"2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы N 45/444-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 17 қазанда N 2058 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 13 ақпандағы N 68-1 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.02.13 N 68-1 хатымен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2042-нөмірмен тіркелген, «Оңтүстік Қазақстан» газетінің 195-нөмірінде 2010 жылғы 28 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
тармақшада:
«259 539 921» деген цифрлар «259 589 334» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«13 952 212» деген цифрлар «13 932 715» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«429 189» деген цифрлар «499 599» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1 500 мың теңге» деген қатар алынып тасталынсын;
2) тармақшада «258 506 253» деген цифрлар «258 555 666» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«2011 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
Бәйдібек, Мақтарал, Түлкібас және Шардара аудандарынан, Шымкент, Түркістан және Кентау қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 50 пайыз;
Бәйдібек ауданының бюджетіне – 64 пайыз;
Мақтарал ауданының бюджетіне – 53,1 пайыз;
Түлкібас ауданының бюджетіне – 61,5 пайыз;
Шардара ауданының бюджетіне – 55 пайыз;
Шымкент қаласының бюджетіне – 65,5 пайыз;
Түркістан қаласының бюджетіне – 51,4 пайыз;
Кентау қаласының бюджетіне – 100 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек, Мақтарал, Түлкібас және Шардара аудандарынан, Шымкент, Түркістан және Кентау қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) 50 пайыз;
Бәйдібек ауданынан - 36 пайыз;
Мақтарал ауданының – 46,9 пайыз;

О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV" Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 45/444-IV от 12 октября 2011 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 2058. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 февраля 2012 года N 68-1
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 13.02.2012 N 68-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2042, опубликовано 27 декабря 2010 года в газете «Южный Казахстан» № 162) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «259 539 921» заменить цифрами «259 589 334»;
цифры «13 952 212» заменить цифрами «13 932 715»;
цифры «429 189» заменить цифрами «499 599»;
«поступления от продажи основного капитала – 1 500 тысяч тенге» исключить;
в подпункте 2) цифры «258 506 253» заменить цифрами «258 555 666»;
пункт 2 изложить в новой редакции:
«Установить на 2011 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
в бюджеты районов (городов областного значения), кроме района Байдибек, Мактааральского, Тюлькубасского и Шардаринского районов, городов Шымкент, Туркестан и Кентау - 50 процентов;
в бюджет района Байдибек – 64 процентов;
в бюджет Мактааральского района – 53,1 процентов;
в бюджет Тюлькубасского района – 61,5 процентов;
в бюджет Шардаринского района – 55 процентов;
в бюджет города Шымкент – 65,5 процентов;
в бюджет города Туркестан – 51,4 процентов;
в бюджет города Кентау – 100 процентов;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме района Байдибек, Мактааральского, Тюлькубасского и Шардаринского районов, городов Шымкент, Туркестан и Кентау - 50 процентов;
от района Байдибек – 36 процентов;
от Мактааральского района – 46,9 процентов;

Түлкібас ауданынан – 38,5 пайыз;
Шардара ауданының бюджетіне – 45 пайыз;
Шымкент қаласынан – 34,5 пайыз;
Түркістан қаласының бюджетіне – 48,6 пайыз болып белгіленсін.»;
мынандай мазмұндағы 5-1 – тармақпен толықтырылсын:
«5-1. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы арқылы берілетін нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

от Тюлькубасского района – 38,5 процентов;
от Шардаринского района – 45 процентов;
от города Шымкент – 34,5 процентов;
от города Туркестан – 48,6 процентов.»;
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
«5-1. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) по управлению энергетики и коммунального хозяйства области.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

24 219
016
«Мак» операциясын өткізу
2 667
018
Қоғамдық тәртiптi сақтау және қауiпсiздiктi қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
780
019
Көші-қон полициясының қосымша штаттық санын ұстау, материалдық-техникалық жарақтандыру
14 912
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
65 263
04
Бiлiм беру
41 878 835
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
2 156 467
261
Облыстың білім басқармасы
2 156 467
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 262 755
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
893 712
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
7 123 245
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2 510 303
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 128 212
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
382 091
261
Облыстың білім басқармасы
4 612 942
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 785 944
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
2 279 781
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
286 790
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
260 427
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
7 343 715
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
528 432
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
351 942
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
176 490
261
Облыстың білім басқармасы
6 815 283
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
6 693 280
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау

24 219
016
Проведение операции «Мак»
2 667
018
Обеспечение охраны общественного порядка во время проведений мероприятий международного значения за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
780
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
14 912
020
Содержание и материально-техническое оснащение  Центра временного размещения оралманов и  Центра адаптации и интеграции оралманов
65 263
04
Образование
41 878 835
1
Дошкольное воспитание и обучение
2 156 467
261
Управление образования области
2 156 467
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 262 755
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
893 712
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
7 123 245
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2 510 303
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 128 212
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
382 091
261
Управление образования области
4 612 942
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 785 944
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
2 279 781
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
286 790
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
260 427
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
7 343 715
253
Управление здравоохранения области
528 432
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
351 942
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
176 490
261
Управление образования области
6 815 283
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
6 693 280
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования

75 000
047
Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47 003
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
2 484 536
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
30 582
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
30 582
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
283 735
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
283 735
261
Облыстың білім басқармасы
2 170 219
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
211 362
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
1 930 857
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
22 770 872
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
48 925
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
48 925
261
Облыстың білім басқармасы
2 928 201
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 246
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 282
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
36 757
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
123 821
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық -  медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
297 986
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
97 202
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
12 423
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
402 797
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
340 420
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 523 267
271
Облыстың құрылыс басқармасы
19 793 746
007
Бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттер

75 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
47 003
5
Переподготовка и повышения квалификации специалистов
2 484 536
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
30 582
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
30 582
253
Управление здравоохранения области
283 735
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
283 735
261
Управление образования области
2 170 219
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
211 362
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации  Программы занятости 2020
1 930 857
9
Прочие услуги в области образования
22 770 872
253
Управление здравоохранения области
48 925
034
Капитальные расходы  государственных организаций образования системы  здравоохранения
48 925
261
Управление образования области
2 928 201
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
87 246
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
6 282
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
36 757
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
123 821
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
297 986
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
97 202
013
Капитальные расходы государственных органов
12 423
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
402 797
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому
340 420
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 523 267
271
Управление строительства области
19 793 746
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования

11 702 357
008
Бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне берiлетiн нысаналы даму трансферттер
7 419 253
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
672 136
05
Денсаулық сақтау
47 505 203
1
Кең бейiндi ауруханалар
372 609
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
372 609
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
372 609
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 018 794
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 018 794
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
616 754
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
152 185
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
246 743
012
Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру
3 112
3
Мамандандырылған медициналық көмек
10 464 063
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 464 063
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 990 390
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
102 769
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
282 950
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
162 296
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
64 258
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
2 800 118
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
61 282
4
Емханалар
19 836 080
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19 836 080
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
16 185 782
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
3 650 298
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi

11 702 357
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
7 419 253
037
Строительство и реконструкция объектов образования
672 136
05
Здравоохранение
47 505 203
1
Больницы широкого профиля
372 609
253
Управление здравоохранения области
372 609
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
372 609
2
Охрана здоровья населения
1 018 794
253
Управление здравоохранения области
1 018 794
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
616 754
006
Услуги по охране материнства и детства
152 185
007
Пропаганда здорового образа жизни
246 743
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной  программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
3 112
3
Специализированная медицинская помощь
10 464 063
253
Управление здравоохранения области
10 464 063
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 990 390
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
102 769
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
282 950
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
162 296
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
64 258
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 800 118
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
61 282
4
Поликлиники
19 836 080
253
Управление здравоохранения области
19 836 080
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
16 185 782
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
3 650 298
5
Другие виды медицинской помощи

208 716
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
997 795
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
974 555
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 965
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
9 625
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
92 189
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
18 756
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
690 427
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
70 593
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
23 240
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
23 240
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
27 037 732
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 478 700
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 478 700
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
527 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 651 700
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
50 000
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
250 000
2
Коммуналдық шаруашылық
21 559 032
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
21 559 032
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 005
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
7 300
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер

208 716
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
997 795
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
974 555
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
92 965
007
Капитальные расходы государственных органов
9 625
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения)  на введение стандартов специальных социальных услуг
92 189
018
Размещение государственного социального заказа  в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
18 756
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий  Программы занятости 2020
690 427
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
70 593
265
Управление предпринимательства и промышленности области
23 240
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
23 240
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
27 037 732
1
Жилищное хозяйство
5 478 700
271
Управление строительства области
5 478 700
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
527 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 651 700
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
50 000
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
250 000
2
Коммунальное хозяйство
21 559 032
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
21 559 032
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
82 005
005
Капитальные расходы государственных органов
7 300
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения

9 153
9
Басқалар
4 622 857
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
159 120
009
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
159 120
257
Облыстың қаржы басқармасы
260 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
260 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
5 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
5 000
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 719 846
004
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
22 800
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
85 510
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
997 712
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
298 000
016
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
315 824
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 478 891
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 478 891
14
Борышқа қызмет көрсету
92 289
1
Борышқа қызмет көрсету
92 289
257
Облыстың қаржы басқармасы
92 289
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
25 177
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
67 112
15
Трансферттер
72 708 360
1
Трансферттер
72 708 360
257
Облыстың қаржы басқармасы
72 708 360
007
Субвенциялар
70 567 031
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
1 270 585
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
111 388
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғары деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
659 356
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

9 153
9
Прочие
4 622 857
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
159 120
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на поддержку частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
159 120
257
Управление финансов области
260 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
260 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
5 000
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
5 000
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 719 846
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
22 800
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
85 510
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса -2020»
997 712
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках  программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
298 000
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
315 824
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
2 478 891
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
2 478 891
14
Обслуживание долга
92 289
1
Обслуживание долга
92 289
257
Управление финансов области
92 289
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
25 177
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
67 112
15
Трансферты
72 708 360
1
Трансферты
72 708 360
257
Управление финансов области
72 708 360
007
Субвенции
70 567 031
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1 270 585
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
111 388
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
659 356
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезывачайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения