2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 31-3 шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2012 жылғы 9 қаңтарда № 4-2-165 тіркелді. Күші жойылды - Жылыой аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-2 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Жылыой аудандық мәслихатының 2012.12.20 № 9-2 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет жобасын қарап, аудандық мәслихаттың ХХXI сессиясы ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12және 345 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынандай көлемде ескерілсін:
1) кірістер – 12 533 717 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 490 880 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 90 947 мың теңге;
негізгі капиталдан сатудан түсімдер бойынша – 5 352 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 115 474 мың теңге;
2) шығындар – 12 558 172 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) бюджеттік тапшылығы (профициті) – -24 455 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 455 мың теңге; оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Жылыой аудандық мәслихатының 2012.08.07 № 5-1; 2012.10.12 № 7-1; 2012.12.05 № 8-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттің түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 7 желтоқсандағы "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне сәйкес 2012 жылға мынандай түсімдер есебінен қалыптасады деп белгіленсін:
1) салықтық түсімдер:
облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша жеке табыс салығы;
облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша әлеуметтік салық;
жеке және заңды тұлғалар, дара кәсіпкерлер мүлкіне салық;
жер салығы;
біріңғай жер салығы;
көлік құралдарына салық;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген құрамындағы этил спиртінің көлемі 0,5 проценттен аспайтын сыраға;
бензинге (авиациялық бензинді қоспағанда) және дизель отынына акциздер;
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемақы;
дара кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алым;
қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым;
заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
аукциондардан алым;
көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркегені үшін алым;
аудандық маңызы бар жалпы ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және елді мекендерде сыртқы жарнаманы орналастырғаны үшін төлемақы;
республикалық бюджет есебіне жазылатын консулдық алымнан және мемлекеттік баждардан басқа, мемлекеттік баж;

О районном бюджете на 2012 - 2014 годы
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауского области от 12 декабря 2011 года № 31-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 9 января 2012 года № 4-2-165. Утратило силу - Решением Жылыойского районного маслихата Атырауского области от 20 декабря 2012 года № 9-1.
Сноска. Утратило силу - Решением Жылыойского районного маслихата Атырауского области от 20.12.2012 № 9-1.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года "О республиканском бюджете на 2012-2014 годы" и рассмотрев предложенный акиматом проект районного бюджета на 2012-2014 годы, районный маслихат на XХXI сессии РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 345 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 533 717 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 490 880 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 90 947 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 352 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 115 474 тысяч тенге;
2) затраты – 12 558 172 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -24 455 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использования профицита) бюджета -  24 455 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенным решением Жылыойского районного маслихата от 07.08.2012 № 5-1; 12.10.2012 № 7-1; 05.12.2012 № 8-1 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить согласно Бюджетного кодекса Республики Казахстан и решения областного маслихата от 7 декабря 2011 года "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" на 2012 год налоговые поступления:
1) налоговые платежи индивидуальный подоходный налог по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом;
социальный налог по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом;
налог на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельный налог;
единый земельный налог;
налог на транспортные средства;
акцизы на:
пиво с объемным содержанием этилового спирта не более 0,5 процента, произведенное на территории Республики Казахстан;
бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо;
плата за пользование земельными участками;
сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;
сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;
сбор с аукционов;
сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним;
плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения и в населенных пунктах;
государственная пошлина, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет;

2) салықтық емес түсімдер:
аудан әкімдігінің шешімі бойынша құрылған коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кіріс бөлігінің түсімдері;
ауданның коммуналдық меншігіндегі заңды тұлғаларға қатысу үлестеріне кірістер;
ауданның коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер;
ауданның коммуналдық меншігінен түсетін басқа да кірістер;
аудан бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарлар (жұмыстар, қызметтер көрсетуді) өткізуінен түсетін түсімдер;
аудан бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері;
аудан бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алу;
аудан бюджетіне басқада салықтық емес түсімдер;
3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер:
аудан бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін ақша;
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін қоспағанда, жер учаскелерін ұстаудан түсетін түсімдер;
жер учаскелерін жалға беру құқығын сатқаны үшін төлемақы;
4) аудан бюджетіне түсетін облыстық бюджеттен берілетін трансферттер;
5) таза бюджеттік кредиттеу;
аудан бюджетінен берілген кредиттерді өтеуден ауданның коммуналдық меншігіндегі қаржы активтерін, ауданның жергілікті атқарушы органының қарыздарын сатудан түсетін түсімдер.
3. Жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2012 жылға келесідей көлемде ескерілсін:
жеке табыс салығы, оның ішінде:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 50%;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100%;
қызметін біржолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы – 100%;
әлеуметтік салық – 50%;
2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 8 259 794 мың теңге сомасында көзделсін.
4. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте Республикалық бюджеттен келесідей көлемде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 201 516 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға – 32 714 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 12 291 мың теңге;

