОН
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Исполнение запроса. Формирование ответа с выдачей архивной справки, либо формирование обоснованного отказа. Принятие решения
Формирование справки. Формирование уведомления о смене статуса оказания услуги
Маршрутизация уведомления
Отображение уведомления, статуса
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Формирование справки, либо обоснованного отказа
Формирование выходного документа и статусов исполнения запроса
Маршрутизация
Отображение статусов исполнения
5
Сроки исполнения
От 15 до 30 календарных дней
Не более 1 минуты
Не более 1 минуты
Не более 1 минуты
6
Номер следующего действия
6
7
8
9
Таблица 2. Описание действий посредством ЦОН
1) Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ, ИС
ЦОН
ИИС ЦОН
РШЭП (ШЭП)
ИС РШЭП
ГУ
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Проверка подлинности заявления и документов, ввод данных в ИС РШЭП
Проверка данных в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ, прикрепление сканированных документов в систему
Маршрутизация запроса из ИИС ЦОН в ИС РШЭП
Присвоение номера заявлению, отправка на исполнение
Проверка документов, принятия заявления в работу
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Прием заявления и документов на получения услуги
Регистрация запроса с присвоением номера заявлению
Маршрутизация запроса
Отображения заявления в статусе поступившие
Принятие запроса в работу
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
Не более 1 минуты
Не более 1 минуты
Не более 1 минуты
В течение трех календарных дней
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
6

3) Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағымының) әрекеті
1
Іс-әрекеттің (жұмыс барысының, ағымының) №
11
12
13
14
15
2
ҚФБ, АЖ атауы
ММ
ЭҮАШ АЖ
ЭҮШ (ЭҮАШ)
ЭҮП
ХҚКО ИАЖ
3
Іс-әрекеттің атауы (үрдістің, рәсімнің, іс-қимылдың) және олардың сипаттамасы
Шығыс құжатын жасау. Құжатқа қол қою
Шығыс құжатты тіркеу. Уәкілетті тұлға қол қойған шығыс құжатты қалыптастыру
Шығыс құжатпен хабарламаны бағыттау
Шығыс құжатын көре алатын мүмкіндігі бар қызметтің аяқталуы туралы хабарламаны көрсету
Қызметтің аяқталуы туралы хабарламаны көрсету
4
Аяқталу түрі (мағлұмат, құжат, ұйымдастырушылық өкімдік шешім)
Қол қойылған шығыс құжат
Шығыс құжатпен хабарламаны жіберу
Бағыттау
Шығыс құжатты көрсету
Орындалған мәртебесін көрсету
5
Орындалу мерзімі
15-тен 30 күнтізбелік күнге дейін
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
1 минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
12
13
14
15
-
Ескерту:
Осы кестеде ЭҮП, АЖ және барлық ҚФБ әрекеттері аяқтаудың нысандарын, орындау мерзімдерін көрсете отырып және электрондық мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінің технологиялық кезегіндегі кезекті әрекеттердің нөмірлерін көрсете отырып беріледі.
Арызға мына құжаттар ұсынылды:
"Мұрағаттық анықтамалар беру"
электрондық мемлекеттік қызмет
регламентіне 4-қосымша
Мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелерінің, мемлекеттік мекемелердің немесе басқа ұйымдардың, әрекет етуінің (электрондық мемлекеттік қызмет көрсету үдерісі) логикалық кезектері арасындағы өзара байланысын көрсететін диаграмма
2-сурет. ХҚКО арқылы "ішінара автоматтандырылған" электрондық мемлекеттік қызмет көрсеткенде өзара функционалдық әрекет ету диаграммасы
3 сурет. "Электрондық үкімет" порталы арқылы "ішінара автоматтандырылған" электрондық мемлекеттік қызмет көрсеткенде өзара функционалдық әрекет ету диаграммасы
Кесте. Шартты белгілер
Ескерту:
Диаграмманың тұрпатты ресімдеуі бизнес-үдерістерді модельдеу үшін пайдаланылатын BPMN 1.2 графикалық нотациясында келтірілген. BPMN модельдеу графикалық элементтері аз санды диаграммалар арқылы жүзеге асырылады. Бұл тұтынушыларға үдерістің логикасын тез түсінуге көмектеседі. Элементтердің негізгі төрт санаттарын бөледі:
1) басқару ағынының нысаны: оқиғалар, әрекеттер және логикалық операторлар;
2) іс қосқыш нысандар: басқару ағыны, хабарлар ағыны және ассоциациялар;

3) Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
11
12
13
14
15
2
Наименование СФЕ, ИС
ГУ
ИС РШЭП
ШЭП (РШЭП)
ПЭП
ИИС ЦОН
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Создание выходного документа. Подписание документа
Регистрация выходного документа Формирова ние выходного документа, подписанного уполномоченным лицом
Маршрутизация уведомления с выходным документом
Отображение уведомления о завершении оказания услуги с возможностью просмотра выходного документа
Отображение уведомления о завершении оказания услуги
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Подписанный выходной документ
Отправка уведомления с выходным документом
Маршрутизация
Отображение выходного документа
Отображение статуса исполненные
5
Сроки исполнения
От 15 до 30 календарных дней
Не более 1 минуты
Не более 1 минуты
Не более 1 минуты
Не более 1 минуты
6
Номер следующего действия
12
13
14
15
-
В данной таблице перечисляются действия (функции, процедуры, операции) ПЭП, ИС и всех СФЕ с указанием форм завершения, сроков исполнения и указанием номеров последующих действий в технологической цепочке процесса оказания электронной государственной услуги.
Приложение 4
к регламенту электронной
государственной услуги
"Выдача архивных справок"
Диаграммы, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий (в процессе оказания электронной государственной услуги) структурных подразделений государственных органов, государственных учреждений или иных организаций
Рисунок 1. Диаграмма функционального взаимодействия при оказании "частично автоматизированной" электронной государственной услуги государственным учреждением
Рисунок 2. Диаграмма функционального взаимодействия при оказании "частично автоматизированной" электронной государственной услуги посредством центра обслуживания населения
Рисунок 3. Диаграмма функционального взаимодействия при оказании "частично автоматизированной" электронной государственной услуги посредством портала "электронного правительства"
Таблица. Условные обозначения
Примечание:
Типовое оформление диаграммы приведено в графической нотации BPMN 1.2, используемой для моделирования бизнес-процессов. Моделирование в BPMN осуществляется посредством диаграмм с небольшим числом графических элементов. Это помогает потребителям быстро понимать логику процесса. Выделяют четыре основные категории элементов:
1) объекты потока управления: события, действия и логические операторы;
2) соединяющие объекты: поток управления, поток сообщений и ассоциации;