Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 287 қаулысы. Атырау облысының әділет департаментінде 2011 жылғы 20 желтоқсанда N 4-6-121 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 маусымдағы № 203 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 26.06.2012 № 203 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 3137-баптарына және Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп, осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі және облыстық, аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес көрсетілген мемлекеттік органдар, Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің және облыстық, аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаларымен белгіленген тәртіпте шарттық негізде үй-жайларды берсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.Е. Нұрлыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімі                                Ж. Рахметқалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Индер аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы              Б.Н. Құнас
12.12.2011 жыл.
"Қазақтелеком" АҚ Индер аудандық
телекоммуникация торабының директоры       Н.Сүйеуғалиев
12.12.2011 жыл.
"Атырау-Жарық" АҚ Индер аудандық
филиалының бастығы                         А. Үмітқалиев
12.12.2011 жыл.
Облыстық "Қазпочта" АҚ филиалының
Индер аудандық пошта байланыс
торабының бастығы                          К. Жанұзақова
12.12.2011 жыл.
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 287
қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі және облыстық, аудандық мәслихат депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарының ТІЗБЕСІ
р/с
Ауылдық, селолық округтер атаулары
Орналасатын жері
1
Индербор кенті
"Қазақтелеком" АҚ Индер аудандық филиалы ғимаратында
2
Индербор кенті
Аудандық емхана ғимаратында
3
Индербор кенті
Аудандық балалар өнер мектебі
4
Индербор кенті
Аудандық өкпе аурулар ауруханасы ғимаратында
5
Индербор кенті
Аудандық орталық аурухана ғимаратында
6
Индербор кенті
"АтырауЖарық" АҚ Индер ауданы филиалының кеңсе ғимаратында
7
Бөдене ауылдық округі
Бөдене ауылы, Бөдене дәрігерлік амбулатория ғимаратында
8
Жарсуат ауылдық округі
Жарсуат ауылы, Жарсуат ауылдық пошта ғимаратында
9
Жарсуат ауылдық округі
Жарсуат ауылы, Жарсуат дәрігерлік амбулатория ғимаратында
10
Көктоғай селолық округі
Көктоғай селосы, Көктоғай дәрігерлік амбулаториясының ғимаратында
11
Көктоғай селолық округі
Көктоғай селосы, селолық пошта ғимаратында
12
Өрлік селолық округі
Өрлік селосы, Өрлік дәрігерлік амбулаториясының ғимаратында
13
Өрлік селолық округі
Өрлік селосы, селолық пошта ғимаратында
14
Есбол селолық округі
Есбол селосы, Кулагино ұлттық гимназия ғимаратында
15
Есбол селолық округі
Есбол селосы, Есбол селолық ауруханасының ғимаратында
16
Есбол селолық округі
Ынтымақ селосы, Гребенщик орта мектебінің ғимаратында
17
Елтай селолық округі
Елтай селосы, Елтай дәрігерлік амбулаториясының ғимаратында
18
Елтай селолық округі
Аққала селосы, Аққала орта мектебінің ғимаратында
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 287
қаулысына 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттары және облыстық, аудандық мәслихатқа кандидаттардың сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды шарттық негізде беруге жауапты органдар
Мемлекеттік орган атауы
Басшысы
Телефон, факс
Мекен-жайы
1
Индер аудандық
қаржы бөлімі
Қонасова Гүлмира Әмірғалиқызы
871234
2-11-92
Индер ауданы, Индербор кенті, Қонаев көшесі 14

Об определении мест для размещения агитационных материалов
Постановление Индерского районного акимата Атырауской области от 12 декабря 2011 года N 287. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 декабря 2011 года N 4-6-121. Утратило силу постановлением Индерского районного акимата Атырауской области 26 июня 2012 года № 203
Сноска. Утратило силу постановлением Индерского районного акимата Атырауской области 26.06.2012 № 203.
Согласно статьям 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 28 Конституционного Закона от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с районной территориальной избирательной комиссией определить согласно приложению 1 места для размещения агитационных материалов для кандидатов в депутаты районного и областного маслихатов, Мажилиса Парламента Республики Казахстан.
2. Государственному органу, согласно приложению 2 к настоящему постанавлению на договорной основе в порядке предусмотренных действующим законодательством Республики Казахстан, предоставить кандидатам депутаты Мажилиса Парламента, областного и районного маслихата Республики Казахстан помещения для встреч с избирателями.
3. Контроль за исполнением возложить на руководителя аппарата акима района Нурлыбаева К.Е.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Ж. Рахметкалиев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Индерской районной
территориальной избирательной            комиссии
12.12.2011 год.
Б.Н. Кунас
Директор Индерского районного
филиала АО "Казахтелеком"
12.12.2011 год.
Н. Суйеугалиев
Директор Индерского районного
филиала АО "Атырау-Жарық"
12.12.2011 год.
А. Умиткалиев
Начальник Индерского районного
узла почтовой связи областного
филиала АО "Казпочта"
12.12.2011 год.
К. Жанузакова
Приложение 1 к постановлению районного акимата 12 декабря 2011 года № 287
Перечень мест для размещения агитационных материалов для кандидатов в депутаты районного и областного маслихатов, Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Наименование аульных, сельских округов
Место расположения
1
поселок Индербор
Здание Индерского районного филиала АО "Казахтелеком"
2
поселок Индербор
Здание районной поликлиники
3
поселок Индербор
Районная школа искусств
4
поселок Индербор
Здание районной притивотуберкулезной больницы
5
поселок Индербор
Здание центральной районной больницы
6
поселок Индербор
Здание Индерского районного филиала АО "Атырау Жарык"
7
Бодене аульный округ
Аул Бодене, здание Буденевской врачебной амбулатории
8
Жарсуатский аульный округ
Аул Жарсуат, здание Жарсуатского аульного почтовой связи
9
Жарсуатский аульный округ
Аул Жарсуат, здание Жарсуатской врачебной амбулатории
10
Коктогайский сельский округ
Село Коктогай, здание Коктогайской врачебной амбулатории
11
Коктогайский сельский округ
Село Коктогай, здание почтовой связи
12
Орликовский сельский округ
Село Орлик,здание Орликовской врачебной амбулатории
13
Орликовский сельский округ
Село Орлик, здание почтовой связи
14
Есболский сельский округ
Село Есбол, здание Кулагинской национальной гимназии
15
Есболский сельский округ
Село Есбол,здание Есболской врачебной амбулатории
16
Есболский сельский округ
Село Ынтымак, здание Гребенщиковской средней школы
17
Елтайский сельский округ
Село Елтай, здание Елтайской врачебной амбулатории
18
Елтайский сельский округ
Село Аккала, здание Аккалинской средней школы
Приложение 2 к постановлению районного акимата 12 декабря 2011 года № 287
Государственный орган, ответственный за аренду помещений на договорной основе для встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов
Наименование государственного органа
Руководитель
Телефоны, факс
Адрес
1
Индерский районный отдел финансов
Кунасова Гульмира Амиргалиевна
871234 2-11-92
Индерский район, поселок Индербор, улица Кунаева 14