2) неналоговые поступления:
поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий, созданных по решению акимата района;
доходы на доли участия в юридических лицах, находящиеся в коммунальной собственности района;
доходы от аренды имущества коммунальной собственности района;
другие доходы от коммунальной собственности района;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
другие неналоговые поступления в бюджет района.
3) от продажи основного капитала:
деньги от продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
поступления от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения;
плата за продажу права аренды земельных участков.
4) поступления трансфертов в бюджет района из областного бюджета.
5) чистое бюджетное кредитование.
поступление от реализации имущества, полученного или взысканного в пользу государства в счет погашения задолженности по бюджетным кредитам, а также бюджетным средствам, направленным на исполнение обязательств по государственным гарантиям.
3. Установить на 2012 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в бюджет района в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 50%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам – 100%;
по социальному налогу – 50%;
Установить на 2012 год объемы бюджетных изъятий из районных в областной бюджет в сумме 8 259 794 тысяч тенге;
4. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
201 516 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
32 714 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
12 291 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;

қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге – 18 306 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 13 200 мың теңге;
"Назарбаев  Зияткерлік мектептері" ДҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 2 000 мың теңге;
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 12 724 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға – 10 614 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 19 858 мың теңге;
мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға – 2 498 мың теңге;
моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізуге 210 389 мың теңге қаражат қарастырылғаны ескерілсін.
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыруға– 3 851 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту мен толықтыру енгізілді - Жылыой аудандық мәслихатының 2012.04.11 № 2-3 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте Республикалық бюджеттен келесідей көлемде:
Құлсары қаласындағы кәрізді тазартқыш ғимаратын жаңғыртуға - 22 627 мың теңге нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
6. 2012 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесідей көлемде:
білім беру саласына қарасты объектілерді күрделі жөндеуден өткізуге – 163 320 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бөлу жүйесіне күрделі жөндеу жүргізуге - 6 299 мың теңге нысаналы ағымдағы трансферттер көзделгені ескерілсін.
7. 2012 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесідей көлемде:
жылу энергетика жүйесін дамытуға – 8 353 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 359 850 мың теңге;
білім беру объектілерін салу және жаңғыртуға – 13 934 мың теңге нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін;
Аудандық бюджет есебінен 2011-2012 оқу жылына жоғарғы және орта оқу орындарында оқып жатырған студенттердің оқу ақысының берешегін төлеуге- 8 472 мың теңге;
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына, Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына теңестірілген адамдарға бір жолғы жәрдемақы төлеуге - 1 795 мың теңге;

18 306 тысяч тенге - на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
13 200 тысяч тенге - на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
2 000 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы";
12 724 тысяч тенге – на обеспечение деятельности центров занятости населения;
10 164  тысяч тенге – на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020";
19 858 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2 498 тысяч тенге - для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
Учесть, что предусмотрены средства в сумме 210 389 тыс. тенге для проведения мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов;
3 851 тысяч тенге – на реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов".
Сноска. Пункт 4 с изменением и дополнением, внесенным решением Жылыойского районного маслихата от 11.04.2012 № 2-3 (вводится в действие с 01.01.2012).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:на реконструкцию канализационно–очистного сооружения в городе Кульсары – 22 627 тысяч тенге.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
на капитальный ремонт объектов образования - 163 320 тысяч тенге;
на капитальный ремонт системы водоснабжения и водоотведения – 6 299 тысяч тенге;
7. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
на развитие теплоэнергетической системы – 8 353 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения – 359 850 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов образования – 13 934 тысяч тенге;
Учесть, что за счет средств районного бюджета предусмотрены средства в сумме 8 472 тысячи тенге - для оплаты задолженностей обучающимся студентам в высших и средних учебных заведениях на период 2011-2012 годы;
в сумме 1 795 тысяч тенге - для оплаты единовременной помощи инвалидам и участникам Великой Отечественной войны, лицам приравненным к инвалидам и участникам Великой Отечественной войны;

Жетім, жартылай жетім балаларды тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 14 000 мың теңге қаражат қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту мен толықтыру енгізілді - Жылыой аудандық мәслихатының 2012.01.30 1-5 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Аудан әкімінің шұғыл шығындарға арналған резервтік қоры 18 362 мың теңге көлемінде бекітілсін.
9. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің құрамында әрбір ауылдық (селолық) округтердің әкімдерінің аппараттарының бюджеттік бағдарламаларын қаржыландыру мөлшері 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2012 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде облыстық мәслихаттың шешімімен белгіленген бағдарламалар тізбесі ескеріле отырып, секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттің бағдарламасының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, кәсіпкерлікті дамыту, қаржы және бюджет жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасы С. Ильясовқа жүктелсін.
12. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 24-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-2-150, "Кең Жылой" газетінің 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 5 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
13. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
14. 471 067 000 "Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары" бағдарламасынан 446 000 теңгеге қабылданған міндеттемелері мен кассалық шығыны 471 004 000 "Жалпы білім беру" бағдарламасына жылжытылсын".
Ескерту. 14 тармақпен толықтырылды - Жылыой аудандық мәслихатының 2012.12.05 № 8-1 (2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Аудандық мәслихаттың XXXI
сессиясының төрағасы:                      С. Ильясов
Аудандық мәслихат хатшысы:                 М. Кенғанов
"2012 жылға нақтыланған бюджет
туралы" аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 8-1 шешіміне 2 қосымша

в сумме 14 000 тысяч тенге - для обеспечения жильем детей-сирот, полусирот.
Сноска. Пункт 7 с изменением и долнениями, внесенным решением Жылыойского районного маслихата от 30.01.2012 № 1-5 (вводится в действие с 01.01.2012).
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2012 год на сумму 18 362 тысяч тенге.
9. Утвердить на 2012 год в районном бюджете каждому по отдельности бюджетные программы аппарата акима сельских округов согласно приложению 4.
10. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год, установленного решением областного маслихата согласно приложению 5.
11. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам экономики, развития предпринимательства, финансам и бюджету Ильясова С.
12. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 7 декабря 2010 года № 24-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-2-150, опубликованный в газете "Кен Жылой" от 27 января 2011 года № 5).
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года;
14. Произведенные кассовые расходы и принятые обязательства программы 471 067 000 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" в сумме 446 000 тенге перенести на программу 471 004 000 "Общеобразовательное обучение.
Сноска. дополнен пунктом 14 - решением Жылыойского районного маслихата от 05.12.2012 № 8-1 (вводится в действие с 01.01.2012)
Председатель XХXI сессии
районного маслихата                        Ильясов С.
Секретарь районного Маслихата              Кенганов М.
Приложение 1 к решению
сессии районного маслихата
от 5 декабря 2012 года № 8-1 "Об
уточненном бюджете на 2012 год"
Приложение 1 к решению
сессии районного маслихата
от 12 декабря 2011 года № 31-2 "О

16906
003
Салық салу мақсатында мүлiктi бағалауды жүргiзу
510
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қаматамасыз етуді ұйымдастыру
1955
010
Коммуналдық меншікті жекешелендіруді ұйымдастыру
226
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
450
476
Ауданның экономика,бюджеттiк жоспарлау және кәсіпкерлік бөлiмi
15615
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыруды, ауданды дамыту және кәсіпкерлікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14875
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
740
02
Қорғаныс
4198
122
Аудан әкiмiнiң аппараты
4198
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
4198
04
Бiлiм беру
2462332
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
378053
004
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарын қолдау
207291
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
1833
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
168929
471
Ауданның бiлiм, дене шынықтыру және спорт бөлiмi
2023272
004
Жалпы бiлiм беру
1876187
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
118164
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1000
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін бала-бақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
27921
471
Ауданның бiлiм, дене шынықтыру және спорт бөлiмi
61007
009
Ауданның мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
32174
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
856
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

16906
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
510
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
1955
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
226
018
Капитальные расходы государственного органа
450
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района
15615
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования, развития экономической политики, системы государственного планирования, управления района и предпринимательства
14875
003
Капитальные расходы государственного органа
740
02
Оборона
4198
122
Аппарат акима района
4198
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4198
04
Образование
2462332
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
378053
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
207291
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных(коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптаций несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
1833
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
168929
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
2023272
004
Общеобразовательное обучение
1876187
005
Дополнительное образование для детей и юношества
118164
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1000
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных(коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
27921
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
61007
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района
32174
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
856
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета