1995 жылы туған азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеуді жүргізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 желтоқсандағы № 56 шешімі. Атырау облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 18 қаңтарда № 4-8-219 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің 2012 жылғы 26 наурыздағы № 14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің 26.03.2012 № 14 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасын, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 1617 баптарын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 "Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы" қаулысын басшылыққа алып ШЕШЕМІН:
1. 2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында Атырау облысы Құрманғазы ауданының тіркеу жылы он жеті жасқа толатын 1995 жылы туған еркек жынысты азаматтарды, сондай-ақ бұрын тіркеуден өтпеген жиырма жеті жасқа дейінгі азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеу жұмыстары ұйымдастырылып, жүргізілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Мусаға жүктелсін.
3. Шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Такешев

О проведении приписки граждан 1995 года рождения к призывному участку
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 28 декабря 2011 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 января 2012 года № 4-8-219. Утратило силу решением акима Курмангазинского района Атырауской области от 26 марта 2012 года № 14
Сноска. Утратило силу решением акима Курмангазинского района Атырауской области от 26.03.2012 № 14.
Руководствуясь подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 1617 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О войнской обязанности и воинской службе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 "Об утверждении правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Организовать и провести приписку к призывному участку Курмангазинского района Атырауской области граждан мужского пола 1995 года рождения, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, а также граждан достигших двадцати семилетнего возраста ранее не прошедших приписку в январе-марте месяцев 2012 года.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Муса А.
3. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Такешев А.